2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
üzüldüm. inşallah uzun sürmez küslüğünüz. neden evlendiğinden beri? eşinle evlenmeni mi istemiyorlardı?

bızım işler bıraz daha çirkin aslnda söylemeye utanıorum ama sanal dunyanın da verdiği rahatlıkla yazabılırım sanırım,aılem benden her ay düzenlı olarak eve maddı olarak katkıda bulunmamı istiyorlar,mezun olduktan sonra evlenene kdr dört yıl boyunca ben onlara tüm maaşımı vererek alıştırdım,sonrasında benı evlendırırken hiç katkıda bulunmayınca,aramız bozuldu,evlenmemı ıstemedıler,evlenıce gecer sandım bı şekılde orta hallı ilişkimiz devam eder,ama bu seferde para ısteyınce bende vermeyınce sanırım aramız sonsuza kadar bozuldu,beklentılerı cok yuksek eşimin aılesının durumu ii dıye bıze destek olduklarını dolayısıyla gecınmemız için benım aldıgım paraya ıhtıyac olmadıgını düşünüyorlar,kısacası cok acı ama kendı aılem bnı sömürmek istiyor

canım... 67'yim.

2 kilo aldım zayıfım ama wersem mi napsam elma sirkesiyle. gerçi ben yaparım 5 kg gider kesin

bn mınık bı ınsan oldugumdan ötürü 1,56 yanı bnı ancak 50 kurtarıo
ya bu elma sırkesınde bana en buyuk fayda verdığı dinçlık oldu aslında sabahları ınanılmaz dinç kalkmaya başlamıştım,başlamıştım dıorum cunku artık bıraktım ve eskı yorgun kalkmalarım gerı döndu bende elma sırkesıne yıne başlamak ıstıroum ama kılo da vermek ıstemıorum ole arada derede kalıverdım bacılarım

owww çok fena.. gerçekten hayret werici bir olay sıkma canını, sen eşinle iyi ol huzurunuz artık kendi yuvanda önemli.. nasıl bir anlayışsızlık ben şaştım kaldım duruma walla.. insan kendi kızının mutluluğunu ister parasını değil. kusura bakma düşünce tuhaf oldum

elma sirkesi ile mi werdin o kesin mi başka bişey yok dimi eşime de uygulayabilirim yani

ben çıkıyorum arkadaşlar, burçak tekrar canını sıkma diyorum bebeğini emziriyorsun stres yapma.

ruza we ziyaretçiler kendinize iyi bakın esen kalın

bnm de bu kdr rahat ıfade ettıgıme bakma olayları sinidirip anlamam,sora zıhnımde toparlamam bıldgn ıkı yılımı aldı,aslında sınyallerı mezun olmaya başlayıp çalışmaya başladıgımda ortaya cıkmıştı ama konduramamıştım,ne zaman kı eşimın aılesı bnı ıstemeye geldı işler cıddıye bındı ben çatt dıye ortada kaldım,annemler bız hiç bişe alamayız,zaten erkek tarafının cok parası var deyınce bn olayı anladım
ben yaptıgım bıreysel görüşmelerde ne aıleler görüyorum ama yok bnm aılem gbsı yok,oldukça özel ve tek ınsanlar

he bir de ruza senin mama sandalyesi ne marka idi? bizim oğlan kızım gibi değil kendini atmaya çalışıyor anakucağından. mama sandalyesine bağlamayı düşünüyoruz :86:

elma sirkesi ile mi werdin o kesin mi başka bişey yok dimi eşime de uygulayabilirim yani

tmm cnm sıkmamaya çalışırım ,mınık farem için toparlanmam lazım bı uyusam gecer,her sıkıntı bı geceye bakar derım hep,uyuyunca gecıor..
evet cnm sadece elma sırkesı sabahları ac karnına bı bardak fılan ıcerek ıkı ayda 55ten 50 ye ınıverdım,gram gram gıttı kılocuklar,belımın oyuntusuna gerı kavustum

Son düzenleme:
selam sevişmeyen hatunlar :)

ne yapanız?

ruzaaaa ne yaptın anladın sen onuuuuuu

vaveyla ya sen ne yaptın

repuuuuuuuu hala adama pas vermedin mi kızzz

delikızzzzzzzzzzz tıklandın galiba sesin solugun yok

ben aynı valla kocamla köşe kapmaca oynuyoz o kaçıyoo ben kovalıyommmm

burçak üzülme diycem ama üzülecen aile bu ne desem bilemedim rabbim yardımcın olsun canım

vaveyla adımı sormuşsun tahmin edin bakem ne olabilir ????? olsa olsa aşüfte,yosma,zilli gbi anlamlara gelen bişey olur yada alev,firuze,

hee üzülünüyo valla amın addcim alh yardımcım olsun
bnce senın adın yüksek libidondan mütevellit böle müjgan gbn bişe yada okşan fılan
bn de senın meslegını sorcaydım aslında ne iş yapıon dıye,senı merak edıyoruz add83

meslek tam benlik eski adı sekreterlik yeni adı yönetici asistanlıgı olan meslektenim

Hasta baciniz geldi hanimmmm...selam kizlar..burcakcim tesekkur ederim, uzulme cok aile iste atsan atilmaz satsan satilmaz cekecen mecbur..ihtiyaclari varsa tabiki yardim edilcek ama sömurmek bambaska bisey..

Layn bebekler ne tatli oyle tombik tombik..biz 8.500 kilogramiz:) ek gidaya gecseydik daha yuksek olurdu tabi..iyyy dislerim kamisti..

5 aylikken 9 kilo olan kimindi ya vaveyla seninmiydi bi resim yolla bana o halinin yusyuvarlak biseydi heralde tam havaya atmalik dizde sektirmelik, yuvarlamalik isirilmalik aaaaaaaa istiyorummmmm bayiliyorum su bebeklere yaaaa:)))))))))

he bir de ruza senin mama sandalyesi ne marka idi? bizim oğlan kızım gibi değil kendini atmaya çalışıyor anakucağından. mama sandalyesine bağlamayı düşünüyoruz :86:

canim pc kapattim. telefondan gordum simdi mesajini. baby plus e bebekten aldik.
burcak canim zor bir durum.Allah yardimcin olsun. ama ne yapacaksin.ailen sonucta. olene kadar kus kalinmaz ki..
elma sirkesi bir bardak cok degil mi ya.. mideyi delmez mi..

bacim gecmis olsun bu arada.. nasil oldun.gerci grip bu.yatarsan bir haftada yatmazsan yedi gunde gecermis...

kiz vallah bisey yapmadik. pc biraktim adama yattim. yanima geldigini bile duymamisim. asil haberler sende. biraktin kactin hemen. kapi mi acildi yoksa...

meslek tam benlik eski adı sekreterlik yeni adı yönetici asistanlıgı olan meslektenim

Cnm bir bardak ilik suya bir yemek kasigi sirke ve bir tatli kasigi cicek bali katip ictim.. yanlis yazdim sanirim bir bardak sirke diil yni:)

kiz vallah bisey yapmadik. pc biraktim adama yattim. yanima geldigini bile duymamisim. asil haberler sende. biraktin kactin hemen. kapi mi acildi yoksa...

yok kız bacı nerdeeee kapıyı çok zorladım ama tık yok bende tabiri caise kıçıma baka baka yattım

Cnm bir bardak ilik suya bir yemek kasigi sirke ve bir tatli kasigi cicek bali katip ictim.. yanlis yazdim sanirim bir bardak sirke diil yni:)

ay tamam o zaman.. korktum bir an.. sirke kokusu oluyor mu peki.. icmek isterim ama kokusu olursa icemem.. :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…