2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hasta olan bebeklere acil şifalar dilerim ben forumu takip ediyorum sürekli ama yazmaya her zaman fırsatım olmuyor. ateşle beraber döküntü varsa el ayak hastalığı olabilir dikkat edin.6. hastalıkta ateşten sonra oluyor döküntü. biz el ayak hastalığı geçirmiştik.iştahı filan da gitmişti oğlusumun ama şimdi iyi

Hayır işin kötüsü eşim bebeği istiyor

sen çalışıyomusun cnm bebegine bakacak kimsen var mı ? durumunu bilmedigim için bişey diyemiyorum hani eger çalışıyosan cidden çok zor çalışmasan da zor ama ikisi bir büyür burda bir arkadaş vardı bebegi 3 aylıkken tekrar hamile kalmıştı paris68 diye şimdi 4 aylık hamile ve çok mutlu istiyor çünkü

ama eger gerçekten istemiyorsan bebegi o zamn herşey sana daha agır daha zor ve daha yıpratıcı gelecek çok zor bir karar rabbim en dogru kararı almanda yar ve yardımcın olsun canım amin..

Kızlar testi yaptırdım 617.4 moralim çok bozuk galiba aldırıcam, bebeğim daha 8 aylık

Sakin aldirma ya Allah vermis o cani oraya kuyma bebegine dogana kadar baya buyumus olcak sen bilirsin ama.benimde bebegim ocagin 16sinda 8 ay olcak ve 4 yasindada kizim var yapmazdim ole bise kizina hicbise olmaz

Lukretia ne diyim hayirlisi olsun ama bebegin suan aylik ama dogunca o 1.5 yasinda olacak bu kadar zorlanmazsin, ikisi bi arada buyurler..iyice dusun tasin acele karar verme can bu sonucta..

Vaveyla sanada gecmis olsun mr muscle gibi hatunsun 2 gunde halledersin isleri:))

Delükiz fitiklar belimde doktorla daha gorusmedim, yuz demisti ama hangi ara yuzucemki full action halindeyim..masallah hastaliklar beni cok sever hamileligin 3.ayinda apandistim patladi komalik oldum dusun:) neysem bunlarada hamdolsun napak..Allah dermansiz dert vermesin..

Kizlar ya bide bu diste gibi ciktiktan ne kadar sure sonra patliyo? Sivilceler var beyaz beyaz..ishal bide devamli distenmi

ayağımda sallarken okuyorum. uyanıkken zaten okumam mümkün değil.

Merhabalar bende kadinlar kulubundeydim ocak 16da dogdu kizim ikinci kizim bugun tanismadan direk bir arkadadimiza yorum yaptim ama zaman kaybetmeden yaziyim istedim:)kizimin adi elif abladinin adida defne.ek gida veriyorum ole bole baya duzelttik ek gidayi.disi cikmadi 6 ayini doldurdu 1 hafta sonra emeklemeye basladi suanda dizlerinin ustunde baya seri gidiyor tutup kalkiyor koltuklara dede diyor.baska bir gelişme ara sira anne diyor en son 6 aylikken dr gittik 7.950ydi kilosu suanda bolmiyorum.bizde gelismeler boyle:)

yok yeaw kardeşim öğretmen atama için yer seçecek yakın yerlerden açık warsa yazacak bakalım, araştırıyoruz

temizlik eşimle kavga ederek bitti.. lan adam karışmasa olmuyor.. banyoya bez atmaya gidiyor bir bakıyorum elinde çamaşır suyu sünger bez başlamış işe diyorum ben yapacam çık alanımdan "sana iyilik yaramıyor sen yorulma diye yaptım" diyor en sonunda "kitliycem seni odaya rahatça yapayım işimi" dedim korktu

Abovvv enisteye bak sen genetigi degistirilmis onun ya:)) azcik bizimkindede olsaydi temüzlük sevgisi öle..nerdeee..kolay gelsin yivrim

Sağolun kızlar, biraz hafiflemekle beraber hala civilceler duruyor, kendi doktorumuz müsait olmadığından Florence Nightingale Avrupa Hastanesinden bir prof.dan randevu aldık. Özellikle yazıyorum bituful, memnun kalırsam sana da öneririm diye.

Hadi hayırlısı delikız oda ikiz olsun dört çocukla uğruş dur çıbık kraker seni

Maşallah bende raporumu aldım nurtopu gibi 3 dene fıtığım olmuş pifffff

Off canım ya geçmiş olsun, inşallah sıkıntı yapmaz. Bir tedavi verdi mi? Benim de kamburum çıkacak galiba, ensemin altında gitmeyen bir şişlik var, aklıma geldikçe dimdik kazık gibi duruyorum. Aslında vakit bulup pilatese başlasam yamuk yumukluk kalmaz da çok zoooor!

Kızlar testi yaptırdım 617.4 moralim çok bozuk galiba aldırıcam, bebeğim daha 8 aylık

Yapmaaaaaaaaaaaa canım sakınnnnnnnnnn sakın aldırma çokkkkkk pişman olursun ilerde neden yaptım diye vicdanın peşini bırakmaz. Şu an içinde minik bir bebeğin var, seninle beraber minik kalbi atıyor, ona iyi bakmana ve şimdiden senin sevgine şefkatine muhtaç. Bu öyle büyük bir mükafat ki bizlere... Biz yıllarca uğraştık bebeğimiz olsun diye, bir sürü tedavi gördüm, tonla ilaç... Ve şimdi korunmuyoruz, Allah nasip eder de kendiliğinden olursa başımızın tacı... Belki şartlarımız farklıdır ama yine de o sana çok büyük bir armağan, annesi kıyma ona lütfen sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:5

heyyyyyyyyyyyy nerdesiniz be ya :118:

ferda gelmiş kaçmış

ben coşuncaya kadar beklerim burayı

Son düzenleme:
heyyyyyyyyyyyy nerdesiniz be ya :118:

ferda gelmiş kaçmış

ben coşuncaya kadar beklerim burayı

Smileylerin üçü bir arada çok tatlı olmuş

Buralardayım da bir taraftan bilgisayarda çalışıyorum, artık iyice asılmam lazım tezime yoksa beni atacaklaaar

İşe başlayalı daha tam düzen oturtamadım, tavuk gibi uyuyorum erkenden, direniyorum uyumayıp çalışmak için

Sagol ferdacim oranin doktorlari iyidir hayirlisi bakalim iyilessin kuzucuklar ya..doktora daha goturemedim raporumu ama spor ve fizik tedavi dicek kesin..spor yapmaya hic vaktim yokki kostura kostura geliyorum isten, benim gelis saatimi biliyo gibi 3 den sonra tutamiyolar hep agliyo cekecem biraz mecbur(

Aman cnm sakin sakin aldirma bebegini dusun oda inun gibi tatli bisey olcak bi karinca yadat desek yapabilirmiyiz kiyma bi cana
Bak benim.iki evlafim var asla ucuncu dusunmuyorum
Ama olduki kaza ile gebe kaldim aglamam bile bebegime yapaman onu kiyamam
Ayni heyecanla.buyuturum

Bak bi tane bebegin var ama sanma.ikinci hemen olucak oglum 7 ay olmadii ben ne kadar kafama taktim yiprattim kendimi
Bide esinde.istiyormus konus anlas yardim.sozu al ama kucuk mercimege kiyma sakin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…