2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hahahhh benim şarkı da "şu karşıki dağda bir tırtıl yapyakları yiyor kıty kıtıy yeme diyorum pis tıytıy hain tıytıy hala yiyor kıtıy kıtıy" çocukluktan kalma belki bilirsiniz
bu arada normal bir insanım bacım ben günüm 24 saat ama fazla hareketliyim

Son düzenleme:
maş .ne güzel bir çok şeyi yapıyor bizimkiler daha o taraklarda değilbizim oğlan tüm evi gezme peşinde ,kzım da nasıl tvye ulaşırım da izlerim modunda zayıflama için adaçayı ve Yeşilay içebilirsin ama süte etki edermi bilemiyorum ,bi de aç oryantal müziği danset o da ii kilo verdirir ve biçimlendirir ,yüzme en iyi spor onu da tavsiye ederim ,15 günde 12 kilo vermiş biri olarak söylüyorum

oğlan anneleri bundan kız babalarıda bundan şikayetçi :) kızlar babacı erkekler anneci oluyorlar

kilomu 7 mi oda kilomu ya bende 24 kilo kaldı :)
mandiş ne yaptın sen öyle yaaa ,sen çok zayıfmı başlamıştın hamişliğe ,çok zayıf olanlar daha çok kilo alıyor da ondan sordum ,bizim bir komşu vardı 45 le hamile kalmış 75 le doğurmuş şimdi 70 kilo hiç verememiş

benimki de "tontili tontiş ton ton ton ,tiniton tiniton tontili ton " :) ablam çocuğun olunca işin gücün saçmalak olacak derdi de inanmazdım :))

ben de 18 kilo aldım aldım ama doğumda 10 kilosu gitti. emzirirken 3 kilo verdim. sonra tekrar 5 kilo aldım. bilin bakalım ben kaç kiloyum...???

maşallah...
70 :26:ben de 20 kilo almıştım ama 32ye kadar 13 kilo almıştım sonra ödem oluştu bir ayda tam 7 kilo aldım :)bacaklarım davul gibiydi ,göbüşüm ufaktı ama şişilikten ayağımın üzerine basamıyordum ,tek ayakkabım coonversimdi onu da terlik gibi giyiyordum o karda kışta ,ayaklarım 38den 41 e çıkmıştı ,ay resimlerim var da şaka gibi yaa bacaklarım :))

hahahh senin kide güzelmiş :))
zayıflar daha çok kilo alıyor doğru söylersin 45 kg nasıl olnuyor ya bu arada boy kısadır herhalde. ben düşündüm de bu boya 45 bildiğin iskelet olurum

ayy şaka gibi bi anımı anlatıcam sana. ben hamileyim annemle yolda yürüyoruz. bi hamile görük doğurdu doğuracak. yürüyemiyor artık. annemd ediki bunun oğlu olcak dedi iddiaya girdik. dedimki bak gider sorarım anne dedim. gittim sordum kadına. annem oğlu olcak dedi. cinsiyeti ne dedim. hem kız hem erkek dedi:DDDD ikizmiş meğer . oof ooof diye diye yürüyodu kadın. ne günler çekmiştik be. çişim gelcek diye gezmeye gidemiyoduk.

kaçıncı haftada yaptın sen doğumu?

ben de 18 kilo aldım aldım ama doğumda 10 kilosu gitti. emzirirken 3 kilo verdim. sonra tekrar 5 kilo aldım. bilin bakalım ben kaç kiloyum...???

maşallah...

bende toplamda 32 kilo aldım 8 i doğumda gitti sonra3 daha gitti yani özetle 54 le hamile kaldım suan 75 kiloyum

yaa ben verecem moralimi bozmayın bu boğazla verecem diye hayal kuruyorum :)

kaçıncı haftada yaptın sen doğumu?
36da yaptım
ben doğuma kadar hiç öyle olmadım sadece ödemden ayak üzerine basamıyordum ama onun dışında ne sancım ne ağrım birşeyim yoktu taş gibiydim ama içerde sancı çıktı ondan doğuma aldılar yoksa bana kalsa 40 a kadar gidecektim ,gerçi içimde 5 kg bebek taşıdığım için tek bebeklerin 42 haftalığı gibi oluyordumya :)) benim göbüş de doğuma giderken böyleydi bak :)) Eki Görüntüle 767400
hahahh senin kide güzelmiş :))
zayıflar daha çok kilo alıyor doğru söylersin 45 kg nasıl olnuyor ya bu arada boy kısadır herhalde. ben düşündüm de bu boya 45 bildiğin iskelet olurum
senin boy kaç ,onun 170 filandı niyeki benim öyle 170 e 45 kilo olan bir kankim var

günaydın kızlar,

bende 64 ile hamile kaldım 80 ile doguma girdim 16 kilo almıştım 13 ü dogumdan sonra gitti ama 3 kilo yapıştı terketmiyoo benii çok sevdi işe başlayınca spora yazılacam yürümeyi çok severim oruç olmasam yürürüm bir saar filan ama oruç olunca zor oluyoo zaten benim evle iş arası yürüme mesafesi olarak yaklaşık 45-50 dk filan işe yaz aylarında hep yürüyerek giderdim hamileyken yürüyerek gittim

benimde şarkım ''tav--şaaaaaaan uzun kulaklı tav-şaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn ,tav-şaaaaaaaaannnnnnnnn eşek suratlı tav-şaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn'' ne alakaysa artık hakkatten saçmalamakta sınır yok

benim şarkımda dumdumi :)

Günaydınlarrr! Sakarlıklar kraliçesi geldiii Yavrum gece ağlayınca emzireyim dedim, üstümü açarken küt diye kafasına geldi elim, ağladı minnoşum elli kere özür diledim çok korktum Sabah da ayağım takıldı, az daha onun ayağına basıyordum! Biraz önce de mercimek çorbası koyayım dedim, ocağa koyduktan yarım saat sonra içine mercimek koymadığımı fark ettim İyi değilim galiba:44:

Canım ben atladım galiba markası neydi? Ben arabasında yediriyorum, leke bakımından sıkıntı oluyor:)

Maaşallah Bizimkinde de daha pek bir şey yok. Su, peynir, bir de yumurtayı anlamaya başladı :) Alkış yapınca gülüyor, iki gündür kendisi de alkış yapıyor ama ben deyince değil kendi kendine, gelişimiyle ilgili bir şey herhalde. O bırakıp gitmeler nasıl olacak bilemiyorum, benim de 18 günüm kaldı

Off sorma ya, bir de bizim mutfakta havalandırma var, o kadar çok konuşup saçmalıyorum ve şarkı söylüyorum ki komşular bu kadın kafayı yedi herhalde diyecekler; gülmek için mutfağa giriyorlardır herhalde

Bilmiyorum ben onu ya çok şirin bir şeymiş kendim besteleyeyim bari Benim repertuar şu şekilde, size de hatırlatmak için yazayım

Bir aslan miyav dedi minik fare kükredi...
Bir küçücük aslancık varmış...
Portakalı soydum başucuma koydum...
Telefonunun şarkısı: Dünyamız döner bulutlar yüzer, kuşlar uçar kurbağa zıplar, kuçu kuçu koşar bebekler coşar kuçu kuçu koşaar bebekler coşaaaar!
Pepe'den Beş duyu organımız var, İki ekmek aldım eve gidiyorum
Daha dün annemizin kollarında yaşarken...
Doo bir külah dondurmaa...

Amma da varmış yazınca fark ettim

15 günde 12 kilo mu Delikız? Doğumdan sonra mı?

Ya şu lekeleri nasıl çıkarıyorsunuzzzz kafayı yiycem Dalan Roxy sabun kullanıyordum, Hacışakir aldım fark etmedi, Aspirix kullandım, Domestos leke çıkarıcı kullandım, en son Kosla aldım yine aynı çıkmıyoooor! Artık komple çamaşır suyuna bastırıcam herhalde

1.75 benim boy ama 45 eminim çok zayıf olur 56 ile bile zayıfım ben ben 4 küsür kg bebeği zor taşıdım sen iyi taşımıssın

ay çok alemsin güldürdün beni ALLAH da seni güldürsün.oğlun uyudumu akşam neler oldu ..bayramdan sonra ben de başlıyorum yaa nasıl olacak bilemiyorum ,hiç bırakıp gidesim yok o kadar yorulsam da insan istemiyor yaa ,inş. bu sürece kolay alışırız RABBİM yardım eder ..ben de kabak havuç haşladım deneyeceğim ilk defa bakalım ne yapacaklar. yok doğumdan önce yıllar önceydi ,çok çabuk kilo veririm de :) ama doğumda da 20 kilo almıştım ilk hafta 15 i gitti ,2.hafta geri kalan 5 i de gitti :)sonra da 1 er 1 er gitti, 40 ım çıktığında 25 kilo vermiş durumdaydım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…