2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
"Doktorunuzun uygun bulduğu ir antibiyotikli göz damlası ile tedaviye başlayın. Damlaları düzenli kullanmaya rağmen 4–5 günde düzelme başlamıyorsa, gözde şiddetli batma yanma ve ağrı oluyorsa bir el feneri ile gözlerindeki parlaklığı kontrol edin. Eğer bir göz diğerine göre daha az parlak görülüyorsa keratit (korneada iltihap ve hasar!) başlamış olabilir. Acilen bir göz doktoruna gidin"

ay korktum şimdi :18: cumartesi gitcez doktora ama taktım iyice ağrı falan yapıyor mudur acaba yaa off uyuyamıycam şimdi...

Son düzenleme:
umarım söz weremem

onlar göze kullanılıyor mu hiç duymadım

Serumfizyolijigi bende kullandım burnuna vegözüne göze kullanacaksan gazlı beze enjektörle sıkıyosun ve gözü siliyosun ii geldi bize inş.sanada gelir dene istersen zararlı bi durumu yok

Kızlar şu sembolleri nasıl yapıyosunuz telden giriyorum ben bulamadım (gülme vb olanları)

Serumfizyolijigi bende kullandım burnuna vegözüne göze kullanacaksan gazlı beze enjektörle sıkıyosun ve gözü siliyosun ii geldi bize inş.sanada gelir dene istersen zararlı bi durumu yok

tamam canım teşekkürler zararlı değil saf ama ne biliim duymadım hiç.. kaynatılmış su ile sildim hep

Kızlar şu sembolleri nasıl yapıyosunuz telden giriyorum ben bulamadım (gülme vb olanları)

bak canim bende bulamiyordum senin gibi bastan ama o senboller varya yazarken arka taraflarinda sifralari gordum oylelikle denedim oldu sende dene

Ben humananin rezene cayini 1 haftalik oldugundan beri kullaniyorum cok seviyo..aktardanda aldim ama onu o kadar severek icmiyo..ozellikle misafirlige giderken veriyorum sakinlesip uyuyo bende rahat ediyorum biraz, huysuzlasip anlamsiz aglama krizlerinde cok yardimi dokundu.
Sutum baya azaldi isbasi yaptigim icin korturmacadayim yoruluyorum cok su lactamili deniyim bende..

tamam canım teşekkürler zararlı değil saf ama ne biliim duymadım hiç.. kaynatılmış su ile sildim hep
Oncelikle hos geldin canim benimde gecen gozlerim cok kotu akiyordu batma vardi doktora gittim cayla pansiman dedi bide bebek sampuaniyla yika dedi atibiyotik damla verdi dogustan mi senin bebeginde akma kanallarin tikali olmadinda da olabiliyormus masaj veriyorlar ama bencede git bi doktora

korkma benim oğlanında oldu gifrer yaptım su kaynatıp sildim hatta çaylı pamukla bile sildim gözü çapaktan açılmıyordu.annem anne sütüyle temizle dedi biraz azalttı çapahı ertesi gün doktora gittik bebişime netira 5ml göz damlası verdi 2 kere damlattım bişey kalmadı.geçmiş olsun inşallah sizinide bizimki gibi basittir.[h=1][/h]

yok canım demir takviyesi yapmıyorum ben
sadece d vitamini veriyorum, onu da yazın kesicem inş

bi kaç gün daha devam ederse doktora danışıcam

ek gidadan oluyor az da versem 2-3 kere koyu koyu yapip anca normal kakaya donuyor. tamamen sindiremiyorlar sonucta :)

ben de yarim elmayi 3 kerede bitirince telaslanmistim.

dun avokado ve muz verdim bugun yaptigi kaka tam susuz ve parca parca. midem bulandi temizlerken

kızlar bebeğim devam sütünü içmiyor. uyanıkken asla içiiremiyorum. aç olduğu için de uyuyamıyor. ağlaya ağlaya zayıf düşüp uyuyor. uykuda içiriyorum zorla. uyanırsa bırakıyor. sabaha kadar elimde biberon başında içmesini bekliyorum. gündüz de aynı. çıldırmadan bir çözüm bulmam lazım. içine dr. önerisiyle vanilya şurubu da damlattım yemedi. vicdanlı ve bilgili olan annelerin tavsiyelerini bekliyorum. nasıl içirebilirim?

Benim kide içerdi cokur cokur çekerdi bu arazorla veriyorum bunlarda dönem mi oluyo acaba kucağına al hoplata hoplaya dene bide istersen

Avakodo agır gelmez mi cok yaglı sonucda ben daha muza gecmedim şuan sularını veriyorum yarın knt var soruyum bakalim

ewt galiba ondan

wilma ben kızımın 40 çıktıgından beri aynı durumdayım bir kere bile oturarak dakikalarca emzirdiğimi bilmiyorum. Sinirlerim o kadar yıpranmış bir hade ki etrafımda teror estiriyorum
benim yerimde başkası olsaydı asla bu kadar diretmezdi emzirmekte

bütün günüm onu beslemeye çalışmakla geçiyo sürekli aç
ek gıdaya da çok meraklı değil hayatımdan nefret ediyorum bu sabah sinirimden zırıl zırıl ağladım çok yorgunum

çok bilgim yok ama başka marka denesen. belki değişik markayı sever verdiğini beğenmemiştir. bide ek gıdalara geçince yoğurt v.s. daha rahat olur umarım. kendini üzme lütfen. Allah yardımcımız olsun. bak bu kadar zaman geçti bile. göz açıp kapayana bizim gibi yemeğe geçseler süper olacak.

yahu zar zor yaptığım bebişimin alttaki çizelgesi yok olmuş nasıl yapçam bi daha :26:

üzüldüğün zaman bu geçici bi durum. yakında herşey yoluna girecek de kendine. ben öyle yapıyorum

Benimkinin doğduğundan 2 aylık olana kadar çok çapaklanıyordu.2 tane değişik damla verdim geçmedi.En sonunda burda bir hastanede yaşlı bir çocuk doktoru buldum.

Ilık çayla sil devamlı ve emzirirken çapak olan yerde çukur varya oraya devamlı dairesel hareketlerle masaj yap dedi.Gerçekten sürekli masaj ve çayla geçti 1 haftada.

İstersen bir dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…