2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar testi yaptırdım 617.4 moralim çok bozuk galiba aldırıcam, bebeğim daha 8 aylık
neden moralin bozuk ..korundum sanırım ama yine oldu ,demekki bunda da var bir hayır,RABBİM sana bu bebeği hediye olarak vermiş daha ne istiyorsun ..bebek bebek diye dışarlarda insanlar ne mücadeleler veriyor biliyor musun ? bebeğe bu kadar hasret varken ALLAHın sana verdiği hediyeye nasıl kıyarsın ..sakın kıyma .o bebeği nasıl ki sen can vermediysen sen de alamazsın ..RABBİMin bir bildiği vardır deyip kuzunun canına kıyma.kimbilir belki şuan canına kıymayı düşündüğün o kuzu senin hayatına öyle güzellikler getirecek ki şuan ızdırap sandığın şey hayatını güllük gülistanlık edecek ...

ayyy sen de ucuz atlatmışsın valla geçmiş olsun ..bebeği bikaç saatliğine birine bırakıp yüzmeye gitsen gidemez misin ,senin sağlığın için gerekliyse bence bir şekilde zaman ayır ,hem de bel fıtığı ciddi bir hastalık .

hoşgeldin. Allah bağışlasın.evet genelde yazdığın gibi ocak bebişleri...bizimkinin dişleride çok çok hafif belli oldu

besyo hoşgeldin :)
bituful bacım çok geçmiş olsun bel fıtığı zor bee,babam yeni ameliyat oldu
şimdide eğrilik varmış platin takılacamışş Allah şifa versin tüm hastalara
vavee spiral mi var sen de bacım,
ben çift koruma istiyorum yaa hiç hazır deelim ikinci bebeye
ne yapsam spiralden korkuyorum,hap içemem emziriyorum
eşim korunuyor da zaten ikinciyi bulamadım fikri olan var mıı?

hamiş olan arkadaş aldırmaaaa nolur yazık değil mi şimdi 8 aylık bebeğini
öldürebilir misin?kıyma minicik cana o da bir can nolur aldırmaa ,
eltimin bir tane kızı var 10 yaşında o da zamanında kızı 3 aylıkken
hamile kalmış ve aldırmış şimdi doktor doktor geziyor ama olmuyor çocuğu
ibretlik sen yapma bırak onun da yaşamaya hakkı var işin hiç rast gitmez yapmaaaaa

laleee kilolar ne alemde bacım ben de haftaya spor salonuna başlıyorum:122:

kızlarrr 9. ayda özel menenjit aşısı var sanırım yaptıracak mısınız?

günaydın kızlar,

kagan ben aşıyı yaptırırmıyım bilmiyorum kararsızım :26:

bitiful geçmiş olsun cnm...
ne yapanız ne var ne yok ?????

benim kızı dün saglık ocagına gtrdüm antibiyotik başladık çok öksürüyoo gece öksürükten ve burun tıkanıklıgından uyuyamıyoo ama buna da şükür cigerlerine inmemiş sadece burnu tıkalı oldugu için balgamı atamadıgından öksürüyomuş bakalım ilaçlar işe yarar inş.antibiyotigin fiyatı 63 tl ohaaaaaaaaaaaaa dedim yaaaaaaaaaaa şuan sigortamda yok ammaaa pahalı geldi gavur ilaç bana

laleee kilolar ne alemde bacım ben de haftaya spor salonuna başlıyorum:122:

ohh ne güzel arkadaşım başla tabi.keşke benimde imkanım olsa giderim.kızımı bırakacağım kimse yok.funda suyu felan içmiyorum kagan.yediklerimi kıstım.aksam yemeğinden sonra hiçbirsey yemiyorum.78 kiloydum şuan 74 kiloyum.yani 15 günde 4 kilo verdim.benim için çok iyi.birazda evde spor yapsam iyi olacak.cok hırs yaptım ben ya vericem bu kiloları.çok su içiyorum. sütüm de iyi.

geçmiş olsunnn,bebekler de ne çok hastalanıyorr yaa babaları hastalansa yaa
bayaa pahalıymış antibiyotik bee
ne yapalım bebelerle vakit geçiyor sen ne yapan?

ben de bugün itibariyle çok dikkat edeceğim yediğime içtiğime
ammaaa iyi vermişsin haa kurban bayramına kadar 5 kilo vereceğim
inşallahhhhh
spor yapsan var yaaa süperr verirsin ekmek yiyon mu ekmek?

hoşgeldin. Allah bağışlasın.evet genelde yazdığın gibi ocak bebişleri...bizimkinin dişleride çok çok hafif belli oldu

Hosbulduk kizlar cok sagolun.:)

geçmiş olsunnn,bebekler de ne çok hastalanıyorr yaa babaları hastalansa yaa
bayaa pahalıymış antibiyotik bee
ne yapalım bebelerle vakit geçiyor sen ne yapan?

sgl cnm aynı bende kız uyuyamyooo onunla ugraşıyorum valla hasta hali çok zor

Sağolun bebitolar temenniler için Alluh razı olsun hepicinizden.

Kağan çifte koruma az değilmi bence spiral taktır, eşin korunsun bide hap kullan..o ne kız öle korkma bişi olmaz eşin korunsun yeter

Bizimde kilolar aynen duruyo 69 un altına inemedim..dün metroda biri yer verdi dedim hamile zannetti herhal göbek aynen durunca mekik çeksem fıtığa zarar verermiyim acep?

Ya ADD Geçmiş olsun da 18 yaşına kadar devlet karşılamıyomu ilaçları öyle biliyorum özel bi antibiyotikmi niye para verdin??

Son düzenleme:
Ya ADD Geçmiş olsun da 18 yaşına kadar devlet karşılamıyomu ilaçları öyle biliyorum özel bi antibiyotikmi niye para verdin??

sagol cnm valla bilmiyorum ki ben özel saglık sigortalıyım ama şuan ücretsiz izinde oldugum için işyerim karşılamıyoo saglık masraflarımı işe başlayınca faturalarımı verince aynen paracıklarımı geri alacagım ama devletin karşılama durumunu bilmiyorum :26:

yooo özel bi ilaç degil zannımca, ilacın adı ceftinex geniş spekturumlu antibiyotik

He ok paranı alcaksan sorun yokta sigortası olmayanların aklında bulunsun dövlet babamız karşılıyo

ben geldim...

tatilimiz çok kısa sürdü. dün döndük maalesef. doyamadım anneciğime.. bir de babam anjiyo oldu. çok şükür şu anda iyi ama onu da öyle bırakıp gelmek zor oldu..

hasta bebekler nasıl oldu?

yeni hamile arkadaşım, büyük konuşmayım ama benim şu anda olsa aldırmazdım herhalde. Allah'ın verdiği cana kıyılmaz. istemiyorsan baştan önlemini almalıydınız.

oğluşum çok huysuz oldu. dün yolda gelirken beni çileden çıkardı. uykusu var uyumuyor. kucakta durmuyor. eve geldik uyku gözünden akıyor uyumamak için resmen direniyor. ne yapacağız, huyunu nasıl değiştireceğiz bilmiyorum. şimdiden herşeyi ağlayarak yaptırıyor. bu konuda bir fikri olan var mı?

geçmiş olsun. sigorta çok önemli ilaçlar pahalı malesef

tanıdık bir ebe iyi bir hastanede staj yapmış. orada kola bir alet takıyorlarmış. kadınlar çok memnunmuş.araştır istersen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…