2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ancak fırsat buldum kızlar size maşallah ben yetişemiyorum bilgisayara toz almak için dokunabiliyorum artık.bebişim hala öksürüyor 1 ayı geçti kaç kere dr.a gittik genizden diyor burnunu açık tut diyor yolluyor offfff...bide yese o kadar iştahla tadıyordu herşeyi şimdi ağzını kitliyor kazayla ağzına sokarsamda geri çıkarıyor yutmuyor hiçbirşey yemiyor emsin dursun ..emsinde yetmezki artık süt ne yapayım bilemedim sonrada aman açlıktan ölmezya elbet yiyecek dedim ve ara verdim hiç bir ek gıda vermiyorum....kötü anne ...napayım bide 2 tane evde sürekli ilgi ve değişik yiyecekler bekleyen kuzularımda var yetişemiyorum...bu akşam annemin yanına gideceğim bayramdan sonra döneceğiz...insanlıktan çıktım biraz kendime geleyim...şimdiden hepinize iyi bayramlar kuzularımızın ilk bayramları koklayın hepciğiniz kuzuları yerime ..allaha emanet olun ...

wallaaa ee nasıl içiliyor suya mı katılıyor?ama daha fazla su içmelisin
ödem attırıyor bildiğim,

bazen atlayabiliyorum tühhh neydikiii?hemen arayıp bulam

tuğbaaaaa kemal kükrerin ballı elma sirkesi war a101 de gördüm. üstünde kadın war kullanmaya teşvik amaçlı herhal kemal kükrer doğal üretiyor görümcem çalışıyor orada

bacımmm çok sağol walla söylediğin çok iyi oldu yoksa kendim yapacaktım
bu da 2 ayı bulurdu,hemen a101 e koşuyorum
:13:

Yerlerde sürünüyorlar ya üşütttü herhalde yavrum.Birde karşılıklı camlar açık olunca ceryanda kalıyorlar . Geçmiş olsun canım:2:

geçmiş olsun yerde sürünmekten üşütmüş olabilir umarım çabucak geçer ,ıhlamur versene .

işte biz bile yediremediğimiz için yedirmek bile uzun zaman aldığı için erkenden başlanmalı yoksa hiçbirşey yemezler alışmazlar

mama sandalyesi soran biri vardı kimdi unuttum adını

sandalyemiz dün geldi eve gidince kurdum çokda begendim en ok içine oturan kızım begendi mağazalardakinin aynısı kalitesid malzemeside aynı ücreti 139 tl idi en çokda renklerini beğendim kızım da ona oturmaya bir hevesli :)))

günaydın canlar...

oğlumu halasına bırakırken yine ağladı.. off.. ne yapacağım ben ya. ben gidince susuyormuş. bana çok düştü.. babasının kucağındayken bile beni görünce ağlıyor, bana gelmek istiyor. mutfakta beni görsün, bir daha içeri girmek istemiyor. babası da mama sandalyesine koyup yanıma getiriyor. öyle duruyor ancak..

oğluşum bugün daha iyi. kahvaltısını bitirmiş çok şükür. keyfi de yerinde. kaka yine yok ama inşallah gün içinde yapar..

bu arada benimki merhaba deyip elimi uzattığımda elini uzatmaya başladı. çok tatlı... sol elini uzatıyor ama olsun. bir de dün babası halıya oturttu, oyun oynuyorlar. küçük sarı bir topu var. önüne bir çok oyuncak dizdik. çıngırağını eline alıyor, babası oğlum topunu al, topunla oyna dediğinde çıngırağı bırakıp topu alıyor. topu at oğlum diyor atıyor. bir kaç kez denedik. hepsinde aynı tepkiyi verdi. elinde ne varsa bıraktı topu aldı kuzumm... yerim ben onuu... bu annelik ne tuhaf şey, en ufak gelişmede deli gibi seviniyorum....

intro ela bebeğine çok geçmiş olsun canım. üşütmüştür muhakkak. inşallah hiç birşeyi kalmamıştır. kıyamam ben ona...
zayıflama meselesi.... off yaramı deşmeyin... 7 kilom var hala. yapıştı gitmiyor. sirkeyi hayatta içemem, çocukluktan kalan bir sirke fobim var.... annem her ateşlendiğimde sirkeli suyla sildiği için beni.... eve bile almak istemiyor.. bayramdan sonra spora başlamayı düşünüyorum. kendime zaman ayırabilirsem tabi. haftada 3-4 gün gitsem yeter. en kalıcı çözüm bence.

İş yerindeyim. Sabah yoğunlumu hallettim. şimdi size döndüm. Kızım sabah mamasının yarısını yedi anneme bıraktım. o da uyutup milupa vericekti. şimdi aradım açmadı heralde mamasını yediriyo. :44::44:

canım hoşgeldin. öksürüğü alerjik birşey olmasın? geçmiyor deyince o geldi aklıma.

ben de evde sürekli çocuk şarkıları söylüyorum ferdacım. yakında huni de takacağız çocukları eğlendirmek için..

ay ben bile bayıldım bu çocuk şarkısınaaa... oğlum çıldırabilir... eve gidince izleteyim. teşekkürler..

benimki sürünmüyor bile hala canım.. yuvarlanarak gidiyor. köprü kurmaya başladı ama totosunu kaldırırken bayağı zorlanıyor... totosunu ısırdığım.... ben de bu aralar kendimi çok yorgun hissediyorum. eşime söyleniyorum. ben nasıl dayanacağım bu tempoya diye, o da daha yeni başladık dur bakalım diyor... ramazan da çok etkiliyor. oruçlu olmadığım zaman enerjim full oluyor. az kaldı, ramazan geçince daha iyi olacak herşey... hem bak yalnız değilsin... birbirimize destek olmak için burdayız...

senden ordan bakıyon bakıyon hiç yazmıyon kaç gündür

canımm bacımmm... yazdım yazdım valla yazdım bak....

oğlan anneleri bundan kız babalarıda bundan şikayetçi :) kızlar babacı erkekler anneci oluyorlar

kilomu 7 mi oda kilomu ya bende 24 kilo kaldı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…