2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

doğru dersin doktorlar da öyle der ben biliyorum yani bilinçli anneyim ben ama istisna olarak benim kızım tv karşısında yedi ama öyle yemeye alışmadı ben günde 1 saati geçmemek üzere izlettim.. bu bazen yarım saat oluyordu. 6 aylık bebek de 1 saat mümkün değil bakamaz.. izleteceğiniz reklam ise kesinlikle sankıncalı ama bahsettiğim bebek kanalları gibi eğitici bir kanal (çizgifilm demiyorum), bebek yada çocuk için faydalı bile olacaktır.. kızım bu sayede 1 yaşında renkleri we sayıları biliyordu

aynen benim kız da çok yardımcı oluyor

kızımın taytına figür

Eklentiler

• $DSCF5338.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Aynen cnm ama gelen giden yok gezerken baktim sen varsin ziyaret edeyim dedim
Ay ocak anneleride toplandi yeniden cok iyi oldu
Senindemi.iki tane yavrun var cnm

ewet benim de 2 tane kızım 4 yaşını dolduracak, ocak ayına mensup üye de oğlan senin kız kaç yaşında?

Son düzenleme:
ewet benim de 2 tane kızım 4 yaşını dolduracak, ocak ayına mensup üye de oğlan senin kız kaç yaşında?

Oh masalla bizim kiz 6.5 yasinda
Arascikta 9 ay bilmem kac gunluk telden giriyorum bilemedim bak
Nasil aralar kiskanclik varmi bizim kiz kiskanmadi cok sukur

maaşallah kızın büyükmüş, aras a da maaşallah.. kıskançlık olmadı şükür bizde de.. biz etkili olduk sanırım böyle olmasında

maaşallah kızın büyükmüş, aras a da maaşallah.. kıskançlık olmadı şükür bizde de.. biz etkili olduk sanırım böyle olmasında

Hehe aynen cnm bizim kiiz kocaman oldu cok seviindim.kiskanmamasina anneye iki kati Zorluk

Biz bildik bu isi desene:)
Nasil ikisinin huyu suyu yemek zevkleri farklimi benim.iki cocugum.apayri

Son düzenleme:
Kağithaneye gittim bugun axis diye bi avm acilmis icinde e-bebek magaza acmis fiyatlar baya uygun yolunuz duserse bakin derim

vaveylaaa ben yoklama alıyorsan ben burdaayıııım yine yazamasam da okudum sizi kızlaar
vaveyla süpersin süper bayıldım yaptıklarına şanslı çocukların var iki miniğe de ne yakışır onlar şimdii yerim onları
bu arada biz ek gıda konusunda bu aralar inanılmaz sıkıntı yaşıyoruz çorbayı bir tek bardakla içiyor kızım ama bu da yarım çay bardağı etmez, meyve birkaç kaşık, yoğurt yine birkaç kaşık, kahvaltı desen yine öyle aaaayyyyy önceden çorba hariç daha iyi yiyordu sanırım sıcaklardan çok sıcak çoooook
bu aradaaa kızım bir haftadır abba, ba-ba kelimelerini söylüyor bana abba diyooooorr mmmmm sesini benimle birlikte bilinçli şekilde çıkarıyor

9 aylık bebe annesi bulmuşken sorayım. Günde ortalama kaç defa uyur 9 aylık bebeler

9 aylık bebe annesi bulmuşken sorayım. Günde ortalama kaç defa uyur 9 aylık bebeler

Merhaba cnm
Ogle uykusunu 2 3 saat uyudu ise iki kere uyuyo eger kisa uyudi ise 3 kere uyuyo cnm

Bide aras sabah gec kalkiyo oda etkili tabi

Uyumadan 1 saat önce abartmadan normal bebek ölçülerinde muhallebi verdim kaan'a.

Kendime engel olamadım içine 3 tane bisküvi koydum.Bakalım bu gece durum ne olacak.

Merhaba cnm
Ogle uykusunu 2 3 saat uyudu ise iki kere uyuyo eger kisa uyudi ise 3 kere uyuyo cnm

Bide aras sabah gec kalkiyo oda etkili tabi

Gece uyanıyor mu peki.

Ben de takıntı varda.Benimki şuan 7-8 defa uyanıp ağlıyor da.9 aylık olunca geçer mi diye sordum.Her bebek farklı diyeceksin ama seninki 6 aylıkken gece nasıldı.

Uyumadan 1 saat önce abartmadan normal bebek ölçülerinde muhallebi verdim kaan'a.

Kendime engel olamadım içine 3 tane bisküvi koydum.Bakalım bu gece durum ne olacak.

Hadi hadi itiraf et koca bi kase doldurdun dimi ya benimkide ac ac uyudu donmus sütü 2 defa isittim icmedi 3.ye isitsammi ya 120 cc dokmek istemiyorum zaten kitlik var

Gece uyanıyor mu peki.

Ben de takıntı varda.Benimki şuan 7-8 defa uyanıp ağlıyor da.9 aylık olunca geçer mi diye sordum.Her bebek farklı diyeceksin ama seninki 6 aylıkken gece nasıldı.

Cnm masalla diyim benim.oglum uykuci birazcik dogdugundan beri bi si cicegi oldugundaa uykusuz kaldik bide ilk dis cikarken 1.5 satte emmeye kalkiyidu jel aldik hemen normale dondu onun disinda 2 yada 3 kez enmeye kalkar uykuya devam ederdi simdilerde 2 kere kalkiyo
Ama kasim annelerinin bebisleri sizin bebeginiz gibiydi sanir dis slklntisindan hala gece sizin gibi kalkip aglayanlar var cnm
Jel denedinizmi.hic dencool kullanmistik biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…