2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
doğumdan sonra belli bi süre bu tarz düzensizlikler normal deniyo ama tabi dr una sor.ah ben de bi olsam da rahatlasam

hem kendi hapla korunup, hem de eşi korunup hamile kalan tanıdığım var :/ o kadar korunmaya rağmen nasıl bir azimse, artık nasıl yırtındıysa dünyaya gelecem diye

yuh artık diyorummmmmmmmmmmmmmmm ve ne yapacazzzzzzzzzz ??????

10 ocak dogmlu benimkide.ben veriyorum hiç bir zararını görmedim.maşallah güzel yiyor.

benim kzımda 8 ocak dogumlu ben pirinç unu veriyorum,elma,şeftali ve armut karışımı püre veriyorm küçük bi tabagımız var bir avuçiçi kadar onun kararınca yedirmeye çalışıyorum ama yogurt henüz veremedim bakalım onu da verecem biz anne sütü almadıgımız için ek gıdaya erken başladık dr istegi üzerine ve hiç bir yan etkisini görmedim çok şükür iyi gidiyoruz

çok ilginç ama geçenlerde çok rahatsız oldu yine yapamadı kaka fitil verdim
kaka yaptı üzerine hatırlamıyorum valla kaç gün geçti .c.tesi çıktı fitil yavrumdan
fitilden de korkar oldum

Böyle sık oluyosa ben bi çay içiyorum hem kakasını yapıyo hem süt yapıyo benide rahatlatı iyi geldi bana bu çay zayıfkama çayı olarak geçiyo aslında ama öyle bişey yapmadı bende 1 lt suya bir elma yı 4 e bolup koyuyoruZ bir tane çubuk tarçın 4-5 karanfil bir dilim limon kaynatıp çay gibi içiyorum bi gün boyunca

heyet raporumu sonunda aldım bir ay daha yavrularlayım. ankarada olanlar.orta doğu tıp merkezine 450 tl veriyorsn heyet hazır. ihtiyacı olanlara söylüyrm.ben çok süründm rapor için .

ben bu ay niye adet olmadım halaaaaa

ilk zamanlar düzensizlik olabilir arada azlık olabilir ağrı falan warsa bir git bakalım doktora muayene en iyisi.. adet olur gibi mi kanama? yoğun mu?yoksa az az mı geldi

en iyi korunma yöntemi eşin korunması bence doğum kontrol hapı,üç aylık iğne,ria kullanmadım ama bunları deneyip hamile kalanları biliyorum.. gittiği yere kadar eşim korunsun napiiiim

kilo olayına ben girmeyeyim bana sinir oluyorlar zaten 24 kg dan 23 ü tamamen gitti 1 kilo nerelerde gizli bilemiycem çabuk kilo werenlerdenim, benim kadar yiyen bulunduğunun 2 katı olur 2 çocuktan doğal olarak düz ama pörsümüş göbeeeemi de sıkılaştırıcı aldım nivea dan sımsıkı yapacam..

zaten bu kadar iştahım bi daha olmaz olamaz çünkü 10 kişilik yiyorum:))
evet aynen süt varsa kilo gidiyor çabucak süt ne kadar azsa kilo da o kadar az gidiyor ama genetik de önemli tabiki ..
bence de diyet spor filan yapma sütü etkiler

Son düzenleyen: Moderatör:
sağol canım
Canim anne sütü aliyorsa 10 gûne kadar normal demisti bizim doktorumuz. Bizim rekorumuz 7=S
Endiselenme
öyle mi dersin panik yok yani
bu aldığın krem işe yarıyor mu gerçekten yaa
ben de şu var olan minik göbeeee bir indireyim alayım ben de sen bir dene de
kızlar bu arada bebeklerinizin isimleri ne?
Benım oğlumun adı Mehmet Tuna

Canim anne sütü aliyorsa 10 gûne kadar normal demisti bizim doktorumuz. Bizim rekorumuz 7=S
Endiselenme

doğumdan sonra belli bi süre bu tarz düzensizlikler normal deniyo ama tabi dr una sor.ah ben de bi olsam da rahatlasam

ben sabırsızlıkla adet olmayı bekliyordum.biraz göbeğimin şişi indi rahatladım.istemiştim adet olmayı da bu kadar sık olsun istememiştim

been 15 kilo aldım gebelikte.o 13 kilo gitti.iki kilo da göbeğime sanırsam yapışıp kaldı.görenler çocuk doğurduğuma inanmıyor ama ben o pis göbeeeme :) bi sinir oluyorum ki sorma gitsin.normal doğum olsa mekik çeke çeke halletmiştim de....6 ayımız bi dolsun sıkı bir spora başlıyorum.

been 15 kilo aldım gebelikte.o 13 kilo gitti.iki kilo da göbeğime sanırsam yapışıp kaldı.görenler çocuk doğurduğuma inanmıyor ama ben o pis göbeeeme :) bi sinir oluyorum ki sorma gitsin.normal doğum olsa mekik çeke çeke halletmiştim de....6 ayımız bi dolsun sıkı bir spora başlıyorum.[/QUOTE]

bende 16 kilo almıştım gebelikte 13 kilo gitti kendiliginden 3 kilo yapıştı göbegime gitmiyoooooooo bu 3 kilo yavvvvvvvvvvv gitmiyoooooooooo yürüyülşe başladım bakalım spor olayınada işe başlayınca gidecem inş.şimdilik bende 6.ayımı beklemedeyim

u

kızımın adı DENİZ canım TUNA ismini çok severim adıyla yaşasın ogluşun

ben bu ay niye adet olmadım halaaaaa

ilk zamanlar düzensizlik olabilir arada azlık olabilir ağrı falan warsa bir git bakalım doktora muayene en iyisi.. adet olur gibi mi kanama? yoğun mu?yoksa az az mı geldi

gecikmeler normal deniyor genelde.emziriyorsun ya gecikme normalmiş.iki adet arası 40-50 gün olabilirmiş.araştırdım biraz netten.ama erken olmak normal değil sanırım.bir ayda iki kez adet oldum.ayın 6 sında olan adetti normal,eskisi gibi.öğle itibari ile başladı.kanama adet olur gibi değil mi henüz bilemiyorum yani.yarın gerçek yüzünü gösterir.dr a gitmek de ayrı bir sıkıntı.bebişi bırakacak kimse yok.dr m inanılmaz yoğun.randevu ile gitsem bile en az 2 saat bekliyorum.oğlumu orada iki saat tutmak çok zor.ya da fazla yoğun olmayan başka bir dr a gideyim bari.ara kanamasıysa eğer daha önce hiç başıma gelmedi,neden olur ki?
)
bu arada son bir haftadır sütüm de iyiden iyiye azaldı .ilgisi varmıdır ?(anammmm şiştim mmm )

benim bebişin isni KAĞAN:)

Gündüz beni kucağından indirme sürekli ilgi isteyen bugun beni yorgunluktan öldüren oglum babası gelince tv nin karşında yatıyo nazı bana sanırım koltuga oturunca ne kadar yorulduğumu anladım yaramaz oğluşumun adı da DENiZ

benim oğlanın adı Yusuf Buğra
Deniz bebeklerde kızımın adaşı :) Zeynep Deniz benim ki

annelerinin adları ne dermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…