2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

bu aylardaki bebekler günde 2 uyku 1 şekerleme yapmalı yani doğru sayıda uyutuyosun ama süreleri çok uzun bence
benimki gündüz bu kadar uyusa gece 3 e kadar oturuyor bizimle

.

Merhaba herkeze

Vaveyla tatildeyim izmirde.gezmekten hiç bakamadım yazdıklarınıza.haftaya döneceğim nasipse.dönüşüm muhteşem olacak

artık sık sık yazarım.

ben de istiyorum deniz, kum, güneş :84: :84:

evlendiğimden beri 1 kez gördüm dersem kimse gülmesin bana hep bir taşınma yerleşme alışma telaşı.. gurbette olunca da izinlerde hep memleket hevesi

karşımda göl manzarası masmavi,yemyeşil hertaraf ama yine de kandırmıyor beni işte

tatil istiyorum ulen :84: denizde boğulasım, güneşten amele gibi yanasım war adeta

Son düzenleme:

migrosta da war "kay" marka.. kızıma ondan kullanmıştık.. hala wardır herhalde

Son düzenleme:

ewet haklısın, oğlum yüzüstü yatıyor baştan beri.. yan döneceğine önce totoyu kaldırıp ters döndü, süründü.. daha sonra yan döndü

kızlar enfazla ne kadar uyanık kalıyor bebeler

ben gündüz uyku aralarını 2.5 -3 saat tutmak zorunda kalıyorum 3 uku 1 şekerleme idi, şimdi şekerleme istemiyor böle bakıyor en son uykusundan gece uykusuna kadar 4saat uyanık kalıyor bazen

Son düzenleme:

haklısın ben de 8 den 9 a çektim

offf aptal pc cumhuriyet zamanından kalma delikız upuzun bi msj yazmıştım silindi

migrosta da war "kay" marka.. kızıma ondan kullanmıştık.. hala wardır herhalde

evet, öğretmen arkadaşın biri de bebeğine içiriyordu
ama geçen sene sağlık bakanlığının teftişinde kay keçi sütünün
inek sütü olduğu yazılmıştı maalesef doğruluğunu bilmiyorum ama

bir soru daha :)

bebeleriniz kusuyor mu hala fazlalıkları? benim ki kusuyor arada.. gazını da tam çıkaramıyorum ondan mı acaba

selamlar... ben de geldim.. merak eden olmamış ama... neyse.. evimi özlemişim valla.

oğluşum 6,5 aylık oldu. sünnetimiz çoook şükür iyileşti. ek gıdalara patt diye başladık. :) sabah kahvaltısı: peynir, yumurta, tereyağ, ekmek bir tabakta, ayrı bir tabakta da cicibebe ve pekmez hazırlıyorum. pekmez tuzlularla karışınca yemiyor beyefendi. bu şekilde alıştı çok şükür. bir öğün kaşık maması bir öğün biberon şeklinde gidiyoruz. meyve karışımları, tarhana ve sebze çorbaları dönüşümlü olarak yediriyorum. tabi hazır kavanoz mamalarından ve kaşık mamalarından da yiyoruz.. mama sandalyesi de aldık. 150 liraya e-bebekten.markası baby plus. çok kullanışlı. düşünenlere tavsiye ederim. tabi yer sorununuz yoksa.

hala emeklemeye niyeti yok oğlumun. döne döne istediği yere gidiyor. ne zaman gelsek halıdan yere atmış kendini sıcaklardan bunalıyor herhalde. uykuları daha iyi. gece bir kere uyanıyor artık. tabi her an değişebiliyor. günü gününü tutmuyor.

haftaya da işe başlayacağız oğlumla. yanımda onu da götüreceğim eylüle kadar. bakalım inşallah zor olmaz.

geçmişi biraz okudum. bebişlerimiz büyüyor maşallah... hepsini öpüyorum...

benim belli olmuyor.ama gündüz 2 kez uyuyor genelde.aralardada beni mahfediyor.hiç durmuyor devamlı hareket güreşiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…