2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım Allah yardımcın olsun,umarım düzelir herşey

okullar kendilerine kardeş okul seçerler ya kardeş anne oldun bize resmen
kalbin de en az yüzün kadar güzel kısss çook teşekkür ederim düşünmen bile
beni çok mutlu etti
güle güle giydir bebelerine

special çorba neymiş kızzzzzzzzzzzz zilliii bizede deyiver bakalım ohhh afiyetle yiyin

bende de taze bamyaaaaaaaaaaaaaaa,bulgur pilavı,cacık var ama ne çorbası yapsam kiiiiiiiiiiii bilemedim yaaaaaaaaaaaaaa :18:

bulgur mercimek pirinç ,şehriye karışımı :) şehriye hariç hepsini koyup üzerine su ,suda iice haşlıyorum ,sonra blendırdan geçiriyorum ,en sonunda şehriyeyi koyuyorum biraz da onunla pişiyor ,salçası baharatı ve üzerine de naneli sos yapıyorum ,miss gibi oluyor ,misafirlerim çok beğenir ve her defasında sorarlar ne çorbası diye :) mercimek yap

ooooooooooooo iyiymiş begendim çorbanı

mercimek iki gün önce içtimmmmmm gayri midem iflas edecek mercimekten

haa haaa aynen bizimde ev öyle yukardakiler yandakiler herbiri ayrı alem
özel bir yöntem denemedim ama birkaç gün kendi uyusun diye yatağına bıraktım
koptu ağlamaktan,uyumadı saatlerce,sallnınca çok mutlu uyuyor seviyor hamağı
biz de devam etttik zararlı değildir inşallah,

canım teşekkürler sen ölesin ben ciddiyim hee

maşallah...ben sabah emziriyorum 11 de kahvaltı ama yemiyor,sonra emziriyorum
13 de çorba ama yemiyor emziriyorum akşama doğru meyve bunu yiyor
akşam da yoğurtt veriyorum yemiyor

ferda işimiz zor canım inşallah düzelir bebeler

heee valla sizde olmasın bütün gün ne yapardım evde bilmem iyi ki topik var ve siz varsınız

eeee kızlar iftar menünüzde neler var bugünnn ?

kalıpta makarna,mercimek çorbası,altı ezmeli köfte,ayran salata tatlıda
vaveyla usulü mehallebi

Mrhaba güzel anneler..bende 2yıl once 2011 agustos annesı grubunun uyelerındenım.aynı heyecanları bekleyısleıri sizler gibi birbirnden degerlı 85arkadasımla burada gün gün takıp ettık.karnımızın catlaklarında bebeklerımızın ılk tekmelerıne son dakıka doğuma giderken bile buradan bırbırmıze destek olduk.Sımdı ben mınık canavarımı buyutuyorum ve onunla cok sey öğrendım o bana cok ılham verdı.
Yakın cevreme bebek şekerleri,kişiye ozel tasarımlar yapıyordum oğlumun verdıgı ilhamla bu işi büyütmeye karar verdım ve siparişler alıyorum.Bebegınızın doğdugu o ilk günü daha özel kılmak gelen mısafırlere mınık hedıyeler vermek istersenız benımle iletişime geceblırsınız.Sayfamda keçe ağırlıklı çalışıyorum ancak biblo yada benzerı süslemeleride hazırlayabılırım elbette.Ben Kendı oğlumun doğumunda ve mevlüdünde kapı susunu,loğusa tacını,bebek şekerleri magnetler hiçbirine sahip değildim.hiçkimse bana önayak olmadı bende bilinçsizdim tek basıma hamıle halımle altından kalkamam diye bu hazırlıklarda bulunan forum arkadaslarımı izlemekle onların nasıl güzel hazırlandıklarını sevıncle heyecanla izlemekle yetindim.Ama bende 2.bebegımde herseyın tadına varmak istiyorum nasipse.
Sayfama izleyici olarak katılırsanız cok memnun olurum

Selince Tasarım dan yada stuzemen@gmail.com dan ulasabılırsınız.

mama sandelyesi almıştım bebefixden bir çok aksilikten sonra ancak kargoya verilmiş bugün sanırım pazartesi elime ulaşır

biliyom ciddisin canımm ama sağol walla onca iş güç bide ben çıkıveriyom aradan

yok canım ne demek herşey seve seve isteye isteye koşa koşa

altı ezmeli köften nasıldır? menü tam benlik makarna falan.. ben taze fasulye war onu yapacam, pilav we çorba yayla çorbası yaparım tatlı yok

eşim dün mama sandayesi alalım diye tutturdu, ben de "he bi o eksikti, fazlalık çok kendinden fedakarlık yaparsan sandalye gelsin sana yol werelim" dedim , sustu herşeyi alıyor ben sığdıracak yer arıyorum

eşim dün mama sandayesi alalım diye tutturdu, ben de "he bi o eksikti, fazlalık çok kendinden fedakarlık yaparsan sandalye gelsin sana yol werelim" dedim , sustu herşeyi alıyor ben sığdıracak yer arıyorum

hahaa eşin şok olmuş ne diyor benim diye

bizde yer sıkıntısı yokişi bitan aşağı kilere gidiyor işte orada yer sıkıntısı çok:)

Aynen canım beninkide biberon almiyor ve aptaamil vs gibi devam sutlerinide icmiyor emziriyorum ama 500ml cikmiyordur herlde:44:

Benimkide ben sevmezssem tadını oda.yemiyor damak tadina düşkün biraz yavrum

bizimki şuan böyle uyuyor :)

Delikizz o benim gelinim mi oyy yerim ben onun uyuyuşunu

heee valla sizde olmasın bütün gün ne yapardım evde bilmem iyi ki topik var ve siz varsınız

eeee kızlar iftar menünüzde neler var bugünnn ?

Canım benim bendede taze bamya zeytinyagli dolma çorba tarhana çorbası yapmak istiyorum yanina bide makarna yaparim heralde

hahaa eşin şok olmuş ne diyor benim diye

bizde yer sıkıntısı yokişi bitan aşağı kilere gidiyor işte orada yer sıkıntısı çok:)

bizim de aşağısı eşya dolu hele mutfak eşyası 3-4 sene bekleyecekler sonra yine yolculuk kullanmadan bizimle beraber taşınan eşya o kadar çok ki.. o yüzden fazlalık hiçbirşey istemiyorum elde olanlarla idare edicem mümkün olduğunca

Son düzenleme:
delikız maaşallah, emekliyorlar mı?

benim oğlan emekleme pozisyonu alıyor ama baş aşağıda bacaklar amuda kalkaca gibi dimdik oluyor sanırım emeklemeden amuda kalkacak

tayin var sizde değilmi haklısın taşınma esnasında ıvır zıvır o kadar zorluyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…