2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yok canım ne demek herşey seve seve isteye isteye koşa koşa

altı ezmeli köften nasıldır? menü tam benlik makarna falan.. ben taze fasulye war onu yapacam, pilav we çorba yayla çorbası yaparım tatlı yok

eşim kiliste görevdeyken öğrenmiştim
köftelik et,soğan,baharat ceviz büyüklüğünde yuvarlak yapılıyor,fırına atılıyor
5-6 domates,az yağ ve biber (orda sarımsakta koyuyorlar)sos yapılıp
fırında az pişen köftelerin altında yerini alıyor sonra hoop tekrar fırın

değişikmiş bu da benlik iftara dağları aşıp gelecem

delikız maaşallah, emekliyorlar mı?

benim oğlan emekleme pozisyonu alıyor ama baş aşağıda bacaklar amuda kalkaca gibi dimdik oluyor sanırım emeklemeden amuda kalkacak
oğlan emekliyor .yani resimdeki pozisyonda değil ama el ve kollarıyla yerde sürünüyor heryeri geziyor o da emekleme sayılıyormuş diyenlerin yalancısıyım sanırım öyle daha rahat ediyor ,tüm evi geziyor yaklaşık 1 aydır öyle ama bu pozisyonda da gidiyor bir iki ama çok değil ,kızım kilolu o daha tam atamıyor kendini ama ona da çok az kaldı emeklemesine ,zaten gelişimsel olarak aralarında bir şeyi yapmada 1 hafta 10 gün filan oynuyor
küpeli oğlan emekliyor maşallah kıza bak yuvarla ısır onu

kızım dana oldu oğlana göre oğlum da çıbık resmen :)teşekkür ederim bu arada

delikızzzzzzzzzzzz yerim ben o kızını haaaaaaaaa böyle bacaklarına vura vura ısırırım onu degmesin

oglanda çok sert bakışlı maçooo mu nee

kıızım uyumuşken bamyamı pişirdim darısı diger yemeklerin başınaaaaaaaaaaa

bana kolay yapabilecegim irmik helvası tarifi verebilecek olan var mı canım irmik helvesı çekiyooo

Ocwmays, Allah yardımcınız olsun.tez zamanda refaha çıkarsınız inş.

Oğlanın çok uykusu gelmişti altı kuru karnı tok,gözler küçülmüş,aldım yatagına koydum 5 dk ağladı gitmedim.10 dk oldu hala ağlıyo gittim almadan sakınleştirdim, çıktım yine ağlıyo beklerdim 15 dk ağladı yine sakinleştirdim ama yüzüme nasıl bakıyo görseniz al beni diye.dayanamadım aldım ayağıma hemen uyudu ama çok ağladı yüzü kıpkırmızı olmuş. İçim gitti ama napayım alışsaydı iyi olcaktı yaa( topuklarım belim heryerim ağrıyor artık.
Gözlerimizdeki çapak geçmedi yapmadığım kalmadı. Bi doktoru çook met ettiler. Özel muayenhanedeymiş çocuk doktoru 160 tl cikk. Bi kere gidip çapak sorunu çözülse yeter:)) aradım şimdi alşam üstü gidicem..oğlum iyi olsunda.

6.aydan sonra cocugu aglatarak uyutmata calismak tavsiye edilmiyor. cocuk guven duygusunu ve tek iletisim araci olan aglamanin cevapsiz kalmasindan dolayi iletisim istegini kaybedebiliyormus.

sağolasın valla oğlan maço mu bilemiyorum da bakışları haşin oğlumun ,aslında o da çok güler çok pozitif yavrularımın ikisi de maş. öyle suratsız değiller çok şükür ,yaramazlar ama tatlı yaramazlardan ,ben zaten pozitif olmalarını çok istemiştim umarım hep böyle devam eder ,evde de onların yanında asla eşimle tartışmıyoruz hep gülücük hep pozitifiz sanırım bu onlara yansıyor çünkü bebekler en ufak gerginliği anlıyorlar , bir kere boş anımıza geldi sadece yüksek sesle konuşuyorduk alışkın değillerya ikisi birden ağlamaya başladı ,ne kadar etkilendiklerini o zaman daha ii anlamıştık , ohh ne güzel ben yemek pişirmiyorum bugün :) en kolay irmik helvası dr otkerinki :)) ben denedim güzel oluyor

tam ayağına almayıp az daha dayansaydın uyurdu ..ağlarken yanında ol ,okşa ,sev ,sevgi sözcükleri sarfet o zaman belki sakinleşir,ben öyle uyutuyorum genelde ,kızımı kucağa almadan park yatağın yanında sandalyede oturuyorum ,başını okşuyorum elini tutuyorum ,sürekli onu sevdiğimi ,ne kadar değerli olduğunu anlatıyorum ona ,bir süre sonra sakinleşiyor her bebek farklı tabi de ..bu şekilde korkmaz da ,geçen biizim oğlan da krize girmişti ben de kucağımda evi dolandırdım bi yandan da okudum ,yine sevgi sözcükleriyle salladım kucağımda hafiften öyle yatırdım ama ayağa almadım hiç .geçmiş olsun inş. iyi olur .sağlığa ödenen para en güzel para ,acımayacaksın

Viyyy emeklemeye baslamis yaramazlar, bizimkinde daha action yok emeklemeye baslasin dizlerine mop bezi bağlicam toz ala ala gezsin evi

Ya hemen kaldirmayin eklediginiz resimleri bi görek bizde

Viyyy emeklemeye baslamis yaramazlar, bizimkinde daha action yok emeklemeye baslasin dizlerine mop bezi bağlicam toz ala ala gezsin evi

Ya hemen kaldirmayin eklediginiz resimleri bi görek bizde

ay alemsin mopu okuyunca çok güldüm :)tamam alıntı etmeyin tekrar kısa süreli yüklüyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta benim de iki taneydi ama meleklerimden biri tutunmuş gelişememiş Vardır her şeyde bir hayır, Allah yavrumu bize bağışlasın...

Allah yavruna uzun sağlıklı mutlu ömürler versin inş. Kuzuna sıkı sıkı sarıl, benim yerimede mıncıkla canm :)

sürünüyor yani, benimki de o pozisyonda sürünüyor ama nedense odadan dışarı çıkmıyor geri geliyor

yaww öğünleri hep çeyrek yiyor akşama da bişey mi wersem ne yapsam :26: bu bebekler nasıl doyuyorlar fotosentez mi yapıyorlar acaba

göz kanalı mı tıkalı acaba? oğlumun 2 göz de tıkalı olduğundan akıyordu.. sol açıldı sağda hala çapaklanma war

6.aydan sonra cocugu aglatarak uyutmata calismak tavsiye edilmiyor. cocuk guven duygusunu ve tek iletisim araci olan aglamanin cevapsiz kalmasindan dolayi iletisim istegini kaybedebiliyormus.

Sanırım biraz geç kadım(( sallamalı beşik alayım bari.. senin bebiş nasıl uyuyor.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…