2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ama yine de okula gidiliyo mu imza için yoksa hiç gitmiyo musun?
sen de seminerde süt izni kullanacak mısın?

hayal dünyan bayağı genişmiş neler uydurmuşsun öyle
şok oldum,babannesinden uzaklaştırma falan yok ortada
aman Allah yar ve yardımcın olsun,
Kandilin Mübarek olsun

kini nerden çıkarıyorsun heyyy yarabbim yaaa kendine gel heeyyyy
sadece kıskanmaktan bahsettik biz,iğrendin haaa

konu kapansın yoksa sen daha neler çıkaracaksın düşünemiyorum,

canım ben lise öğretmeniyim seminer olmuyor biz de
sene sonu bütünleme sınavları oluyor
o da verilen göreve bağlı
birkaç tane sınavım ve gözetmenlik görevim olur
benım sınavları bana göre ayarlayacaklar
kesinlikle bu hakkını kullan
siz sabah gisip öğlen en geç öğleden sonra dönüyorsunuz dimi
yanı eşimden bilyorum
o saate kadar yavru napar
sen konuşurusun okulunla seminer döneminden önce
ya geç gidersin ya da erken çıkarsın
eğer evin ve okulun yakınsa aralarda gidersin ama bunu ısrarla söyle

Bende öğretmenim son hafta başlamak istedim. İdare rapor al diye ısrar ediyor. Eşim hekim olduğu için sıkıntı çekmeyeceğimide biliyorlar. Seminere de gitmeyeceğim, memlekette düğünümüz var. 35 gün rapor hakkımı kullanmış olacağım. 30 gün kullanmayı düşünüyordum. İnşallah eylülden sonra ihtiyaç duymam. Benim kızım 8 ocak doğumlu 1-2 kere döndü şimdi pek oralı değil :)

Arkadaşlar ben bildiğim seminer ve yarım gün okullarda süt izni olmuyor. Seminer zaten 3 saat, ama anlayışlı idareler erken yollayabiliyor.

ben de heyet ayarlamıştım aslında ama belki seneye lazım olur
bakıcı falan bulamazsam yemeyim haklarımı dedim
inşallah sana da gerek kalmaz canım

kızlar sorum olacak
benım oğlum dünden beri sol göğsümü emerken mıkırdanıyor ağlıyor sıkıyorum süt var
sağ göğsüme alınca cok cok emiyor
sağ göğsüm soldan daha büyük acaba solda süt mü azaldı

eğer seminerde de kullanılıyosa kesin izin verirler.
10-13 arası bizim. tam 3 saat süt izni kadar.

ben de raporluyum seminere kadar. ama gerekirse zaten mazeret izinleri de var.
ordan da kullanılabilir.

Son düzenleme:
eğer seminerde de kullanılıyosa kesin izin verirler.
10-13 arası bizim. tam 3 saat süt izni kadar.

ben de raporluyum seminere kadar. ama gerekirse zaten mazeret izinleri de var.
ordan da kullanılabilir.

canım nacizane fikrim eğer bebeğine 2-3 saat bakacak biri varsa rapor veya mazeret izni alma derim
git gel
belki okul açılınca lazım olur bebek var elimizde ne olur ne olmaz
ben iyi ki almamışım diyorum ama senin şartlarını bilmiyorum tabi
annem balıyor şuan ve evimle okulum yürüyerek 5 dk
dersim de çok az zaten öğrenci de gelmiyor

benim de tam tersi canım bi ara sağı almıyordu uyurken sağı
uyanıkken solu vere vere alıştırdım tekrar geçicidir inşallah

bikaç gündür 3 çay kaşığı falan elma püresi veriyorum sanki gece rahatsız ediyo çocuğu. var mı böyle olan? gaz mı yapıyo fazla mı geliyo anlamadım.

pisirip vermek lazim elmayi 6 ay olana kadar. hazmi kolay olsun diye.

ben de öğretmenim. 45 günlük heyet almıştım. bitti. 14 gün daha aldım. seminerlere gidicem. evim okula çok yakın. kayınvalidemi çağırdık 2 hafta o bakacak. okullar açıldığında da bakıcıyı ayarladım gb bişey. size danışayım bir de. ev alma düşüncemiz var. almayı düşündüğümüz daire bakıcıyla aynı katta. evin içi çok hoşuma gitti. tek kusuru caddeye değil de arka tarafa bakıyor. sizce alalım mı almayalım mı? siz olsanız ne yapardınız? o tek kusur yüzünden almaz mıydınız yoksa her şeye rağmen bebeğiniz için alır mıydınız? kamuoyu yoklaması yapabilir miyim?

evi bakıcı orda olduğu için mi ordan baktınız? tesadüf mü oldu? aynı katta olması harika bi şey.
arka taraf nası bi taraf bilmem ama kulağa kötü gelmiyo. yani ev güzelse bence alınabilir. benim evim de caddeye bakmıyo:)

benim de tam tersi canım bi ara sağı almıyordu uyurken sağı
uyanıkken solu vere vere alıştırdım tekrar geçicidir inşallah

Bana da bazen oluyor birinde azsa sanırım yapıyor.. Bol su içiyorum ikisinde de yapmıyor o zaman.. zaten son 15 16 gündür tek göğsümle doymuyor.birini bitirio bende digerne geçiriyorum..

Sagol delikiz..bu tracy i duyuyorum ama okumadim bu saatten sonra okunurmu gec kalmadimmi? Kac aya kadar yardimci okan bi kitap ve sadece uykuyumu ele aliyor..duydugum kadariyla bu yat kaldir yontemini denedim hic ise yaramadi, aglamaya biraktim ama cok sinirli volumu gittikce arttirdi oda ise yaramadi..ama dun gece yanima alarak uyuttum sallamadan bi saat pişşşpiiişşşspişşşşş diyerek uyuya kaldi dilimdamagim kurudu ama ise yaradi..icgusel hareket etmek lazim heralde...ama su kitapbundan sonraki aylar icin yardimci olursa aliyim...

Bakıcı arıyorduk. bir arkadaşım bi bakıcı kadınla tanıştırdı. gittik evine tanıştık. baktığı çocuğun ailesi almayı düşündüğümüz o evde kalıyor. ve artık çocuğu kreşe verip kendileri de başka bi ev alıp gidceklermiş. yani kadının hem evini alıcam hem bakıcısını eğer olursa tabi

annnelerrrrr aramızda bebişi anne diyen var mı yada başka bir kelime
2013 ocak dogumlu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…