2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlar ya bu ek gida olayina gecince sutu hangi ara veriyosunuz? Yok meyve yogurt corba derken baska bisey yemezki bizimki doyar onlarla.zaten istahsiz..ee sutu sadece gecemi vericem

iyi geceler hanımlar,

boy ve kilo muhabbeti yapılmış benim kıızımda 6.800 gr 71 cm manken canım habire boyuna gidiyoo saglıklı olsunda varsın selvi boylu olsun

bende bugün yeşil fasulye yapmıştım rondoda az çektim içine etinin bebekler için olan ekmeginden dogradım yedi zilli ama az yedi olsun zorlamıyorum zaten canı nasıl isterse

oto koltuguna alışkın kızım bebeklikten beri hep ona koydum araba kullanırken şimdi çok şükür zorlanmıyorum dışarıyı izliyor gülüyor zaten bi süre sonra dikiz aynasından bakıyorum sızmış gitmiş oyuncaklarını yanıma alıyorum asıyorum oto koltuguna onlarla oyalanıyor

Kizlar ya bu ek gida olayina gecince sutu hangi ara veriyosunuz? Yok meyve yogurt corba derken baska bisey yemezki bizimki doyar onlarla.zaten istahsiz..ee sutu sadece gecemi vericem

canım ben ezmirmiyorum mama yediriyorum ama dngeyi şöyle kurdum giibi yarım çorba kasesi ek gida hazırlıyorum(yogurt,muhallebi,çorba vs) hepsini yerse doyuyor mama filan vermiyorum ama hepsini yemezse zaten bi süre sonra mızmızlanmaya ve aglamaya başlıyor ozmnda hemen 60 yada 90m cc mama veriyorum hepsini içiıda vedyor böyl anlıyorum bide bi ögün ek gıda verdiysem diger ögün mama veriyorum

ferda,kaan,vaveyla,delikız çok tatlı ogluşlarınız degmesin küçük adamlara

tabii ki delikızın kızı da çok tatlıı tam yemelik :)

Son düzenleme:

Maşallah oglana senin sütün yarıyor demekki canım

Aşidann olabilir canım benim oglanda öyleydi bugün

Ya kızlar bu kan damlasini veriyormusunuz benimkine alerji yapıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın kızlarrr
Dün aşımızı olduk ateş çok fazla olmadı 37.5 lere geldi calpol verdim rahatladı bayağı.ama sabah huysuZdu yine.arkamdan nasıl bakıyor onu öyle bırakıp işe geldim(( bu hafta babaannesi bakıyor. haftaya anneanne bakıcak.ramazan olduğu için annemde biraz dinlensin istedim. gece sahura kalkamamışız bi uyandk 5 olmuş oğlumun uyanmayacagı tuttu:)) bakalım dayanabilirsem tutucam inş.
Bizim göz problemi sağ gözde devam ediyor antibiyotik merhem verdi doktoru 10gundür hala geçmedi. Sürekli gözleride akıyor sulu sulu.herkes ağlamış sanıyo halbuki bebeğimin herzamanki normal hali(

ferda,kaan,vaveyla,delikız çok tatlı ogluşlarınız degmesin küçük adamlara

tabii ki delikızın kızı da çok tatlıı tam yemelik :)

ben de şu 9 -36 kg olan oto koltuklarından alacağım da acaba oturabilirlermi diyorum rahat ederlermi
9 kg diyor ama 9kg ya gelene kadar çok geçer yaa
biz de araba alacağız yakında oto koltuğuna atar götürürüz diyoruz ama sende varmış olurmu sence ne dersin

bence iştahsızsa az az ver ,bi gün meyve bi gün çorba bi gün yoğurt gibi
ya da mesela bi öğünde az çorba az yoğurt ver dolu dolu bi kase çorba yerine yarım kase yoğurt yarım kase çorba ver o şekilde yap
birden sütü kesmesi doğru olmaz bence günde 500 ml süt alması şart

Maşallah bebişlerine delikiz..
Oğlan; çekimler bitsede kaçsam diye bakıyo,kızında rahatına dicek yok ohh vallaaa:)))

oglum ilk soguk alginligini geciriyor. garibimin burnu tikali kof kof oksuruyor. ememiyor da.
dr antibiyotik verdi. 3 gun sonra gecmezse diye. insallah kullanmak zorunda kalmayiz

selamlar,

delikız 9-36 ideal bence sıkıntı yaşamazsın rahat otururlar ben memnunum hiç sıkıntı yaşamadım babymax benim oto koltugum ve çok kullanışlı

buarada kızının bacaklarını böyle vurup vurup ısırmak geldi içimden lokum gibi maşallah degmesin..ogluşda pek efendi duruyoo normalde bir kız bir erkek ikizler pek birbirirne benzemezler ama seninkiler çok benziyor yaa valla

ıntro_ela seninde ogluşun fotosu varmış görmemiştim ben amaaannn yerim onu çok şeker küçük beyefendi

maşallah bebeler ne kadar tatlı

maş. ne güzel ama bence oturtma çok erken çünkü

7 aylık olacak nerdeyse. Bence erken değil

benim oglan da oturuyor. seninle tahmini dogum tarihi ayniydi demek gelisim icerde de disarda da ayni

evet olabilir
en fazla 1-2 dk oturuyor ama henüz uzun uzadıya oturamıyoruz
1 ay önce destekli bile oturamıyodu ya hamur gibi yığılıyodu 5-6 sn de

bence zorlama. Benim kızım da ara ara öyle davranıyor ben hiç zorlamıyorum yemekten soğumasın diye
zorlamayıp sabredince bir kaç güne düzeliyor, zorlayınca işler karışıyor

işte bu da benim zilli kızım dili hep dışarda

Eklentiler

• $DSCN2508.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 15
oglum ilk soguk alginligini geciriyor. garibimin burnu tikali kof kof oksuruyor. ememiyor da.
dr antibiyotik verdi. 3 gun sonra gecmezse diye. insallah kullanmak zorunda kalmayiz

ya Allah şifa versin
hastalık beter şey valla, insanda ne uyku kalıyor ne huzur

arkadaşlar bişey sormak istiyorum
sizin bebeklerin hareket durumu nasıl? Benim kızım aşırı hareketli, kesinlikle durmuyor. Bişeyler yedirirken kaşığı elimizden alıp kendi ağzına sokuyo bize vermiyo:).Ellerini tutup vermeye kalktıgımzda bile bir yolunu bulup o kaşığı alıyor bizden:)
tabaga tekme atıyo, o yana bu yana savruluyo. Her yer batıyo her yemekten sonra üst baş değiştiriyoruz

yürütecte kuğu gibi süzülüyo, ve o kadar heyecanlanıyo ki nefes nefese kalıyo heyecandan
bu kadar harekete doğal olarak pek kilo da alamıyo
bütün bebekler mi böyle merak ediyorum, uykuda bile bıraktıgım yerde bulamıyorum kesinlikle

aynen canım benim kızımı anlatmışsın tıpatıp şuan yazdıklarını yaşıyoruz

ADD, maşallah kızının boyuna posuna

saçlar da şahane
benim kızım hala keltoş ya bi fiskiye yapamadım kafasına :))
bandanalarla idare ediyoz ama onlardan da sıkılıyo çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…