2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağol canım 3 lt su içiyorum günde 1 soda sağol tekrar
hahahah ununu elemiş eleğini asmış seni beni mi düşünürler
3 çocuk peeeeehhhhhhh
rapor peşinde 3 çocukla mı koşacağız

canım biberon ben de vermiyorum sadece yarın için denem amaçlı verdim ama alamdı
bugün doktora gideceğiz bakalım yoğurt meyveye ne zaman diyecek bize
ya kısır delisiyim ben ama soğan gaz yapıyor diye yiyemiyorum
bbulgur pilavı yapıp yiyorum ama kısır istiyorum beeeeeeeennnnnnnnnnn

4 ay çok erken değil mi yaa.. artık doktorlar niye 4. aydan başlatıyor ek gıdaya?

şehir görmüyoruz malum :)
internetten alıyoruz bazı şeyleri, sonra kargo geliyor çocuğu uyandırıyorlar tamam hata ben de ama zile basmasalar olmaz mı ki
oğlumun cicileri geldi Lcw sitesinden, 6-9 aylık aldım ama küçük gibi bunlar yaa.. kalıplar küçüktü iyice küçültmüşler sanki

ben de şaşırıyorum ama ablamın 11 yaşşında oğlu var onlar da başlamışlar 4. ayda yoğurda
hattta o da bana dedi yemeklerin suyundan parmağınla tattır diye 4.ayda

ne bileyim çok erken gibi yedirmek için ama tatırmak olabilir.. ben 5 aylıkken kızıma tattırıyordum arada..

ayyy annem de bize lcw alıp göndermiş
tişörtte annesinin minik aslanı yazıyor
bir de mavi beyaz kareli gömlek almış 9-12 almış pek de iyi etmiş

Ben takmiyorum artik oylede gazli biylede ye gitsin ben yiyorum abartmadan bide aksam yeme gun icinde ye bisiy olmaz

ayyy annem de bize lcw alıp göndermiş
tişörtte annesinin minik aslanı yazıyor
bir de mavi beyaz kareli gömlek almış 9-12 almış pek de iyi etmiş

he he aynı tişörtümüz:)) kırmızı bizim ki:) bir de seni sewiyorum anne yazan war:) eşim baba ile ilgili niye bişey yok, ben alıyorum diyor

he he aynı tişörtümüz:)) kırmızı bizim ki:) bir de seni sewiyorum anne yazan war:) eşim baba ile ilgili niye bişey yok, ben alıyorum diyor

bizimki de kırmızıııııııııııı
benım eş,im de diyor niye baba yazanını alammaış
ben tişörtün altına uzun kollu badı giydiriyorum çok klas oluyro

aile hekimlikleri en fazla kaç gün rapor verebiliyor tek kalemde
rapor alacamda az kaldı bilen varsa bir yardımcı olursanız sevinirimmmmmmmmm

canım, bana aile hekimi dedi 10+10 diye.. ama aklınızda bulunsun 10 lu değil de hafta başından 5 gün 5 gün almak daha mantıklı..haftasonları harcanmasın diye..

ruh halimi anlattım geçen,öyle konu açıldı...yorulduğumu,evde bunaldığımı falan...her şeyi çok abartıyorsun...bir tek doğuran sen değilsin ya dedi....

canım kalıpları hiç birbirini tutmuyor.kimisini 3-6 alıyorum tam geliyor,kimisi küçük...geçen alt aldım.6-9 ay tam geldi...

canım kalıpları hiç birbirini tutmuyor.kimisini 3-6 alıyorum tam geliyor,kimisi küçük...geçen alt aldım.6-9 ay tam geldi...

benim uzun kollu olanı minicik sıktı çocuğu yaa.. kapşonlu hırka 9-12 ay ama o tam üstüne göre oldu..

ruh halimi anlattım geçen,öyle konu açıldı...yorulduğumu,evde bunaldığımı falan...her şeyi çok abartıyorsun...bir tek doğuran sen değilsin ya dedi....

benimle doğuranlar da aynı ruh halinde deseydin :)

Son düzenleme:

hangi sehirdeydin canim ya ben sakaryadayim merkeze falan uzaksin sanirim lcw olmadigi sehir yok da

waw iyi fikir :) yaza giydiremicem ben, şimdiden giydireyim
..

ben de oğluma bu şekide giydiririm bu mevsimlerde, çok hoşuna gidiyor benim de onun da..

vaveyla sana sorum placak, malum benim kızın boğazı bağırmaktan tahriş oldu, nette okudum zeytinyağı yumuşatırmış boğazı az versem mi sence?? ne dersin..

hangi sehirdeydin canim ya ben sakaryadayim merkeze falan uzaksin sanirim lcw olmadigi sehir yok da

tokat tayım.. merkezde war canım:) ama hastane dışı pek gidemiyor bizimle aynı durumda olanlar.. inşallah 8 mayıstan sonra ülke geneli olarak rahat olursak bizim de burası terör bölgesi olmaktan çıkacak sonra izin olayları zor olmayacak.. tabi izin açısından değil de en başta huzur için olsun herşey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…