2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Delikız maşşallah hiç ikiz gibi durmuyorlarmış sen de hakkaten taş gibiymişsin

Ben 61'le hamile kaldım, dördüncü aya kadar 56'ya düştüm; 67'yle doğuma girdim, toplamda 11 kilo aldım yani. Sonra 57'ye düştüm, şimdi de 60'ım. Ramazanda iki kilo verdim.

Babymax Loco Mama Sandalyesi ( NDRML RN ) - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

bu linkteki babymax

Uyudu çok şükür, hem de 10 dk içinde filan. Sabah da çok erken kalkmadı. Doğduğundan beri en rahat akşamımı geçirdim diyebilirim. Ama çok geç de kalkmasını istemiyorum, en azından kahvaltısını kendim yaptırayım diyorum evden çıkmadan. Bana da çok alıştı, yavaş yavaş ayırmam lazım, kendi kendine oyalanmayı öğrenmesi lazım; sırf benim için değil, kendisi için de çok zor olur pat diye bırakmak. Şimdiden fırsat buldukça bir-iki saat babaannesine, babasına bırakayım, beni görmemeyi öğrensin diyorum. Seninkiler birbirleriyle ilgilenmeye başladılar mı?

ha haaa aynen eşim bıkmıştı artık beni lavaboya götürmekten bide kıştı ya daha çok geliyordu,
suda çook içiyorum zaten ne güldümmm yaaa

ne lekesini çıkaramıyorsun

zor soru 65 mi tahmini

yaklaştın 67.

yapacağım ama zamanım yok ki.. işten gelince yemek derdi, iftardan sonra oğlanın banyosu, uykusu.. çay içebilirsem iyi.. bıkkınlığımdan söylemiyorum. oğlum iyi ki var... o herşeye değer...

maşallah canım çok fit görünüyorsun. şu arkadan bakıldığında hamile olduğu anlaşılmayanlardansın... hep öyle bi hamile olmak istedim ama nerdeee.... yine de hareketliydim ama. okulun merdivenlerini çifter çifter çıktım hep.. herhalde ondan 37. haftada doğum yaptım..

kızlarr hepiniz zayıfsınız yaaa en şişkonuz madiş ve bennn
vaveyla 175 boyla 56 kilo çook iyi ben 177 yim ama hiç 60 dan
aşağı düşmedim 60 la bile çok zayıf oluyorum dal gibi ben şimdi
72 kiloyum
depresyona girdim sanırım an itibariyle

sen niye giriyorsun asıl depresyonluk benim 1.68 boyla 75 kilo :) ama boğazımdan kesiyormuyum tabikide hayır ramazandan sonraya attım herşeyi ben eski 54 kiloma düşecem :))

lele çıkarma meselesine gelince ben kosla pembe kullanıyorum bir gün bekleyince suda çıkıyor
dalin sıvı kullanıyorum sabun tozları makineye zararlıymış ama amway almayı planlıyorum

sen niye giriyorsun asıl depresyonluk benim 1.68 boyla 75 kilo :) ama boğazımdan kesiyormuyum tabikide hayır ramazandan sonraya attım herşeyi ben eski 54 kiloma düşecem :))

ahh ben de kısmıyorum tatlı ,pasta....yutuyorum walla,yaa emziriyorum diye kısmıyorum ben
sütüm azalırsa üzülürüm daha emiyor miniğim,funda suyuyla sirkeyi karıştırıp mı içsek

1.75 benim boy ama 45 eminim çok zayıf olur 56 ile bile zayıfım ben ben 4 küsür kg bebeği zor taşıdım sen iyi taşımıssın
sağolasın taşıdım valla ,zaten hep diyorumya bebeklerimi bekledim 2 sene gelmediler ,sonra hastalığımı öğrendim tüp bebek yaptırdım zor oldu onlara kavuşmam ama onlara kavuştuktan sonra yani hamilelikten sonra ALLAH gerçekten bana yardım etti şükürler olsun ,bir kere ne midem bulandı ne de kustum ,bi de hiç kusmamama rağmen hep yememe rağmen bu kiloyu aldım ,kilo bizde önemli az kilo daha uzun taşıma demek o yüzden baştan beri RABBİM yardım etti bana ,hiç hamile gibi değildim .
teşekkür ederim ,anneme çekmişim o da öyle kilo almayanlardan ve iç karnım geniş sanırım dışta bir şey yok ..senin kilo işin de karışıkmış:) yaa zamanla verilir ,ben işe başladımmı yüzmeye başlayacağım inş. zayıfım göbüşüm de yok hiç doğum yapmış gibi değilim ama spor için ve stres atmak için gideceğim ,aylık üyelik yaptırıp haftada 2 gün yüzmeye gitsem bana yeter ..
sabaha kadar hiç uyanmadı mı yoksa deme bayılırım :)) ay benimkiler ne yapacak hiç deme yaa :) çok bağımlılar bana ,hele kızım acayip ,yatağında uyumayan sıpa koynumda 2 saniyede uykuya dalıyor düşün( sabah uyandı aldım yanıma gıkı çıkmadan 2 saniyede daldı ,mahvoldum ben yaa bi de her gören nasıl vereceksin çok küçükler diyorya ağızlarını kırasım geliyor ,bir anne nasıl kreşe bırakmak ister ama kimsem yok mecburum ,millete konuşması kolay ,geçen pazara gittim adamın birinin de ikizleri varmış ,bunlar 3 yaşından sonra canavar oluyor durduramazsın demesinmi ,ya insan motive eder ,niyeyse can sıkmaya millet bayılıyor ,ben de o hiç belli olmaz inş. çok yaramaz olmazlar dedim ,gıcık oluyorum böyle negatif insanlara ,zaten yoruluyorum bi de böyle insanlara hiç tahammülüm yok ,hele de bırakıp gitmeye bu kadar yaklaşmışken ,sen en azından bırakacağın insanlar var benim kimsem yok
sağolasın ,zaten 6.aya kadar göbeğim de çıkmadı birden patladı göbek yoksa dolmuşta filan yer bile vermiyorladı :) en sonunda gittim ikiz hamile tişörtü aldım da yer vermeye başladılar :)) ben de 5.aya kadar türkiyeyi gezdim ama sonra düşük riski atlatınca oturdum kıçımın üstüne ,doktor rapor yazdı doğuma kadar evdeydim :))

leke işine gelince herşeyi denedim çıkmıyor ,sadece sebamedin şampuanı var normal bebe şampuanı onunla çıkıyor :))

Son düzenleyen: Moderatör:

sakarlıklar kraliçesi.. çok güldüm ya... dikkat et bugünlerde, çocuğa çok yaklaşma...
bırakıp gitmeler çok zor oluyor, hele bir de anlayıp da ağladığı zaman insanın içi acıyor.... Allah sabır versin bizlere....
biz de yemek yerken pepe'nin yaaaşaaasın yemek yemekk.. şarkısını çok seviyoruz.. televizyonu kapatıyorum yemek yerken. telefonuma pepe şarkıları uygulamasını indirdim açıp dinliyoruz. telefon uzaktaysa ben söylüyorum. çok gülüyor..
elma kurdu şarkısını çok seviyor oğluşum. hele de kırt kırt kırt kırt nay ni ni nom derken bayılıyor gülmekten..
ganhgam style modası geçti ama bizim hala favorimiz. telefondan çalarken ben de playback yapıyorum, hareketleriyle beraber şaşkın şaşkın izliyoruz sonra başlıyor çırpınmaya... yerim ben onu...

ahh ben de kısmıyorum tatlı ,pasta....yutuyorum walla,yaa emziriyorum diye kısmıyorum ben
sütüm azalırsa üzülürüm daha emiyor miniğim,funda suyuyla sirkeyi karıştırıp mı içsek

ben öyle şeyler pek içemem bayram sonrası yüzme ve sporla birşeyler yapmaya çalışcam diyet hiç bana göre değil hele o sular otlar filan yapabilene içebilene helal olsun

lekeler için kosla pembe kullnaıyorum ve hemen çıkartıyor

bide kızlar babacı olur derlerdi nerdeeeeeeeeeee ben kızda bana aşık resmen mutfaga bile gitsem hemen arkamdan geliyor zilli

babaya sadece gülücük atıyor kucagında bile beni istiyoo zilli

öğle arasında pazara gidip geleyim dedim.. dilim damağım kurudu resmen...
kızgın çöllerde serap görür gibi herşeyi su olarak görüyorum........... suuuu.............. :84:

ruza ALLAH sabır versin.. akşama iftara davetliymişiz :)) bebeleri 1530-1700 arası uyutup uyandırdıktan sonra yıkayıp hazırlamam lazım ,iftar da kalabalık olacak 2 ailenin çocukları biraraya geldimi çok ses çıkarıyorlar bizimkiler nasıl uyur oda bilmiyorum ,geçen de gittik sorun çıkmadı ama bu sefer 3 bebek 3 çocuk olacak

aminnn.. cümlemizee... biz de gelelim mi... hazır yemek fikri şu an çok sıcak göründü bana... 4 bebek oluversin, 3üne bakan 4üne de bakar dimi ama...

CANIM BEN BU YAZIYI BULDUM ANNE SÜTÜNÜ ARTTIRIYORMUŞ BEN AKTARDAN BULABLİRSEM ALICAM FUNDA SUYU İLE İLGİ OLARAK YAĞ YAKICI ETKİSİ VAR DENİYOR DENEMEKTE FAYDA VAR GİBİ
Funda Suyunun Yan Etkileri
Funda Suyunun Şu Ana Kadar Tespit Edilmiş Yan Etkisi Yoktur ve Güvenle Kullanılabilir. Her ne için kullanacaksanız kullanın kullananlarda herhangi bir olumsuz duruma raslanmamıştır.

Funda yaprağı da funda suyu gibi alternatif bir bitkisel zayıflama yoludur. Zayıflamak için bitkisel yöntemler arayanlar bir de funda yaprağı ve funda suyunu denemeliler.

Funda yaprağı iyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar söktürücüdür. Piyasada bulunan birçok zayıflama çayının içerisinde bulunur. Yemeklerden sonra 1 su bardağı kadar içilirse yağların eritilmesinde yardımcı olur. İdrar yolları enfeksiyonlarında etkilidir.

•Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.
•Nikriste de faydalıdır.
•Anne sütünü artırır.
•Lapası, ağrıları keser.
•Zeytinyağı ile hazırlanan merhemi, çıban ve egzamada faydalıdır.
•İdrar söktürür, iltihabı giderir.
•İshali keser.
•Nefrit, Piyelonefrit, Prostat iltihabı, Sistit, Kolibasil, Albümin ve ödemde çok etkilidir.

uuuu o ev sahibine acıdım bebekler ağlar misafirlerler kalabalık ev çocuklar evi darma duman eder brşey diyemez hizmet etmeye koşturur durur :)))

geçen gün ben arkadaşalrımı çağırdım iftara 5 aile bir aradaydı birinin çocukları nerye girdi nerden çıktı bilmiyorum onları sevdiğimden kızmadım hiç ama ardından evi toplarken manzara şoktu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…