2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
olimpiyatlari bekliyordum. :KK43: cok kotu oldu. umutlandirdilar o kadar... neyse ben yatar. iyi geceler... :KK43:

ay tamam o zaman.. korktum bir an.. sirke kokusu oluyor mu peki.. icmek isterim ama kokusu olursa icemem.. :-(
Cnm bole eksimtrak bir tadi oluyo,kokusu yok diyemem aslinda icip bi denemek lszm sanirsam,bnm ki ev yapimi sirkeydi o yuzden belki daa farklidir bilemedim bak simdi :s

Berbat durumdayim ruza ilk defa bu kadar kotu grip oldum kafami kaldiramadim simdi agri kesicilerle biraz yazabiliyorum.. Oglanda kotu burnu tikali oksuruyo:KK43:( dis cikardigi icin boyle ust uste geldi hastaliklari galiba..

Olimpiyatlara bende umitliydim ilk defa musluman bi ulkede yapilcakti ne guzel uzuldum ama tokyonun alcagi belliydi..

Su sirkeyi bende yapam bari sut az zaten diyet yapmaya korkuyorum..

Berbat durumdayim ruza ilk defa bu kadar kotu grip oldum kafami kaldiramadim simdi agri kesicilerle biraz yazabiliyorum.. Oglanda kotu burnu tikali oksuruyo:KK43:( dis cikardigi icin boyle ust uste geldi hastaliklari galiba..

Olimpiyatlara bende umitliydim ilk defa musluman bi ulkede yapilcakti ne guzel uzuldum ama tokyonun alcagi belliydi..

Gecmis olsunn canim bende grip oldugum zaman hayat duruyor benim icin ama ihlamur kaynatip bi cay kasigi zencefil koy balllada tatlandir icer icmez rahatladigini anliyosun canim zencefil cok iyi geliyor :KK43:

Kizlarrrr kimse yok muuu canim sıkılıyor oglum uyuduuuu bende kendimce diyete basladim ama böyle bi hos acikiyorum ya sanki kac aydir yemek yemiyo gibi tam 10kilom var 58olmam lazimmmm yoksa benim koca beni yenilicek :KK37:

Delikizzz gelinimmm napiyooo osledim onu kuvetti ki hali gozumun onunde valla :KK12:

Benim kocada yok add bana bi kac numara ogretsen bea ben cocuktan sonra hepsini unuttum napiyoduk kocayi tiklarken :21: :KK76:

günaydın kızlaaarr..:KK3: kızım sabahın köründe kalktı buğün uyumuyor.göz kırpmayı öğrendi resmen göz kırpıyor sıpam benim.:KK16:daha emekliyemiyor dönüp duruyor heryere gidiyor.gel gel bay bay alkış yapıyo.ve müzik duyunca çıldırıyor.:KK9:odadan dışarı adım atamıyorum.basıyor çığlığı.ne yapıcam bilmiyorum.önerisi olan var mı.:26:
birde 5 numara beze geçen var mı.ikilemde kaldım da:44:

yine atesi cikti oglumun dun gece 39u buldu. antibiyotik verirler diye dra goturesim yok :KK5:

günaydın kızlaaarr..:KK3: kızım sabahın köründe kalktı buğün uyumuyor.göz kırpmayı öğrendi resmen göz kırpıyor sıpam benim.:KK16:daha emekliyemiyor dönüp duruyor heryere gidiyor.gel gel bay bay alkış yapıyo.ve müzik duyunca çıldırıyor.:KK9:odadan dışarı adım atamıyorum.basıyor çığlığı.ne yapıcam bilmiyorum.önerisi olan var mı.:26:
birde 5 numara beze geçen var mı.ikilemde kaldım da:44:

selam canım. hoşgeldin. maşallah kızçene. bizimki daha bay bay yapmıyor ama dışarıyı çok iyi biliyor. içeriye girmek istemiyor.
biz de 4+ beze geçeceğiz. elimizdekiler bitsin. küçük geliyor çünkü, taşıyor çişler. :KK53:

yine atesi cikti oglumun dun gece 39u buldu. antibiyotik verirler diye dra goturesim yok :KK5:

canım çok geçmiş olsun. öksürüğü falan var mı? kıyamam ben ona. :KK50:

ben de dedim, kesin tokyo alacak diye. geçmiş olsun çok. ilaç alıyor musun? grip ilaçları iyi geliyor. bir de ıhlamur ve pastil iç. aile doktorunuzdan tavsiyeler... :)

Son düzenleme:
selam canım. hoşgeldin. maşallah kızçene. bizimki daha bay bay yapmıyor ama dışarıyı çok iyi biliyor. içeriye girmek istemiyor.
biz de 4+ beze geçeceğiz. elimizdekiler bitsin. küçük geliyor çünkü, taşıyor çişler. :KK53:

canım çok geçmiş olsun. öksürüğü falan var mı? kıyamam ben ona. :KK50:

ben de dedim, kesin tokyo alacak diye. geçmiş olsun çok.

sagol canim. simdilik ates ve halsizlikten baska belirti yok.
benim oglan ne alkis ne bay bay ne gel gel hic bisi bilmiyor. ogretmek icin kac gun yaptiniz? ben cok ustunde durmadim gerci, onemli mi boyle seyler gelisim icin:18::18:

benim oglan ne alkis ne bay bay ne gel gel hic bisi bilmiyor. ogretmek icin kac gun yaptiniz? ben cok ustunde durmadim gerci, onemli mi boyle seyler gelisim icin:18::18:

ben gel gel'i 3-4 ayından beri yapıyorum. ama yapmıyor. gel gel yaparken elime vuruyor sanki yapma der gibi. ama gel diyor. her çocuk farklı. oğlumun müziğe ve sese yatkınlığa var. telefondan, bilgisayardan müzik açınca hemen ne yapıyorsa bırakıp pür dikkat dinliyor. çıngıraklarını çalarken bir yandan ayaklarıyla oynuyor. elimi açtığımda hemen vurmaya başlıyor. ses çıkaran oyuncaklar ve aktiviteler hoşuna gidiyor. yani gel gel, bay bay yapmıyor ama farklı alanlara ilgi duyuyor.

çok fazla ilerlemeden götür istersen canım. teşhis konulsun da sen yine vermeyeceksen vermezsin antibiyotiği. bayağı yüksekmiş çünkü ateşi. Allah korusun. :KK50:

çok fazla ilerlemeden götür istersen canım. teşhis konulsun da sen yine vermeyeceksen vermezsin antibiyotiği. bayağı yüksekmiş çünkü ateşi. Allah korusun. :KK50:

ya aradim saglik hattini ates normal hele bi kac gun gecsin dedi :KK53:
ya nefret ediyorum buranin saglik sisteminden cok asiri bi hal olmadikca idrar testi falan yok. bogazina kulagina bakicak 3-4 gune iyilesmezse antibiyotige basla diyip yazacak. hep boyle oluyor. gerci bazilari antibiyotik vermiyor direk calpol , nurofen gecer diyip gonderiyor bu belirtileri :KK1: zaten cok ciddi durum olmadikca cocuk doktoru yok hep normal pratisyen hekim. :KK20:

ya aradim saglik hattini ates normal hele bi kac gun gecsin dedi :KK53:
ya nefret ediyorum buranin saglik sisteminden cok asiri bi hal olmadikca idrar testi falan yok. bogazina kulagina bakicak 3-4 gune iyilesmezse antibiyotige basla diyip yazacak. hep boyle oluyor. gerci bazilari antibiyotik vermiyor direk calpol , nurofen gecer diyip gonderiyor bu belirtileri :KK1: zaten cok ciddi durum olmadikca cocuk doktoru yok hep normal pratisyen hekim. :KK20:

hayret birşey.. burada hemen kanlar idrarlar alınır, araştırılır nedeni. 39 derece ateş normalse biz de hiçbirşey bilmiyormuşuz yani.. :KK30:

$tn_IMG_7811.jpg perdenin arkasına saklanmış yaramaz oğlum...
$tn_IMG_7814.jpg
$tn_IMG_7816.jpg çıkardım diye kızarak geliyor.. :KK4:
$tn_IMG_7818.jpg
$tn_IMG_7822.jpg sonra yine şebeklik... :KK35:

hayret birşey.. burada hemen kanlar idrarlar alınır, araştırılır nedeni. 39 derece ateş normalse biz de hiçbirşey bilmiyormuşuz yani.. :KK30:

valla saglik ucretsiz oldugundan test mest devletin parasi gitmesin diye zorunlu olmadikca yok. hamilelikte bile 2 ultrason vardi. 12. ve 20. hafta :KK53:

valla saglik ucretsiz oldugundan test mest devletin parasi gitmesin diye zorunlu olmadikca yok. hamilelikte bile 2 ultrason vardi. 12. ve 20. hafta :KK53:

hayret valla. iyi mi kötü mü tartışılır... :KK53: aslında çok fazla gitmemek daha iyi..

X