2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam arkadaşlar.zayıflamak istiyorum ya artık.elma sirkesi benim mideme dokunuyor oyüzden içemiyorum.bugün arkadaşa funda suyu aldırdım aktardan.iftardan sonrada içtim bakalım inşallah işe yarar.sordurdum aktara emziren anneler içebiliyormuş.tadı da hiç kötü değil.ilgilenenlere duyrulur

yok bacım basit bu sultan kebabı..

Vaveylacım Sultan kebabı ve Hint pare ne ola ki merak ettimde

sultan kebabında, et bezelye havuç biber vs. ile iç hazırlıyorsun yufkaya dolduruyorsun beşamel sos kaşar döküp fırına weriyorsun hintpare de şekerparenin hindistan cevizi yemiş hali ayrıntılı tarif istersen verebilirim
Hoş geldin,neden kemal kükrer?

ben bişey yazdıydım sana we kemal kükrere hitaben okumadın sanırsam doğal oluyor kendileri arkadaş onu görmüş

benim ki anası gibi o tür müzikleri sewmiyor denedim yine aynı klasik we celt seviyoruz biz, bir de ağız açmak için yatcaz kalcaz hoop ordayım ı :111:

oğlum çok zor uykuya daldı müzik falan da kar etmedi bu sefer.. çok ağladı diştendir diye umut ediyorum başka bişey olmasın da

Allah'ım bu bir mucize olmalı, saat on buçuk ve benimki doğduğundan beri ilk defa bu saatte gülücükler saçıp ayaklarıyla oynuyor!!! Dünyanın sonu mu neee!!!

Akşam altı buçuk-sekiz arası uyudu ondan galiba. Neyse ben şansımı deneyeyim bakayım uyuyacak mı...

rica ederiz efenim,küçük beyi çıldırttıysak ne mutlu bize:) biz eşimle her akşam öğününde yeni şeyler deniyoruz,yine böle çılgın bir şarkı bulursam paylaşırım,belkı o zamn yer oğlun:)

benim ki anası gibi o tür müzikleri sewmiyor denedim yine aynı klasik we celt seviyoruz biz, bir de ağız açmak için yatcaz kalcaz hoop ordayım ı :111:

Ben de Celtic müziği severim ama yaklaşık altı buçuk aydır canım şunu dinlemek istedi deyip de bir şey dinlemedim galiba :) Bir yerlere bayağı bir şarkı indirmiştim, bulup da dinleyeyim bari bir ara. Bu ara çizgi film şarkılarını ezberlemeye başladım. Kendi kendime söyleyip duruyorum. Son favorim:" Düt düttür benim adım, yollar benden sorulur, benimle aşık atan beş dakkada yorulur!" :) Bacım senin gün 48 saat mi anlamadım ben, nasıl bu kadar şeyle uğraşabiliyorsun, ben bir günde sırf planladığım işler biterse bile bayram ediyorum :) Ahh daha tezim duruyor kenarda kovacaklar beniiii

Kizlar oglum bugün hic bisey yemedi 5kasik mamayla duruyor onuda kustu keyfide yoktu ama bu son uc saattir belki 20kere kustu ard arda nanelimon kaynatttim veerdim simdi zorla uyuttum uyur ins başka ne yapabilirim akıl verin ne olur acile gitsem mi?

Zaten saat bir olmuş canım, ama tekrar uyanırsa getir bence, herhalde midesini üşüttü yavrucak. Safralı kokulu mu kusuyor?

Zaten saat bir olmuş canım, ama tekrar uyanırsa getir bence, herhalde midesini üşüttü yavrucak. Safralı kokulu mu kusuyor?

Yok canım safra koku yok suluu sulu kusuyor ne versem 2dk sonra aninda disari çıkarıyor anlamadim ya migdedini usutmus olabilir evet surunuyor ta off bilmiyorum Allahim sifa versin

Yok canım safra koku yok suluu sulu kusuyor ne versem 2dk sonra aninda disari çıkarıyor anlamadim ya migdedini usutmus olabilir evet surunuyor ta off bilmiyorum Allahim sifa versin

20 kere kusmasi ihmale gelmez, bence bir gotur acile. tabii, acil de cok sıkıntı ama Allah sifa versin.

Arkadaşlarımmm canlarımmm umarım herkes iyidir..
Ben ve kızım çok iyiyiz..

Öpüyorum sizleri..
Koklayın yavrularınızı..

Maşallah çok aktifsiniz bugün kaç defa bişey yazmaya kalksam yarım kaldı yazamadim bitürlü. İ
ş bitmiyor kızım uyumadıgı için
Bide maşallah sizinkiler emekliyo filan benimki şişko popoyu kaldıramıyor anca dönsün başka bişey yok ek gıdaya da başlamıyorum akışına bıraktım başlayanlarda yediremiyor zaten.

Canım sen bilirsin ama benim şimdiki aklım olsaydı dördüncü ayda şimdi yiyebildiği her şeyden bir iki kaşık tattırırdım. Sadece yemeğe değil kaşığa da alışması için.

Canım sen bilirsin ama benim şimdiki aklım olsaydı dördüncü ayda şimdi yiyebildiği her şeyden bir iki kaşık tattırırdım. Sadece yemeğe değil kaşığa da alışması için.

Estağfurullah teşekkür ederim yorumuna ben tattırıyorum herşeyden yemediği bişey yok ama fazla vermiyorum. süt yettiği ve kizım istediği sürece anne sütü Süt azalınca mecburbaşka şeyler yiyicek hatta bir ömür...hayırlı sabahlar bayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…