2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam anneler bugunde orucluyum Allah tum tutan annelere kolaylik versin

Selam canim benim oglumunda bingildagi cok genis 2kere dr goturdum farkli yere icime sinmedi ulturason cektirdim hersey normal gec kapanicak sen duzenli devid-3 ver dediler kimi bebeginki öyle olurmus takma kafana dedi

Balik yağıda veriyorum ben gelisimi icin bagisiklik sistemi icin faydali oluyor sende dene istersen

Oğlumun kafa cevreside küçük Bende balık yağı aldım ama daha kullanmadım benimkinin adı zincomega seninki ne marka bide balık yağını yazın vermeyin diyorlar ama nedenini bilmiyorum

Oğlumun kafa cevreside küçük Bende balık yağı aldım ama daha kullanmadım benimkinin adı zincomega seninki ne marka bide balık yağını yazın vermeyin diyorlar ama nedenini bilmiyorum

Octomar benim ki canim yazin agir gelebilir o yüzden oyle söylüyorlar ama belli olur zaten agir gelip gelmedigini..

maşallah benimki armut püresini bile yemekta zorlanıyr,ayy ne yapacammm

seni çook iyi anlıyorum canım çünkü benim bebeğim de 300 gr almış evde tarttık 5 günümüz var kontrole,
biraz daha alması lazım,ben de yediremiyorum yemiyor,yapısı ince olacak sanırım,
üzülmee boyu kaç cm uzamış sen ona bak

Octomar benim ki canim yazin agir gelebilir o yüzden oyle söylüyorlar ama belli olur zaten agir gelip gelmedigini..
Octamarın içinde vitaminde var mı zincomegada var internetten biraz baktım bide carlston marka var onda vitamin olmadığından yaz kış devamlı ara vermeden kullanılıyormuş ama vitamin içerenlerde ara vermek gerekiyor
Boyu 2 cm uzamış 1-3 cm normalmiş haklısın oğlumu zaten fit vücutlu diyerek seviyorum
Yine de şöyle kalın ısırmalık bacak ve popo fena olmazdı

Slm güzell annişler dün oğluşumun ilk dişi çıktı Allaha şükür ateş yapmadı bizde diş biraz huysuzluk o kadar oğlum emeklemek için büyük mücadeleler veriyor kan ter içinde kalıyo yavrum sonrada sinirlenip basıyo çığlığı ek gıda olayına bizde başladık ama paşama beni emmek daha kolay geliyo yemiyo kahvaltısını ayrı ayrı veren anneler yumurtayı nasıl veriyorsunıuz?? Ben peynir pekmez cicibebe tahin karıştırarark verdim ilk gün yedi bir dahada yemedi

Tahin agır gelir verme bence pekmez yeter ben daha baslamadım kahvaltıya ama yumurtanın sarısının 1/4 veriliyo diye biliyorum

tahinin susamdan yapıldığı için,allerji yapabilir,erken bence werme,benim
bebeğimde kahvaltıyı yemiyor

tahini ilk defa bugün vermiştim ama iyiki sormuşum vermem birdaha :) yumurtanın evet çeyreği gibi vercem de kahvaltıda pekmezi ayrı yumurtasını ayrı veren anneler oluyormus yumurtayı hiç birşeyle karıştırmadan verdiğimizde yumurta rahatsız etmez mi bebişlerimizi

Uzuuun bir aradan sonra herkese merhaba,

Umarım bütün bebeler ve sizler iyisinizdir.

Tatil bitti eve döndük.Hangi konuları konuştunuz hiç takip edemedim ama bizde durum fena.

Oğlum çok kötü kucağa alıştı.Yere bıraktığım an ağlıyor.Dönmeye başladığı için doğru düzgün uyumuyor.Mamasını yemiyor,ek gıdaları yemiyor.Diş mi çıkaracak bilmiyorum çok huysuz.Bende çıldırmak üzereyim.Allah'ım bana yardım et.

Ev almış başını gitmiş ben yokken.Nasıl temizleyeceğim,ne zaman yapacağım kara kara düşünüyorum.

canım bende başladım ams hepssini ayrı ayrı veriyorum bence hepsinin tsdına ayrı ayrı alışmalı yumurtayı sormuşsun ben onu 1 çay kaşığı devam sütüyle karıştırıyorum istersen sende hepsini tek tek ver belki bebişin dha iyi yer

hoşgeldin canım,
hepimizde durum aynı nerdeyse diştendir diye umut etmekten başka çare
kalmadı,

ay canım al bendede okadar yalnız değilsin benim evde berbat bugün eşimle bişeyler yapmaya çalıştık ama ojadar iş var ki kaç gübden beri hiç bişey ypamadım bebişler diş çıkaracak bizimkiler dükülmez inş

canım bizimki kahvaltıyı yemediği için hepsini ayrı ayrı araya vakit koyarak veriyorum. yumurtanın sarısını kücük kücük elle veriyorum genelde yutuyor yutamayıp damağına yapıştıysa ardından alıştırma suluğu ile su veriyorum sorun olmadı. ben uyanınca ilk pekmeze sırayla ceviz- badem- kabak çekirdeği koyuyorum ve yedirmeye çalışıyorum yarım saat sonra peynir ve yumurtayı elle yedirmeye çalışıyorum. bulamaç gibi yapamadığımdan ekmek yada cici bebe veremiyorum
hoşgeldin canım buaralar bizimkide aynı. uyurken bi sağa bir sola dönüyor ama benim tembel oğlum daha yüz üstünden sırtüstüne dönmedi

hoşgeldin kaçak

tatil dönüşleri ew öyle olur, çok düşünme bir ucundan başlayınca yavaş yavaş biter :13:

hepimizin bebeği huysuz şu aralar, hele benim ki bugün ağlamaktan harap oldu.. yere bıraksam bir çığlık atıyor ben de koydum beşiğe werdim müziği son ses :111: her ne kadar meleğe benzesem de ben de insanım,sinirlenebiliyorum acil ihtiyaçlarım war yeter ulen dedim :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…