2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hangi marka alıyorsun canım,ben pınar alıyorum da biraz tuzlu gibi geldi

evet o o o başka şekilli şık şeyler varsa alabilirim tarifi :)

Offf yaaa:)) çok güZel dimi ama:))
Evdekı tatlı bitsin bunuda denıcem, giderken marsmallow alamda yapam :))
Zaten yıne sahura kalkamadık( oğlum saat 2.30 a kadar abartısız 5-6 kere kalktı sürünmekten karnı ağrıdı sanırım( uyumuşum sonraki uyanması ezanlara tekabül etti

sigaradan bahsetmişsiniz de 6 yıl oldu bırakalı 20 yaşında başladım 6 yıl içtim.. neden içmişim bilemiyorum :26:

bu akşamki iftar menüm de

tavuk lu çorba
türlü
çökertme kebabı
pilav
salatalar
gül tatlısı

var geçenlerde gelen misafirlerimede patlıcan kebabı yapmıştım oda değiişikti adıyaman usülü patlıcan kebabı

yapmış oldukalrım çok ama resimlediğim pek yok şundan kızıma çok yapıyorum

Karamelli Top Kek Tarifi - Nefis Yemek Tarifleri

bunlardan bende yaptım süslemesini şeker hamuruyle yaptım ama malzemesi biraz daha farkıydı benim yaptıklarımın

evet güzel eminim tadıda aynı güzelliktedir

evların kastı var zaten bizim gece uykularımıza :)

sigaradan bahsetmişsiniz de 6 yıl oldu bırakalı 20 yaşında başladım 6 yıl içtim.. neden içmişim bilemiyorum :26:

bir daha başlamazsın inşallah

Son cümlen çok hoş olmuş . Fırat misali:)) patlıcan kebabı yapmıştım oda değişikti adıyaman usulü patlıcan kebabı
Kolaysa tarif alabilirim:)

bu arada vaveyla'nın güzel yüzünü de gördük... en az tatlıları kadar tatlı..

Son cümlen çok hoş olmuş . Fırat misali:)) patlıcan kebabı yapmıştım oda değişikti adıyaman usulü patlıcan kebabı
Kolaysa tarif alabilirim:)

:)) bana göre çok zor değildi çokta kolay değildi patlıcanları közleyip soyuyorsun köfte karcına sarıp fırına veriyorsun üstüne domates sosu döküyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…