2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Netten biraz araştırdım da anne sütünden zor oluyormuş yoğurt.uğraşmıyciim bende günlük süt alıp öyle mayalıycm.
Bende çalışıyorum üstelik oğlum beni emmiyor sürekli sağarak çoğalttım sütümü aksatmadan 4 saatte bi sağıyorum gece bile sağıyorum yeni süt oluşsun diye.

aynen katılıyorum bende gece kızımla hiç muhattap olmuyorum bi yüz versem hemen sırnaşacak gece böyle yapınca tekrar uyuması kolay oluyor

Bende aynen hiç muhattap olmuyorum emiyo uyuyo babası seviyo kızıyorum bi kere sevdi öyle sabah ezanına kadar uyumadı sonra akıllandım

Merhaba hanimlar kizim 6ayini yeni doldurdu calistigim icin ek gidalara yeni geciyoruz artik evdeyim.aktif emziriyorum oruc tutmaliyiz sizce? Sizler ne yapacaksiniz

Emmiyosa çok zor sürekli sagmak allah kolaylık versin. Sagmakta çok artırıyo sütü ben bi ara sürekli sagdım inanırmısın 2 katina çiktı süt ama yemedi benim kız biberonla kaşıklada yemedi bende bıraktım sagmayı. Ben deniyicem bu yogurdu tutturursam veririm tarifi

Oruç
Günler aşırı uzun çok fazla sıcak nem. Hamileler için tehlikeli olabilir. Emzirenler süt kesilebilır bence sriske atmayın sonradan çok pişman olabiplirsiniz borç yapın.

Merhaba hanimlar kizim 6ayini yeni doldurdu calistigim icin ek gidalara yeni geciyoruz artik evdeyim.aktif emziriyorum oruc tutmaliyiz sizce? Sizler ne yapacaksiniz

Mrb benım bebğimde yarın tam 6 aylık olucak ek gıdaya başlamadık gibi bişey. Bugun tuttum Allaha çok şükür iyi geçti bi dene istersen kötü olursan tutmazsın kısa günlerde kaza yaparsın emzikliyiz sonuçta bebeği etkilemesin

sağol canım..

size de maaşallah ben kızımın eline ekmek weriyordum ama oğlan pek nazlı hemen öhüü öhöö diyor korkarım wermeye peyniri ben de sabahları tattırıyorum inşallah peynir yiyen bir çocuğum olur , ablası yemiyor
ekmek bisküvi falan kabızlık yapıyor mu bu arada ?

aynen katılıyorum bende gece kızımla hiç muhattap olmuyorum bi yüz versem hemen sırnaşacak gece böyle yapınca tekrar uyuması kolay oluyor

Arkadaşlar bende bu fikrinize aynen katılıyorum, şirin gülücüklere geceleri kanmayın :)

Selam bayanlar
Ben bugün ilk orucumu tuttum cok şükür fazla zorlanmadim sutumde ayni zaten gunduzleri fazla.emmiyor sutum az oldugu icin geceleri emiyor boyle giderse tutabilirim insallah hep...

Siz neler yaptiniz tutanlar var mi aranizda nasil gecti gününüz umarim iyidir çünkü bebekle hersey cok zor 1haftadir hastaydim ve hala kırıklığı var üzerimde bebegim zor durumda kaldi hep sagolsun kayinvalidem bakti ama genede benim gibi olmuyor anne gibi olmuyor simdi anliyorum neden cennet annelerin ayaklari altinda

günaydın kızlar

intro bende oruç tutuyorum aynı senin gibi sütümde az gündüzde işte oldugumdan gece emiyor sadece o yüzden şimdilik bir sakıncasını görmedim

Allah kabul etsin inş.bende tutuyorum dün son saatlere doğru biraz halsiz düştüm ama çok şükür dayanılmaz değildi. Oğlum çok aktif sürünerek geziniyo komando gibi sürekli peşindeyim sıkışıp ilerleyemeyince çığlık atıyo. Çalıştıgım için annem bakıyor ama önumuzdekı hafta kayınvalıdemı devreye sokcam 1 haftada o bakıcak ramazanda zor oluyor çunku.annemıde düşünmem lazım:)))

Mrb bende bugun denemek icin tutuyorum ins sutumuz azalmaz ek gida icin gec mi kaldik dersin? Ben dun kabak ve havuctan az biraz corba yaptim verdim

Mrb bende bugun denemek icin tutuyorum ins sutumuz azalmaz ek gida icin gec mi kaldik dersin? Ben dun kabak ve havuctan az biraz corba yaptim verdim

Geç kalmış sayılmayız inş..tatlarına baktırıyorum herşeyın ama tam anlamıyla öğün olarak vermeye başlamadım.bu ek gıda işide karışık ne verceğimi şaşırıyorum.önce diyorum bi yoğurt yapayım sonra dur şu şeftalinin suyunu vereyim yada çorbamı yapsam derken hiç birini yapmayıp süt sağıp veriyorum:))

hoşgeldin cnm, şehriye çorbasını nasıl yapıyorsun bebişe?
hoşbuldum canım. Çok az tereyağı ve salçayı kavuruyorum. sona içine 1 ,5 bardak kadar su koyuyorum. kaynayınca içine şehriyeleri salıyorum. tel şehriyeyi içmekte zorlanmıyor. arpa şehriyeyi blendırdan geçiriyorum. salça verilmez diceksin belki sen bana. ben cok kasıyordum. aman yanlış bişey yapmıyım diye. büyükler ver yediklerinden ver sorun olmaz artık diyince kasmayı azalttım. ama yine de yediklerimden vermesemde az salçalısını ve yağlısını bebeğim için yapıyorum. tadını beğenmediğim şeyi bebeğime yedirmekten hoşlanmıyorum. denediğin tariflerin varsa ben de öğreneyim

bende tutuyorum orucumu.çok şükür zorlanmadım.akşamdan bol bol suyumu içiyorum.geçmiş olsun sanada.bencede annenin yerini kimse tutamaz.bu yüzden kendine dikkat et

selam kızlar
bugün sağlık ocagında hem kontrol hem hemde aşılarını yaptırdım. kilosu 6840 olmuş(((( 300-350 gr almış:18: bıngıldağıda çok geniş geç kapanacak galiba ((18:hemşire hanım minyon olucak galiba dedi ek gıdaylada kilo alamadı yediremiyorum ki
üff takmıycam takmıycam diyorumtam başarıyorum tekrar kontrol geliyor. kilosunu öğrenince yine kafama takıyorum
üffff neyse sağlıklı olsunda önemli değil

arkadaşım seni anlayabiliyorum nede olsa hepimiz anneyiz.sağlıklı ya sen ona bak.boşver kilo alır ilerde zaten.Allah büyük dert vermesin

sindiriyorsa sorun değil canım yada rahatsız etmiyorsa.. ben de deniycem çorbalara başlayınca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…