2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

doktor doğru demiş normal, ama dışına akıyorsa iltihap doktora tekrar gösterin.. ama sanırım bahsettiğin içi dolu gözüküyordu kabukluydu gece kalktı kabuk, yeri kırmızılaştı değil mi? normal bu bir süre daha böyle dewam edecek.. bu hale gelmesi aşı tuttuğunu gösterir zaten.. yani su toplayıp kabuk olacak, sonra düşecek, tekrar kabuk, en son iz halinde deri olacak..karışık mı oldu :44:

Son düzenleme:
evet canım benim de bebeğimin sesi kalın sayılır belli ediyor kendini erkek...

geçmiş olsun eşine.. benim ki de öyle

ben dişin yaklaştığını anlayamıyorum yaa diş buğdayı ben kızıma yapmadım oğlumda abartıp yapmayı düşünüyorum

geliyorum gidiyorum ziyaretçiler

hem pc ile ilgili hem de aynı anda kitap okuyan insan war mıdır :44:

Allah sabır versin, Annenizin mekanı cennet olur inşallah

:)evet dışına aktı canım. yani son birkaç gündür zaten belliydi dıştan bakınca da.gece üstüne filan yattı galiba patlamış içi boşalmış bir güzel. dünden beri takip ediyorum bayağı kapanmış görünüyor galiba olması gereken buymuş:)
,

yüze yanağa çeneye hatta abartıp burna yapışma bizdede var.....ben aç herhalde diye memeyi dayıyodAum çoğundada almıyordu.....diş sıkıntısı saldıracak yer arıyor diye düşündüm...sonra aman oğlum anneciğini seviyor yalasın emsin ne güzel ohhhhhh....bağırma konuşma sürekli erkek sesi var komşular bile duyuyormuş hele sabah kalkınca bağıra bağıra muhabbet ediyor belkide gözümü tam açayım ayılayım diye yapıyordurgece öksürmekten uyuyamadı kuzum anlamadımı bu doktor acaba....

küçücük minicik bir dişimiz var artık :) sizde durumlar nasıl

Bizimki de aylardır kaşıyıp duruyor, erken çıkacak herhalde dedik ama hala tık yok :)

Ses olayını sormayın ya, yazlığa geldik kayınvalidemle, bizim huysuz ağlayınca ortalığı birbirine katıyor, bir de giriş kat kapı pencere açık, ağlayan çocuğun annesiyle babaannesi diye tanıyacaklar bizi :)

Kızlar bizimki uykusu gelince kaşıkla hiç uğraşmak istemiyor, akşam muhallebiyi yediremiyorum sulandırıp biberonuna koyuyorum. Gündüz versem olur mu acaba? Ya da illa yemesi gerekir mi?

ben de eşime diyorum artık birbirimize hediye alırken bile dikkat edelim ıvır zıvır şeyler almayalım diye :) şükür toplanma işi bitti memlekete geldim ama toplanma işi beklediğimden zor çıktı ya yerleşme de bu kadar zor oluyor mu vaveyla

artık iş bitti daha sık uğrarım buraya, ama geçmiş sayfaları okuyamadım umarım iyisinizdir. oğluşumun keyfi yerinde çok şükür, geçen gün oğluşumu deniz soktuk deniz açılışını yaptı kuzucum ama dalga sesinden tırstı yavrum :18:

ben ortalama bu saatlerde veriyorum canım, ek gıdaya başladıysan illa hergün vermesekte olur bence. hangisini kullanıyorsun ben aptamilin sütlü pirinçlisini aldım

Çocukla taşınmak çok zor olmalı canım ya Allah kolaylık versin. Ne güzel darısı başıma, deniz çok yakın ama su çok bulanık ve henüz serin korkuyorummm :)

ben ortalama bu saatlerde veriyorum canım, ek gıdaya başladıysan illa hergün vermesekte olur bence. hangisini kullanıyorsun ben aptamilin sütlü pirinçlisini aldım

Ben mamayı Bebelac kullanıyordum, alışkanlık yaptı, onun sütlü pirinçlisini aldım:) İrmikli almıştım önce ama onu yemek zor geldi oğluşa, çok koyu oluyor.

Ayy bu bizdigin 100 gr almasi bile mucize..1 saatte uyuyo kus gibi cirpiniyo bi sn durmuyo kolu bacagi yatagi kaziyo resmen

selam kızlar,

nasılsın biz iyiyiz çok şükür kızım 3 gündür emekleme pozisyonunda duruyor, saga sola öne arkaya sallanıp duruyor çok komik tam dört ayak üstü

annesi vefat eden arkadaşım başın sagolsun canım rabbim başka acı vermesin

selam kızlar,

nasılsın biz iyiyiz çok şükür kızım 3 gündür emekleme pozisyonunda duruyor, saga sola öne arkaya sallanıp duruyor çok komik tam dört ayak üstü

maaşallah bizimki de öyle epeydir ama ileriye gidemiyor sürekli yuvarlanarak yer değiştiriyor gideceği yere gidiyor

maaşallah bizimki de öyle epeydir ama ileriye gidemiyor sürekli yuvarlanarak yer değiştiriyor gideceği yere gidiyor

senin ogluşuda maşallah canım

ben artık yavaş yavaş yemek yediriyorum dün bezelye ve patates yemegi yedirdim önceki gün bamya yedirdim( en fazla 3 mama kaşıgı ) eline ekmek veririyorum geveliyor,bisküvi veriyorum geveliyor hiç sıkıntı yaşamadık pirinç unu veriyorum,milupanın kereviz tavuk havuç ve pirinçten oluşan bir çorbası var onu çok seviyo ondan yediriyorum şimdilik durumlar bunlar

bu saat oldu hala uymadı sallamaktan topuklarım
uyuştu,dün de 03:30 da uyudu

oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeeeeee

sizin bebişler hızlı benimde kızım öyleydi
yaşıtlarından erken gelişti erken yürüdü erken konuştu
2 yaşında konuşamadığı hiç bişey yok çok şükür artık uzun uzun cümleler bile kuruyor
ama oğluşum tam tersi daha tık yok sadece yan dönebiliyor o kadarrrrr...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…