2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

doğru mama kaşıklarına bi bakıcam bakalım..heryer fazlalık

canım kabızlık oluyormuş evet ondan çekiniyorum bende...kan alımı zor olmuştur kesin ihtiyaçsa yapacak birşey yok malesef

apartmanın içinde bir ses meğerse gülme sesiymiş ben ağlıyor sanıyorum kadını! ne hasta insanlar war yaa edebinle çık git apartmandan ses resmen evin içinde!

evet bebişleri düşünmüyorlar.kapı ziline yükleniyorlar.kapıları çarpıyorlar.birde benim ev cadde kenarı her seste uyanıyor yavrum... araba sesleri çok kötü

Dikkat ettimde genellikle yüzüstü ve yan yatanlar dönme olayını çabuk yaşadılar benimki sırf sırtüstü yassı kafalının teki olduğu için daha totosunu kaldırıp dönemiyo yüzüstü yatanlar emeklicek nerdeyse,gözlemim bu..

Mandaline hayırlı olsun işallah hemencik adepte olursunuz benim gibi 1 ay sürmez alışma süreciniz..

Delikız gündüz yatırma aralıkların kaçla kaç arası?? Biraz daha uzatmayı denesen mesela ben akşam 7,30-8,30 arası yatırıyodum dinleniyodum iyi oluyodu ama bi seferde gece çok kalkıyodu mecburen 9,30-10 arasına çektim daha uzun yatıyo..akşam 6 dan sonrada yatırmıyorum..
Malesef haraketliler gecede ilgi bekliyolar artık..Benimkide gece kalkıyo oyun istiyo bu sefer kendi kendine konuşup bağırıp sesler çıkarıyo..yastığımı alıp salona gidiyorum en sonunda duymuyim sesini diye,ağlarsa bakıyorum ağlamazsa bakmıyorum 1-2 saat sonra sızıyo galiba babası zaten hiç duymuyo bile öyle yatıyo..Sabah 5,30 6 arası da kurulu saat gibi zınk diye ayakta 8 de işe gidiyorum benden sonrada uyuyomuş, daha hiç uyandırıp işe gitme durumum olmadı o beni yolculuyo sağolsun
Aman ne uzattım be..

iş başı yaptım artık kızımı evde bırakıp geldim malesef

aynen ben de öyle bugun işyerındekı ılk günüm,hem endişeliyim hem de garıp bi şekilde mutluyum,dışarı cıkmak hazırlanmak ii geldi,kendımı ii hissedıorum,sabahtan beri evı 2-3 defa aradım,kayınvalıdeme kızımı soruyorum,şimdilik bı sıkıntı yok gb öğlen kavuşcam ona:) evde kalmaktan bunalmışım aslında..

canım kolay gelsinnn,ben kahvaltıya başlamadım anne sütü arada yoğurt ve meyve püresi
veriyorum hergün de değil yani,6.aydan sonra kahvaltı ben biraz daha bekleyeceğim,

alemsin walla,geçen eşimle konuşuyorduk çarşıda,keçi sütünü deneyelim büyüyünce
de nerden bulacağız falan diyeee aaa bi baktım mado da satılıyormuş altın
bulmuş gibi sevindim wallla,keçi sütü deneyeceklere duyurulur

kaç aylık oldu kızçen?

6 aylık eylem

yok anam alısılmaz bu isyerine :)

ben evimi kızımı özledim :)
sanırım evde cok vakit gecirdin ise baslamak iyi gelmiş :)

sabah 6-630 gibi kalkıyorlar ,930 gibi uyutuyorum ,1130-1200 gibi kalkıyorlar 1500-1530 gibi uyutuyorum 1730-1800 arası yatıyorlar akşam da 2030-2100 arası uyutuyorum
ya önceden çok güzel uyuyorlardı şimdi böyleler yoksa önceden uyumasalar uykuda sorun var diyeceğim de öyle de değil
bizimkiler 6dan sonra 10 a kadar dayanamıyorlar en geç 3,5 saat sonra uyumak istiyorlar krize giriyorlar ağlıyorlar çok fazla dayanamıyorlar
10da yatıp kaçta kalkıyor seninki

Merhaba biz de 3 gün önce ek gıdaya başladık günde 1 kez çorba ile, patates havuç pirinç ve maydanoz dedi Dr, piştikten sonra da bir kaşık zeytinyağı ekliyorum, ilk gün nasıl yenileceğini anlamaya çalışırken yoruldu epey ) şimdi 120 cc kadar yiyor, alerjik olduğumuz için de henüz yoğurt ve meyvelere başlamadık. Bir hafta sonra sebze sayısını 5e çıkaracağız patlıcan ve baklagil yasak. Dr henüz Demir hapı da vermedi, bu arada günde iki üç saat kadar dışarda gezdiğimiz için 50 faktör bebekler için olan güneş kremlerinden kullanabileceğimizi söyledi. Şimdilik benden bu kadar :) her gün takip ediyorum sizi, bundan sonra daha sık yazmaya çalışacağım :)

Atatürk orman çiftliklerinin dükkanları varsa yakınınızda orada da taze günlük keçi sütü bulabilirsiniz :)

süt alerjisimi yoksa

masallah güzel yiyormus benimki sebze yemiyor

evet bebişleri düşünmüyorlar.kapı ziline yükleniyorlar.kapıları çarpıyorlar.birde benim ev cadde kenarı her seste uyanıyor yavrum... araba sesleri çok kötü

aynennn zilin üstüne LÜTFEN ZİLE BASMAYIN yazdığımız halde hiçbir
azalma olmadı,gecenin bir yarısı düğün konvoyu yapıp korna boğuluncaya
kadar basan duyarsızları hiç söylemiyorum
,arabasının egzozunu deliren
vatandaşları hiç anlamıyorum her gaza basdığında evin içi inliyor resmen,

aynenn benimkide sırtüstü yatıyor hala dönemedik

tespitlerim,kaybolanlar

beyazipek
denman
zeynepsare
12m
umu
hepberaber
özlemsu
dns
gedi
paris68
ozge_

cee-ee deyip kaçanlar

ocmways
reputable
nhr10
asyaasya
emerbor

aklıma gelmeyenler war
.

Merhaba herkeze

Vaveyla tatildeyim izmirde.gezmekten hiç bakamadım yazdıklarınıza.haftaya döneceğim nasipse.dönüşüm muhteşem olacak

artık sık sık yazarım.

herkes yavaş yavaş işe döndüğü için burası canlanmaya başlamış:)

uyku sorunu herkeste var bu aralar
ben çözümü biraz geç yatırmakta buldum
bebeklerin biyolojik saatleri güneşe ayarlı. Güneş çok geç batıyor bu yğzden artık eskisi gibi 8-8 buçukta yatırmak tam bir facia oluyor gece çok uyanıyor
ben 9 buçuğa çektim yatma saatini, gece uyanmaları azaldı

bir de dönmeye başladılar, bu yüzden de uyuyamıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…