2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Suylamı yapıyosun yapımını anlatabilirmisin

benim emmeyi birakacagini hic sanmiyorum. emme delisi.

o sebeple sulukla hatta ucunu bicakla kestigim biberonla bile verdim. bu sekilde 70mle ciktik yoksa 40 ml icip birakiyordu. ama gogsumden fazla ictigine eminim cunku sagdigimda en az 80 er ml gelen gogusleri kurutuyor. tekrar sagmayi deniyorum 10ar ml anca cikiyor.

canım fikrimi söyleyim ben alırdım bebeğim için rahatı önemli çünkü
hemde benim evim caddeye bakıyor araba,korna sesinden bebeğim uyanıyor çok
pişmanım bence daha sakin olur araya bakması,

evle ilgili ilk mesajini gormedim ama gaza gelerek ev almayin bence. alacaginiz ev her yonunden icinize sinmeden almayin.

canım kakanız nasıl ki kanlı mı?benim bebeğimde de ben kaşar peyniri yediğim zaman
kanlı kaka yapıyor allerji mi var aceppp:18:

maşallah

Manisa da yaşıyoruz biz. haliyle çok sıcak ev kuzeye bakıyor. yazın ii olacak yani. ara kat o nedenle de kışın sıcak olur diye düşünüyorum. evin iç detayları güzel. sormayın arkadaşlar. manisa da adam gb alınacak ev yok. 2 karanlık odası var daracık odalar 150-160 istiyorlar. dört dörtlük ev varsa bile 170 den falan fazladır ve gittikçe de artacağını söylüyorlar. zor olsa da kesemize göre ev bulduk sayılır aslında. o kadar kusur kadı kızında da olur sanki. başınızı ağrıttım bu olayla ilgili kusura bakmayın. her türlü konuyu konuştuğumuz için bunu da sizlere sormak istedim. dün eşime diyorum kızlara danıştım almanın cazip olduğunu söylediler diyorum. kızlar kim diyor bana:))

benim kızımdada var yumurta yiyorum ama ben damlayı eksizsiz kullandım neocate mamasından baska mamada vermedim simdi mamada degisiyor büyüdügü iicin

benim oğluş biberon almadığından tamamen mememi sağıp da kaç ml çıkıyor diye bakmadım hiç. 15 dk kesintisiz emmekle kaç ml içmiş olablir ki. benim bebeğim 1 öğünde ne kadar içiyor merak ettim şimdi

O zaman kaşıkla bir dene bence, daha yorucu görünüyor ama çabucak bitiyor, hem kaşığa iyice alışmış olur. Bu arada benden de maaşallah :)

Merhaba benim kızımın da inek sütü alerjisi var, süt ürünleri tüketmiyorum derken içinde katı yağ barındıran şeyleri de kestin mi? Dr bana hamur işleri bisküvi helva ve tüm tatlıları yasakladı. Bizde alerji gaz problemi yapıyordu kakada belirgin bir farklılık yoktu. Bir de mama takviyesi yapıyorsan normal mamalarda inek sütü proteini var onu da kesmen gerek.

bebegin kac aylık
bizde cildindeki kızarıklıklar belirti verdi

Bu arada bana damla değil de biober diye bir kapsül verdi 10 gün kullandık, onun da faydası olduğunu düşünüyorum.

bebegin kac aylık

benim oğlumda da muz alerjisi var zannedersem. sütümle muzu ezip vermiştim. anında ağız çevresinde göğsünde kızarıklık oldu. izleri 10 gün oldu nerdeyse anca geçiyor. dr gitmedik. eşim sanki 3. çocuğunu büyütüyor gb sakin. olur geçer. bebek bu. bunda bir şey yok dedi. hoş geçti ama ben çok üzüldüm o dönemde. yazık yavrum pek de sevdiydi muzu(

bebegin kac aylık

5 gün sonra 4.5 aylık olacak. Bizde inanılmaz bir gaz problemi vardı, onun dışında bir belirti vermedi. Şimdi rapor ile mama alıyoruz daha ek besine geçmedik.

canım kakanız nasıl ki kanlı mı?benim bebeğimde de ben kaşar peyniri yediğim zaman
kanlı kaka yapıyor allerji mi var aceppp:18:

Evet kaka kanlı bazende yeşil sumuksu oluyor bide kusuyor.senin bebişininde alerjidşr buyuk ihtimal canım ama sadece kaşar peynirine ise cok ileri derece olmayabilir doktoruna danış yinede istersen

Aynen bende mesela poğcanın hamurunda yumurta margarin vs varsa onu bile yemiyorum.bizim kanlı kaka yapınca anladık 2 aylık iken anlaşıldı ve cocuk cok huzursuzdu devamlı kusuyordu.diyet yaptım gecti 10 gun önce bozdum diyetimi ve kaka yine aynı hal aldı şu an yine diyete basladım.sadece anne sutu veriyorum ama önumuzdeki ay ek gıdaya başlıyacagız rapor cıkarıp özel mamalardan almayı dusunuyorum bakalı doktorumuz ne diyecek (

benim kızımdada var yumurta yiyorum ama ben damlayı eksizsiz kullandım neocate mamasından baska mamada vermedim simdi mamada degisiyor büyüdügü iicin

Peki damla işe yaradı mı ?? Ben daha hiç mama vermedim ama bu ay baslamak istiyorum raporla alı ıyormuş sanırım bu özel mamalar değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…