2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
apartmanın içinde bir ses meğerse gülme sesiymiş ben ağlıyor sanıyorum kadını! ne hasta insanlar war yaa edebinle çık git apartmandan ses resmen evin içinde!

Bence inek sutu azda olsa konabilir, eskiden sutu olmayanlarin hepsi inek sutu verirmis mama falan nerdeee..bide mamalarin ve formul sutlerin icindekide inek sutu degilmi??? Haksizsam haksizsin deyin
Ben meyve puresi veriyorum ama tam bi iskence kasigi almiyo acmiyo agzini oldugu gibi ustunde..yandik..

iyi akşamlar cümleten!Geçmişi fazla okuyamadım çok konuşuldu belki ama benim bebek 6 aylık yoğurt ve tahıllı mama hariç verdiğim hiçbir gıdayı istemiyor.Her yolu denedim açken verdim,oyunlarla verdim olmuyor kitliyor ağzını yada aldığını püskürtüyor yüzüme battık resmen sayesinde.azcık yumurta sarısı vereyim dedim öğürdü attı,kahvaltı hazırladım ağzına bile sürmedi.Biliyorum yaptığım çok yanlış ama ellerini pantolonuna saklıyorum çocuk işkence yaşıyor sanki bende öyle.Zorlada olmuyor ağlıyorum sinirmden resmen o öyle yapınca.Şöyle iştahlı bir çocuk hayal etmiştim olmadıÇok yoruor beni bu durum,gelişememesinden korkuyorum.Kahvaltı için geç kaldım mı acaba?herkes vermeye başlamış

doğrudur eşim 4 aylıkken inek sütü ile beslenmeye dewam etmiş şekil bu şekil olmuş
şimdiki formül süt yağı alerji oranı indirgenmiş inek sütüdür
ben kullanmam, 1 yaşında da keçi sütü ile bir süre devam edip sonra inek sütüne geçiciiiim

Haakketen zor bu ek gida isi sut vereydim hep iyiydi ya..buarada su kac cc iciyor yaklasik bi gunde bebisler ubutuyorum hep sormayi

Evet bende vermicektim ki kendimi gene vermiyor olarak görüyorum vunku 2yemek kasigi koyuyorum sadece kayinvaliden gorumcemler rahmetli anacigim hep sütten yapiyolarmis mamallari emmiyomusuz pirinç unu yapiyolarmis sutlle bilmiyorum

Biraz şeker atabilirsin ben oyle yapıyorum yogurdada meyveyede doktoro gittiğimde söyledim benim oglan tatsiz tutsuz hiçbişey yemiyor biraz atıyorum dedim vermemeni istemem gereksiz kilo yapar baska bisey olmaz esmer şeker kullan o zaman dedi oyle yapıyorum yoksa ac kalıyo yemiyo

ben 1 gun gecince veriyorum yenisini.
tespitlerim,kaybolanlar

beyazipek
denman
zeynepsare
12m
umu
hepberaber
özlemsu
dns
gedi
paris68
ozge_

cee-ee deyip kaçanlar

ocmways
reputable
nhr10
asyaasya
emerbor

aklıma gelmeyenler war
cee eee
Benimki de sırt üstünden yüz üstüne dönüyor ama sonra dönemeyip beni düzelt diye ağlıyor :)

aynen benimkii de
bugun iki kez sirt ustune donebildi bakalim :)

bu arada ben mama sandalyesi aldim, sandalyenin uzerine baglaniliyor yerde de oturabiliyor. portatif restorana giderken de gotururum. oglum da sevdi.

yalniz ne yaparsam yapayim, onluk, mendil vs illa kiyafetleri mahvoluyor yedirirken. 3 kez de haliya mama kasesini itti.

sürdürelim gittiği yere kadar

ferda da yazardı arada o da terk etti burayı be yaaa

Kizlar merhaba bende kasim anneleri grubundanim bizimde topigimiz dogimdann sonra arkadaslarin malum siteye gitmesi ile dagildi iko uc kisi kaldik 3 gunde bi sayfa ilerliyirdu ama ileeleyen zamanlarda nasil.oldiysa. toparlandi forum yeninarkadaslar dahil oldsizde olabildigince online olursaniz en yakin zamanda toparlanicaktirr
Hepinize sevgiler bebeeklerize tatli uykular size bol sutler

saç dökülmeleriniz ne alemde?
benimki biraz duruldu sanki
ben kısacık kestirdim

saç dökülmeleriniz ne alemde?
benimki biraz duruldu sanki
ben kısacık kestirdim

ben kısa kestirmek zorunda kalırsam eve kapanır bunalıma girerim hiç cesaretli değilim o konuda.. dökülme ara ara dewam eskisi kadar değil.. durduracak şeyler de yapmadım doğru dürüst.. aman iyi oldu böyle pek gürdü saçlarım

umut war yani biz de diyorsun çok sağol canım

selam herkese .bizim sıpaların uyku düzeni iice şaştı ,kızım yatkata geceleri yürüyecek nerdeyse ,bi köşeden öbürüne sürekli hareket halinde ,gece 10 kere kalkıyorum ,bıraksam ağlasa tekrar dalsa diyorum ama oğlan uyanacak bu defa ,bu hareket hali ne zaman geçecek bilmiyorum ,oğlan acıkınca uyanıyor kız ise sürekli hareket halinde ,bir çözümü vardır elbet ama bulamıyorum ya da geçici ama ne zaman geçecek bilmiyorum ,gündüz 2-2,5 saatten 2 kere uyutuyorum ,gündüz çok uyuyrlar da gece uyumuyorlar deseniz öyle de değil ,bi formül bulmam lazım da nasıl . sizde durumlar nasıl ,bu dönemi hepimiz yaşıyoruz sanırım ama düzelen varmı ,valla mama yediriyorum ama bu sefer de sütü az içip gece acıkıp uyanıyorlar ,mama ayarını mı yapamadım anlamadım.diş deşeme gündüz çok rahat uyuyor sorun geceleri ..neden böyle bilemiyorum bilen varsa bi zahmet söylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…