2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
minik inci sonunda göründü
çok duygulandım büyüdü de dişi çıkıyor yaaa
darısı diğer bebelere tabi başka kaldıysa

Kızlar testi yaptırdım 617.4 moralim çok bozuk galiba aldırıcam, bebeğim daha 8 aylık

slm benimde 8 aylik oglum var ve 4.5 aylikta hamileyim bende ilk ogrendigimde cok uzuldum ama aldirmak aklimin ucundan bile gecmedi rabbim vermis biz kimiz ki onun verdigi cana kiyalim vardir bunda dda bi hayirlisi ALLAH korusun ama bu karnindaki cana kiyinca diger cocuguna bisey olursa diye hic korkmazmisin tamam belki zor olucak ilk aylari ama bide buyuyunce senden rahati olmuyacak ikisi bi arada cikmis olucak ne guzel bence aldirmamalisin dusundugun nedirki rahatin bozulur diyemi ilk bebeginle daha az ilgileneceksin diyemi yoksa maddi durummu bunlarin hicbiri bi cana kiymaya sebep olamaz

geçmiş olsun. sigorta çok önemli ilaçlar pahalı malesef

heeee vallah bacım hemide çok önemliymiş yaşamayınca bilemiyoo insan eczacı toplam borcunuz 67 tl deyince benn baktım galiba adama adamda bana böyle sırıttıııııı nasıl kazıkladım seni der gibi

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne yapan zilli biraz önce aklımdan geçirdim seniiiiiiiiiiiiiiiii kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

tabi tabi normal öyle bakman 10 tl ye bile ben öyle bakıyorum...olsun ama tekrar topluca alırsın paranı... hastalık geçsinde inşallah

nerdesinzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz yosmalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yoksa kocalarınızlaaaaaaaaaaaaaaaa elim sende mi oynuyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzz ????? ne yapıyonuz biriniz saklanıyo digeride onu bulunca basıyomuuuuuuu( çıglıgıııııııııııııııııııııııııııııııııı )

Canim.ic mimihapi rahat et sadece emziren anneye kafan rahat olur en azindan

teşekkür ederiz... evet süper bir duygu ahh ben bu çocuğu askere nasıl yollayacam

ben de bugün itibariyle çok dikkat edeceğim yediğime içtiğime
ammaaa iyi vermişsin haa kurban bayramına kadar 5 kilo vereceğim
inşallahhhhh
spor yapsan var yaaa süperr verirsin ekmek yiyon mu ekmek?

arada yapıyorum sporu çok az 10 15 dk kadar.kepek ekmeği alıyorum ama yemiyorum.canım çok ekmek çekerse 1 dilim bazen.sabahları haşlanmış yumurta peynir kesin yiyorum.nihayetinde kızımı emziriyorum ondan yoksa o kadarınıda yemicem.bide doğadan 5 i biryerde varya gece yatmadan içiyorum.hadi inşallah sende verirsin kiloları.sanırım seninvermen çok kilon yok

minik inci sonunda göründü
çok duygulandım büyüdü de dişi çıkıyor yaaa
darısı diğer bebelere tabi başka kaldıysa

aa hayırlı olsun canım maaşallah ayağa da kalkmaya başlamış yakışıklı duruşunu yidiiim maaşallah

bizim niye çıkmıyor laannn dişimiz :84: :84:

spiral yok anam ben de.. ama düşünüyorum yakın zamanda

Kocamannnnnnnnn bir selammmmm hepinuzi çok özledim

Uzun bi aradan sonra baydir giremedim arada girdim baktim ama uzunuzun yazma firsatim olmadi kayinpederim beyin kanamasi geçirdi ama su anda iyi çok şükür bende cocuktu hastaneysi kayinvalidemdi derken cok yiprandim size zaman ayiramadim nasilsinizzzz.......?

Biz iyiyiz çok şükür acayip yaramaz olduk herseyi karistiriyoruz tutunup kalkiyoruz tv unitesindeki butun susler biblolar kalkti ortaliktan ciz ellenmez diyorum suratima bakip gülüyor

Disimiz cikmadi agzimizin akmasi kusmasi vs gecti

Kilolardan bahsetmissiniz bende 68 oldum bi ara 72 kadar cikmisti şükür 68indim dahada inerim ins..

Öptüm hepinizi

Kızlaaar İki tane daha dişimiz çıktı toplam 8 tane dişi var sıpamın ama hala katıları yutamıyor:26:bugün ilk tıraşımızı olduk saçlar keltoş oldu birazda ağladı tutmayın beni diye ama çok tatlı oldu saçlar kesilince. bebek işi diye bi dizi var biraz saçma ama yeni anneler için komik olabiliyor izlemenizi tavsiye ederim bu arada hero baby banada hediye paketi gönderdi tavsiye eden arkadaşı hatırlayamadım çok teşekkür ederim forumun faydaları iştebirde kutunun üzerinde dünyanın en tatlı bebeğine yazıyor (nerden anladıysalar en tatlısının benimki oluğunu)çok hoşuma gitti.

Masallah bizde daha hic cikmadi dis.hero baby bizede yolladi numune ama Ustunde ole bise yazdigini farketmedim belkide gercekten sana ozel yazmistirlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…