2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Arkadaşlar bi akıl verin noolur. Ocakta doğum yaptım. 6 ay sonra yani haziranda adet oldum, temmuzda 2. Adeti oldum, ağustos sonu adet tarihinde yine sancılarım oldu adet olacakmışım gibi birkaç gün sancıdan sonra 2 damla leke gibi kan geldi ve şimdi hiç bile yok... Sizce test yapmalımıyım yoksa adet düzensizliğimidir? Bebeğim daha çok küçük :KK43:[/QU

Eğer korunmuyorsan test yapmalısın :KK43:

selam genç kızlar hatunlar sevişgenler :KK52:

ben dügündeydim yoktum kele farketmediniz mi gacılar :KK52:gerçi geçmişi okuyamadım amaaannnnnnn yemişim geçmişi derrmişiimmm:KK52:

bitiful geçmiş olsun yaaaa nerden kapmış kızamıkcıgı senin ogluş acep :18:delikız banada herkes çok hasta olur keşke kreşe vermeseydin diyoo bende hasta olsun kızımın hastalıgı hoşuma gidiyo onun için kreşe verdim diyorum:KK23: sanki evde olunca hasta olmuyoo şimdi grip mesela :KK19:

eee ne yapıyonuz ne var ne yok ? bizde uyku sorunu var artık ilgilenmiyorum diş mi yoksa çiş mi saldım valla hergece başka bi gece güzel uyuyooo bi gece 5 -6 kez uyanıyooo aglıyoo sebepsiz anlamadım ben bu kızı çözemedim kullanma klavuzu eksik benim kızın :KK52:zaten yemek artık yok denecek kadar az yiyoo mamasını da çomk acıkırsa içiyoo nasıl besleniyoo bilmem saatlerce yemese aglamıyoo mama diyeeee diyette zanımcaaa:KK52::KK52::KK52:

Ojgeldin yivrimmm sagolasin valla gecmisi okuyamassin oku oku bitmez anca 2 sayfa ilerlemistir tik yok:) sen geldin hareketlenir biraz sezonda acildi:)

Ojgeldin yivrimmm sagolasin valla gecmisi okuyamassin oku oku bitmez anca 2 sayfa ilerlemistir tik yok:) sen geldin hareketlenir biraz sezonda acildi:)

sagol bcm hoşbuldum :KK24:

nerde bu millet nerde bu kk hatunları nerde bu çılgın kızlar nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52:

selam genç kızlar hatunlar sevişgenler :KK52:

ben dügündeydim yoktum kele farketmediniz mi gacılar :KK52:gerçi geçmişi okuyamadım amaaannnnnnn yemişim geçmişi derrmişiimmm:KK52:

bitiful geçmiş olsun yaaaa nerden kapmış kızamıkcıgı senin ogluş acep :18:delikız banada herkes çok hasta olur keşke kreşe vermeseydin diyoo bende hasta olsun kızımın hastalıgı hoşuma gidiyo onun için kreşe verdim diyorum:KK23: sanki evde olunca hasta olmuyoo şimdi grip mesela :KK19:

eee ne yapıyonuz ne var ne yok ? bizde uyku sorunu var artık ilgilenmiyorum diş mi yoksa çiş mi saldım valla hergece başka bi gece güzel uyuyooo bi gece 5 -6 kez uyanıyooo aglıyoo sebepsiz anlamadım ben bu kızı çözemedim kullanma klavuzu eksik benim kızın :KK52:zaten yemek artık yok denecek kadar az yiyoo mamasını da çomk acıkırsa içiyoo nasıl besleniyoo bilmem saatlerce yemese aglamıyoo mama diyeeee diyette zanımcaaa:KK52::KK52::KK52:
Kimin dugunundeydin bakayim.
Teshisi yalnis koymusum 6.hastalik degil kizamikcik gecirmis:KK43:( az once tekrar gittim doktora oyle dedi atlattik cok sukur ama cok ishal niye bilmiyorum ek gidada yokki bisi dokunsun diyim anlamadim gitti..gozlerimizde enfeksiyon kapti 1 haftadir damla kullaniyoruz gecmedi..eve geldik bide bidaha yataktan atti kendini tam ustune tuz biber oldu, kafayi yicem..

Ferdacim seninki alerjiye benziyo bizimki boyle degil cok sık yuzunde ve vucudunda kol ve bacaginda yok..ateside 39-40 arasiydi..

Tutku Allah yardimcimiz olsun valla cok huysuzlar disarda aglayinca panik oluyo insan cok iyi anliyorum..
Aa sonradan cikti desene gecmis olsun cok sukur atlattiya .kendini atmalar cok olacak artik alisacagiz.yalniz birskmamsk lazim.bizimkiler her yere tutunarak ayaga kalkiyor tutunarak adim atmaya basladilar arkalarina yastik koyuyorum duserlerse diye.birakiyorum rahatca hareket ediyorlsr.oglum deli dembelek hamsi gibi atiyor kendini ama kizim cok temkinli ayaktayken yavasca oturup oyle iniyor asagiya:))
Uzun zamandır girmiyordum kk'e benim oğlumun 4 dişi çıktı ve emeklemek üzere. Şimdilik sürünerek ilerlemekte :) Diş çıkartırken de şimdi de hiç sorunumuz olmadı şükürler olsun.. Çok mülayim kendini oyalayabilen bir bebek.. Bu arada 7. ayımız bitti.

Mas. Ama cok soyleme hemen nazar degiyor.bizimkiler de mulayimdi ams sadecce ilk 3ay surdu:)) sonra da durdurabilene ask olsun:))

Evet delikiz ama korkuyo insan iste..asil bundan sonra hareket ve dusmeler baslicak..yurumeye basladiklarinda napcaksin ya ikisi birden bi fikrin varmi:))

İyi akşamlar bayanlar uzun zamandır girememiştim tatilde olduğumdan.Umarım sizler ve minnoşlarınız iyidir.Geçmişi takip edemedim malum balık sezonu açıldı bebeklere vermeye başladınızmı?Bizim de 2 dişimiz çıkmıştı şimdi üstten ikisi patlıyor sanırım az önce fena ağladı sebebini anlayamadım.Kahvaltıyı çeşitlendiriyormusunuz ben hala fix menü yumurta sarısı peynir azcık zeytin pekmez bebe bisküvisi devam mamasıyla az ver.Değiştirmelimiyim acaba?

Evet delikiz ama korkuyo insan iste..asil bundan sonra hareket ve dusmeler baslicak..yurumeye basladiklarinda napcaksin ya ikisi birden bi fikrin varmi:))

zaten kreşte olacaklar ,evdeyken de babaları oluyor birini ben birini o hallediyor :) daha dur 3.yü de yapıcam inş. :))

günaydın yiyişgen hatunlarrrrr :KK52::KK52::KK52:

ne yapanız? ben bacımlan piknige gidiyom peynir ekmek domates yimegeeeeeeeeeeeeee :KK52::KK52:maksat veletleri çayıra çimene salmak :KK52:

delikız eşimin dezzesinin veleti evlendi ona gittim kele 3 gün 3 gece dügün yaptılar sanki ingiltere düşesini gelin aldıkkkkkkk :KK52::KK52::KK52:
sen yaparsın bacım 3te yaparsın 5te yaparsın evvelallah azimli hatunsun :nazar:degmesin ama benim ne cesaretim nede istegim var 2.çocuga rabbim gönülden isteyen bütün kullarına hayırlı evlatlar nasip eylesin amin....

günaydın yiyişgen hatunlarrrrr :KK52::KK52::KK52:

ne yapanız? ben bacımlan piknige gidiyom peynir ekmek domates yimegeeeeeeeeeeeeee :KK52::KK52:maksat veletleri çayıra çimene salmak :KK52:

delikız eşimin dezzesinin veleti evlendi ona gittim kele 3 gün 3 gece dügün yaptılar sanki ingiltere düşesini gelin aldıkkkkkkk :KK52::KK52::KK52:
sen yaparsın bacım 3te yaparsın 5te yaparsın evvelallah azimli hatunsun :nazar:degmesin ama benim ne cesaretim nede istegim var 2.çocuga rabbim gönülden isteyen bütün kullarına hayırlı evlatlar nasip eylesin amin....
şu yiyişgen ve genli kelimelerine çok gülüyorum :KK60:
oooohhh ne güzel sefan olsun gez bol bol ben de bugün havuza gidiyorum arkadaşımla
ula keller daha kıymetli oluyor biz bedavaya gittik valla :KK60:
kel olaydık bi kıymetimiz olurdu bilemedik hiç:KK1:
benim 3.ye isteğim çok da rahatsızlığımdan dolayı tüp bebekten başka türlü olmuyor yine tüp bebekle olacak olursa
RABBİM hayırlısını nasip etsin inş.
öyle olduğu için ben bekletmeden deneyeceğim bi 2 sene sonra ,çünkü zor oluyor benim çocuk işi
amin amin RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar versin..ben yaşım geçmeden kalabalık aile olmak istiyorum ,birarada büyüteyim ohh kardeş kardeş oynaşsınlar bağırıp çığırsınlar evin içinde :KK1: 3. çocuk olunca zaten yardımcı tutarım artık tek başıma götüremem ,öyle olunca da biraz daha rahat olur ,hamsiler kreşte olur ,yeni gelene de ben bakarım ,yeni yasa çıkarsa 3 yaşına kadar yarım gün işe gitme durumu olur o da süper olur ,yardımcı da olunca süper altından kalkılır inş.

Hadi hayırlısı delikız oda ikiz olsun dört çocukla uğruş dur çıbık kraker seni :KK53:

Maşallah bende raporumu aldım nurtopu gibi 3 dene fıtığım olmuş pifffff:KK14:

Hadi hayırlısı delikız oda ikiz olsun dört çocukla uğruş dur çıbık kraker seni :KK53:

Maşallah bende raporumu aldım nurtopu gibi 3 dene fıtığım olmuş pifffff:KK14:

yok artık tek olsun ,tekin de tadına bakayım biiiittt :))
hiç sorma zaten dün tartıldım 54 kiloyum 34 bedene yol alıyorum 36 beden bol geliyor :KK9: artık 3.ocukla beraber kaça düşerim ALLAH bilir :))
aa geçmiş olsun sende de bu hastalık konusunda çok şansszsın nasıl oldu bu fıtıklar ,nerende ayrıca :KK1:
geçmiş olsun ilaç tedavisi mi olacak durum ne

niğdiyonuz bacılaaar :21:

pazar günü ewimize geldik.. kızım yolda ateşlendi birdenbire :KK53: o gün ateşi düşüremedik acile götürdük 2 defa. sabaha kadar başındaydık eşimle. dün de merkeze doktora götürdük. gitmeden 3 defa kustu :KK53: kızımda pek yaşadığmız şeyler olmayınca afalladık kaldık. idrar yolu enfeksiyonu olmuş, kusma da buna bağlı olabilirmiş. hala ateşi war keyifsiz yawrucum.
oğlanda da hala diş yok :KK4: bıt bıt gezip duruyor ewde koltuğa tutunup kalkmaya çalışıyor. bu arada kilosu neredeyse aynı çok hareketli
ben temizlik peşindeyim sabahtan beri sürekli plan yapıyorum. masa üstleri bir karış toz olmuş. dün ancak bavulları boşaltabildim.
neyse hepinize selam eder gözlerinizden öperim

bitiful hatun geçmiş olsun 1 fıtık da ben de war :KK19: dikkat et kendine :KK54:

tuğba niğdiyon bacım :KK54: sivas'ın iyi ilçeleri hangileri de bakam bağa :KK53:

Son düzenleme:
dün 3 kitap aldım Zülfü-Serenad, Kardeşimin Hikayesi, Ayşe Kulin- Dönüş çok heyecanlıyım hemen okumalıyım işler bitince :KK9:

niğdiyonuz bacılaaar :21:

pazar günü ewimize geldik.. kızım yolda ateşlendi birdenbire :KK53: o gün ateşi düşüremedik acile götürdük 2 defa. sabaha kadar başındaydık eşimle. dün de merkeze doktora götürdük. gitmeden 3 defa kustu :KK53: kızımda pek yaşadığmız şeyler olmayınca afalladık kaldık. idrar yolu enfeksiyonu olmuş, kusma da buna bağlı olabilirmiş. hala ateşi war keyifsiz yawrucum.
oğlanda da hala diş yok :KK4: bıt bıt gezip duruyor ewde koltuğa tutunup kalkmaya çalışıyor. bu arada kilosu neredeyse aynı çok hareketli
ben temizlik peşindeyim sabahtan beri sürekli plan yapıyorum. masa üstleri bir karış toz olmuş. dün ancak bavulları boşaltabildim.
neyse hepinize selam eder gözlerinizden öperim

bitiful hatun geçmiş olsun 1 fıtık da ben de war :KK19: dikkat et kendine :KK54:

tuğba niğdiyon bacım :KK54: sivas'ın iyi ilçeleri hangileri de bakam bağa :KK53:

geçmiş olsun canım,:KK54:
bizim de dişimiz yok daha
:KK55:,bekliyorum aman geç olsun güç olmasın,
ilçeyi niiiidecenn merkeze yakın ilçeler iyi gidiş gelişi var diye,
yıldıızeli ve hafik oluyor kendileri de,ben de yıldızeli de çalışıyom
:KK14:
ama şarkışla kayseriye yakın ve biraz daha büyük,
hayırdır sivasa mı geliyon?
:KK24:

bu arada söylemeden geçemeyeceğim,
sivas kongresinin 94. yıl dönümü kutlamalarına herkes davetlidir,
:KK24:
4 eylül çarşamba kongre müzesi

Son düzenleme:
dün 3 kitap aldım Zülfü-Serenad, Kardeşimin Hikayesi, Ayşe Kulin- Dönüş çok heyecanlıyım hemen okumalıyım işler bitince :KK9:

çocuların çok mu uslu ya.. nasıl kitap okuyabiliyosun.benim elimde kitap filan görse hemen ağlıyor bana ver diye.verince de ya yırtıyor.yada koparıp ağzına atıyor.çok zorlanıyorum.sen nasıl yapıyosun? devamlı gözün bebelerdeyken...

X