2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar herkesin MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...............çok fazla yazamıyorum bu aralar ama takip ediyorum.....bulantılar artışta gördüğüm kadarıyla az kaldı kızlar geçicek......daha bende çekiyorum bu bulantıları 3.ayımızdayız hayırlısıyla 4.aya girseydik hamileliğin tadını çıkarıcaz....2 gün önce dr.teyzemize gittik çok güzeldi....elleri ayakları nasıl kıpır kıpır inanın kalp pıt pıtlarında bile bu kadar mutlu olmamıştım.....2 gündür eşimle ikimizin ağzı kulaklarında....eşim bebişin taklidini yapıp karnımı öpüp duruyor........çok güzel yaaaaaa....darısı herkesin başına....1 hafta sonra 2.li tarama yapılacak...bebeişin boyutuna göre şuanda 3.65 cm...1 hafta sonra 4.50 cm geçer testi yaparız dedi dr.teyzesi......allahım hayırsıyla temiz çıkar inş....BUGÜN BOLCA DUA EDİP NAMAZ KILICAM.....ALLAHIM BUGÜN HERKESİN DUASINI KABUL ETSİN......

günaydın canım aminn senınde kandılın mubarek olsun :)

bulantılar benıdme devam valla ara ara azalıyo ama ağzımın tadı gelemdi hiç

napalım gecıcek hep böle olmıycak ya :) bebısler ıyı olsunda...maşallah sübhnallah canım ne güzel

daha kocaman olup tekmeler de savurucakalr ınsallahh :)

günaydın lar ve hayırlı kandiller annişler ve kuzucukları :KK16:

ay bende böyle yazıyorum ama pzt kalp atışına gidicez ve okadar moralism bozuk ki 2belirtim vardı gögüsler ve göbek ikiside söndü kızlar sizing 7haftada nasıldı duruyorlarmıydı :KK14::KK25:
ay doktora gitme isteği doluydum şimdi korkudan gitmek bile istemiyorum tekrar bi kürtaj kaldırmak istemiyorum Rabbim bu hayırlı günün hürmetine korusun hepimizinkileri of yaş var 1yılda anca oldu artık 40ımda doğurcam derken millet çocuğunu evlendirir ben doğurcam herhalde

günaydın canım kandılın muaberk olsun senınde...

bence sakin ol inşallah kalp atısını goruceksın :)

günaydın kızlar herkesin MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK OLSUN...............çok fazla yazamıyorum bu aralar ama takip ediyorum.....bulantılar artışta gördüğüm kadarıyla az kaldı kızlar geçicek......daha bende çekiyorum bu bulantıları 3.ayımızdayız hayırlısıyla 4.aya girseydik hamileliğin tadını çıkarıcaz....2 gün önce dr.teyzemize gittik çok güzeldi....elleri ayakları nasıl kıpır kıpır inanın kalp pıt pıtlarında bile bu kadar mutlu olmamıştım.....2 gündür eşimle ikimizin ağzı kulaklarında....eşim bebişin taklidini yapıp karnımı öpüp duruyor........çok güzel yaaaaaa....darısı herkesin başına....1 hafta sonra 2.li tarama yapılacak...bebeişin boyutuna göre şuanda 3.65 cm...1 hafta sonra 4.50 cm geçer testi yaparız dedi dr.teyzesi......allahım hayırsıyla temiz çıkar inş....BUGÜN BOLCA DUA EDİP NAMAZ KILICAM.....ALLAHIM BUGÜN HERKESİN DUASINI KABUL ETSİN......
ayyyy maşşallahhhh kuzunaaa :)) bizim kontrolümüzde haftaya cumartesi 12 haftaya nerdeyse girmiş olcaz hareketlerini hayırlısıyla bizde görürüz inşallahh :)) Allahım mutlulugunuzu daim etsin inşalahh... aminnn cnmm Allahım bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşalahhh...
günaydın lar ve hayırlı kandiller annişler ve kuzucukları :KK16:

canım ya ikigündür bende korku içindeyken Sabah Sabah görmek Rabbim yardımcın olsun buakşam dua et enyakın zamanda göbişte sonrada kucağında olsun

ay bende böyle yazıyorum ama pzt kalp atışına gidicez ve okadar moralism bozuk ki 2belirtim vardı gögüsler ve göbek ikiside söndü kızlar sizing 7haftada nasıldı duruyorlarmıydı :KK14::KK25:
ay doktora gitme isteği doluydum şimdi korkudan gitmek bile istemiyorum tekrar bi kürtaj kaldırmak istemiyorum Rabbim bu hayırlı günün hürmetine korusun hepimizinkileri of yaş var 1yılda anca oldu artık 40ımda doğurcam derken millet çocuğunu evlendirir ben doğurcam herhalde

öle düşünme cnm yaaa nie moralin bozuk yapma böle bebeğinide etkileme hayırlısıyla kalp atışlarını duyup geliceksin ... o kürtajı birkez bende yaşadım aklıma geldikçe kötü oluyorum Allahım kimseye yaşatmasın inşallahh

kızlar listenın son hali haalaa eksik olan var ise yazsın ekleyeyım anacım :)

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
civciv501928??01 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:emir_bebek:
sebnemm27??03 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
sahra_211283287003 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:adana
Khena28??03 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk VİRÜSbebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Yurtdışı
songulkes28??5 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
Meralsah277613 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
piraye84285013 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
bilseku275414 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
wen285217 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:edirne
ay-she247318 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
selay3553265319 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
saron316221 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
gamze1907264723 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
mavimasal308027 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:elazığ
ilkincim335428 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
kirmizipatik294829 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:siirtl
??:emir_bebek:

VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS
VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS VİRÜS

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

bu gece bizim için dua kapılarının açık olduğu gece hadi arkadaşlar hep birlikte dua edilim ellerimiz semaya açıldığında hepimiz için dua edelim bizim bebklerimizi hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı, düşük yapan arkadaşlarımızın tekrar hamile kalması için bi de bebek hasretiyle yanıp tutuşanları unutmayalım

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

bu gece bizim için dua kapılarının açık olduğu gece hadi arkadaşlar hep birlikte dua edilim ellerimiz semaya açıldığında hepimiz için dua edelim bizim bebklerimizi hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı, düşük yapan arkadaşlarımızın tekrar hamile kalması için bi de bebek hasretiyle yanıp tutuşanları unutmayalım

Günaydın kızlar, kandiliniz mübarek olsun...

aminn kızlarrrr aminnn Allahım dualarımızı kabul etsin inşallahhh

Günaydınlar herkese. :KK16:
Kandiliniz mübarek olsun. Allah hayırlı ömürler nasip etsin bizlere, ailelerimize ve bebişlerimize. :109:

Son düzenleme:
kızlarrr günaydınnn
hafta içi işten gelip sıcaktan bayıldımm duş alıp uyudum hemen o yuzden gelemedim :KK43:( özledim sizii .... şuanda herşey yolunda görünüyo ağrım sızım kesildi sadece mide yanmalarım var biraz ama şimdide kafam ona takılıyo neden ağrım sızım geçti diyee sizde durumlar nasıll ???
ağrın sızın yoksa neolur keyfini çıkart

günaydın canım sağol :)

benim bulantım bugün daha iyi ama ağzımın hiç tadı yok ne yesem saman gibi sanki

karnımdaki iğne izleride baya acıyo öğürmekten de yanlarım acıyo

yemek yıyemedıgım ıcın halsizleşiyorum valla zor gecıyo canım yaa

napalım bizimki e böle işte ama az kaldı 12. hafta bilemeıdn 16 haftadan sorna daha iyi olucaz ısnallahh :)
ayşe birşey yiyemedikçe mide bulantımız dahada çoğalıyor sanırım
birde iğnen var senin dimi,allah dayanma gücü versin canım sana
günaydın cnmm geçmiş olsun yaa bu sinüzit gerçekten çok kötü yaa Allah yardımcın olsunn ... ayyy bizimde düğün var elbise almam lazım ama senin gibi evden çıkasım yok ama bugün halletmem lazım hemde babama da bişi almam lazımm ayy inşallah hemen bulurumda dönerim hemen eve :))
sağol canım.sıcaklarda hamile olmak daha kötüymüş:KK43:
zaten halsizis birde hamileliğin verdiği durumlar :KK43:(
evt benimde eşime ve babalara birşey bakmam lazım
canım ya herkezin derdi başka ama sinüzitte kötü geçmiş olsun ay tek çıksan hemen alır dönersin ama inşallah rahat ve çabucak geçer alışverişin hem belki açık hava iyi gelir
sağol canım.normal başağrısı bile ne kadar kötü ama birde sinüziti ve migreni olanlar kaç katını yaşıyor.allahım bu durumu yaşayanların yardımcısı olsun.....
kızlar listenın son hali haalaa eksik olan var ise yazsın ekleyeyım anacım :)

oy maşallah 79kişiyiz :KK70:

kızlarrr günaydınnn
hafta içi işten gelip sıcaktan bayıldımm duş alıp uyudum hemen o yuzden gelemedim :KK43:( özledim sizii .... şuanda herşey yolunda görünüyo ağrım sızım kesildi sadece mide yanmalarım var biraz ama şimdide kafam ona takılıyo neden ağrım sızım geçti diyee sizde durumlar nasıll ???
ağrın sızın yoksa ne olur hiçbirşey düşünmeden keyfini çıkart

günaydın canım sağol :)

benim bulantım bugün daha iyi ama ağzımın hiç tadı yok ne yesem saman gibi sanki

karnımdaki iğne izleride baya acıyo öğürmekten de yanlarım acıyo

yemek yıyemedıgım ıcın halsizleşiyorum valla zor gecıyo canım yaa

napalım bizimki e böle işte ama az kaldı 12. hafta bilemeıdn 16 haftadan sorna daha iyi olucaz ısnallahh :)
aç kalınca mide bulantısı dahada artıyor bence
zorlada olsa accık yemek lazım ama meyve dışında birşey yiyesim yok benimde
senin birde iğne durumun var dimi,allah dayanma gücü versin canım ya
günaydın cnmm geçmiş olsun yaa bu sinüzit gerçekten çok kötü yaa Allah yardımcın olsunn ... ayyy bizimde düğün var elbise almam lazım ama senin gibi evden çıkasım yok ama bugün halletmem lazım hemde babama da bişi almam lazımm ayy inşallah hemen bulurumda dönerim hemen eve :))
sağol canım
hamileliğin verdiği bir halsizlik var,birde havalar çok sıcak:KK43:
yazın hamile olmak çok zormuşşş
evt benimde babalar günü için birşeyler bakmam lazım
canım ya herkezin derdi başka ama sinüzitte kötü geçmiş olsun ay tek çıksan hemen alır dönersin ama inşallah rahat ve çabucak geçer alışverişin hem belki açık hava iyi gelir
sağol canım
normalde başağrısı bile ne kadar kötüdür ki sinüzit ve migreni olanlar kaç katını yaşıyor,ilaçta kullanamıyoruz:KK43:
kayınvaldem şehir dışında oturuyor ortada biryerde buluşucaz alışveriş için
45 dk.yolum var ama gözüm hiç kesmiyor o yolu:KK43:(

----------------------------------------------------------------------------
listeye maşallah tam 79 kişiyiz:)))
hiç tanımadığımız ama aynı durumu yaşayıp birbirine yardımcı olan 79 kişiii
inş.80 bebek(ikiz bebiş vardı)

Son düzenleme:

sağol canım
hamileliğin verdiği bir halsizlik var,birde havalar çok sıcak:KK43:
yazın hamile olmak çok zormuşşş
evt benimde babalar günü için birşeyler bakmam lazım

sağol canım
normalde başağrısı bile ne kadar kötüdür ki sinüzit ve migreni olanlar kaç katını yaşıyor,ilaçta kullanamıyoruz:KK43:
kayınvaldem şehir dışında oturuyor ortada biryerde buluşucaz alışveriş için
45 dk.yolum var ama gözüm hiç kesmiyor o yolu:KK43:(

----------------------------------------------------------------------------

doğru haklısın cnm ama işteee ağrı olsa neden ağrı var olmayıncada neden ağrı yok diyorum :)) ayy evet yaaa allahtan 30 lu haftalarda diiliz öle olsak sıcaklarda koca göbekle napcaktık tam zamanında hamiş kaldık valla :))

şimdi okudum geçmişteki yazılarını ayyy nasıl umut oldu bilemezsinnnn inşlh benimde aynı senin gibi olur çünki aynı şeyleri ben şu anda yaşıyorum acaba çarşambaya kadar ne olucak gelişcekmi bebek oluşurmu yoksa boş gebelikmi hem çarşambayı düşünüyorum hemde olmasın die ayyy ne bileyim ya bende 2 gündür iptal oldum çok üzülüyorum

Canim bildigim kadariyla 25 mm kese bos ise bos gebelik deniyor.. Pit pitlari duycan insallah.. Daha cok kucuk gec dollenme falan olmustur hiic merak etme ve sabirla bekle.. Stres yapinca bebisini bos yere uzmus olursun.. Ben 8. Haftamda gittim kontrole.. Bir kac gun geriden geliyodu mis kokulum.. Ama simdi o acigida kapatmis masallah subanallah:nazar:

KiZlar kandilimiz mubarek olsun.. Mubarek eden herkestende Allah razi olsun.. Bugun cok dua edelim bebis isteyen arkadaslarimizi da unutmayalim :)

Kizlar bi sikintim var o da hapsirmakkk.. Hapsirinca kasigima bi agri saplaniyo tamda bebisimin oldugu yer. Cok telas ediyorum.. Agri uzun surmuyo ama benim paniklememe yetiyo. Bi zarari olmaz insallahh..

AMINN CANIM :) :)

Günaydın kızlar, kandiliniz mübarek olsun...

GÜNAYDINN :) SENINDE KANDILIN MUBAREK OLSUN :)

Günaydınlar herkese. :KK16:
Kandiliniz mübarek olsun. Allah hayırlı ömürler nasip etsin bizlere, ailelerimize ve bebişlerimize. :109:

gÜNAYDIN AMIN ECMAIN INSALLAH :)

Kandiliniz mübarek olsun güzel anneler ve bebişleri..:KK49:

gÜNAYDIN :)

ayşe birşey yiyemedikçe mide bulantımız dahada çoğalıyor sanırım
birde iğnen var senin dimi,allah dayanma gücü versin canım sana
oy maşallah 79kişiyiz :KK70:

CANIM YIYORUM BEN GENE YA HIC YEMIYO DEĞİLİM AMA ÇOK AZ YIYEBILIYORUM SORNA ACIKIYORUM
ACIKIND AHALİYLE DAHA ÇOK MİDE BULANTISI OLUYO Bİ DE YEDIKLERIMDEN TAD ALAMADIGIM CIIN YESEMDE BUALNTI OLUYO
AYY ÇOK KARISIK İŞLER BENDE ÇÖZEMEDIM KENDIMI :) BULANTIGECSEDE RAHAT RAHAT ŞAAPSAK YAU :)

EVET CANIM İĞNEM DE VAR ALIŞTIM ARTIK ILK ZAMANALR BAYA ZOR OLUYODU AMA :)

ZAMANLA ALIŞIYO INSAN NAPALIM BEBISIM IYI OLSUN DAYANIYORUM INAN KI ŞİKAYET ETMIYORUM

HERSEYIN HAYIRLISI DUN DE ANNEM KARNIMDAKI MORLUKALRI GORUNCE ÇOK ÜZÜLDÜ

AMA YETER KI SAĞLIKLI OLSUNLAR :) RAZIYIM

EVET CANIM INSALLAH HEPİMİZ SAĞ SLAİM KUCAKLARSAK TAM 80 BEBİŞ GELİCEK ŞAKA GİBİ :)

NUFUSU BİRDEN PATLATICAZ YAU :)

kizlar kandilimiz mubarek olsun.. Mubarek eden herkestende allah razi olsun.. Bugun cok dua edelim bebis isteyen arkadaslarimizi da unutmayalim :)

kizlar bi sikintim var o da hapsirmakkk.. Hapsirinca kasigima bi agri saplaniyo tamda bebisimin oldugu yer. Cok telas ediyorum.. Agri uzun surmuyo ama benim paniklememe yetiyo. Bi zarari olmaz insallahh..

sağol canım :)

ay aynısı bana da oluyo hee özellıkle eger uznaırken hapşırmıssam acaip

bi ağrı giriyo kasılıyomus gibi ama çok normal olması ve o kasılmanın bı zararı da yok canım

sağol canım :)

ay aynısı bana da oluyo hee özellıkle eger uznaırken hapşırmıssam acaip

bi ağrı giriyo kasılıyomus gibi ama çok normal olması ve o kasılmanın bı zararı da yok canım

Aynennnn aysem yaa yzanirken oluyo ayaga kalkiiim madem bundan sonra :) cok uzuluom cunku...

Bu arada igne denince aklima geldi. Ben ignemi gobek deligimin 4 parmak ustunden vuruyodum genelde ama dr ordan vurmamami soyledi.. Sasirdim.. Bi kagida cizdi gobek deliginin tam ustunden yatay bi cizgi ve yine tam ustunden dikey bi cizgi cekti.. Dort tane kutu oldu ust sag ve sol kutulara vurcaksin dedi.. Oralarda nasi aciyo anlatamam.. Bi de ordaki deri cekince uzamio ki etle birlikte gelio.. Deri alti diil mi bu igne ya :)

hamişler hapşırmaktan bahsetmişsiniz ya sakın tutmayın kendinizi sıkmayın çok yıllar onceydi tam hatırlamıyorum ama 1kadın kalabalıkta çekinip hapşıracakken kendini tutmuştu ve hem bebişi kaybedip hemde felç mi bitkisel yaşamamı ne girmişti haftalarca tv de çıkmıştı nasıl işlemişki içime tutmam normalde de Allahtan çok gür değil ama olsa da tutmayın sakın

Günaydın kızlar

Bugün Miraç kandili nedense benim en sevdiğim gece bu gece çok dua edelim hem kendimiz

hem bebeklerimiz , hem tüm insanlar , hem bebeğini kaybetmiş sabır sınavındaki anneler ,

hem de yavrularını doyurmak büyütmek için kendini heba eden anneler için.

Bebek müjdesi alabilmek için yıllardır bekleyen sabırlı eşler için , hastalar için ,

nerede yardıma ihtiyacı olan varsa Rabbim yardım etsin diye dileyelim....Allah ın huzuru her zaman açık

o bize yakın ona ulaşmak için özel günlere gecelere ihtiyaç yok ama bugün Peygamber Efendimizin huzura

kabul edildiği , miraca çıktığı gün inşallah dualar da ibadetler de daha makbul...

canım çok üzüldüm nası oldu nası farkettin :KK43: :KK43: :KK43:

Allah ım tekrar yaşatmasın çok geçmiş olsun....inşallah en kısa zamanda tekrar nasib olur :KK5:

canım sata göre 5+0 da kalp atısını gorduk

sonra dr 10 gun sonra gel dedi ben daha gec gittim garanti olsun diye

sata göre 7+3 iken kalp atışını gördük :nazar:

inşallah sen de sağlıkla görürüsün kalp atışını

Afiyet olsun kan can olsun canım : ) ben de bayadır şöle tad ala ala yemek yemıyorum su bulantıalr bi gecse :KK25:

valla bede öyleydim ama geçiyo sanırım mide bulantısı maşallah maşallah sende yiceksin kana kana merak etme hiç

X