2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ah bu eşler herseylere burunlarını sokmasalar bende yeni dogdunda dedim yok dedi kıyazmıs hala ikna olmadı ama zorlaya zorlaya yaptıracam ........

ben de doğduğunda yaptıralım dedim olmaz dedi yine diyorum yine olmaz daha çok küçük diyor sinir şey :)

vallal benimkide basladı akmaya tam tuturamıyo ama oda elini sokmaya calısiyo doktor kendi gördü ooo erken baslamıs salya dedi normel mi dedi evet bol bol önluk al dedi 2 yasa kadar gider artık dedi=)))

aynen tuturamıyor, koca yumruğu küçük ağıza sokmaya çalışıyor önlük alacak yer yok burada.. kızımdan kalan kocaman önlüklerle idare ediyoruz:) merkezde we büyük yerlerde yaşayanlar walla çok sanslısınız aradığınzı bulmak konusunda! izin alaaaaacaz da gideeeecez de merkeze ekiskleri alacazzzz.. ben de internet üzerinden hallediyorum çok şeyi napiim :)

ahh herkes aynı sorunu yaşıyor benim de bebeğim gürültülü ortamları sevmiyor biri yüksek sesle konuşsa ağlıyor,seste de uyumuyor annem de dahil k.valide k peder komşular vs.aaaa bu çocuğu kötü alıştırmışın gürültüde uyut biyere gidemezsin sen çık çık çık ,ee ben ddee biliyorum ama uyumuyor işte,dün patladım artık herkes bildiğini kendine saklasın ben böyle uyutmak istiyorum karışmayın dedim,ohhh iyi oldu rahatladım yahuu

ben de doğduğunda yaptıralım dedim olmaz dedi yine diyorum yine olmaz daha çok küçük diyor sinir şey :)

aynııııı 9 10 yaşında yaptıracakmışız hatırlasınmış neyini hatırlayacak yavrum hem küçükken daha çabuk iyileşiyor ama anlamıyor işte,

playgro mutlu çiftlik mi,bondigo ormandaki oyun ark. mı??*
playgro biraz küçük sankiii

cumartesi günü dışarı çıktık bebek mağazasına gittik tabi bondigo yu görme şansım oldu kaliteli kuması ama made in P.R.C diyor aklımı o karıştırdı biraz,hoşuma gitti ama benim de gittigidiyordan alacağım,

benim kızımda ağzında emzik olmadığı zamanlarda ellerini ağzına alıyor sanki kaşıyor gibi yapıyor ama diş olduğunu düşünmüyorum galiba emme isteğini gidermek için ve ellerini tanımak için yapıyorlar.

Son düzenleme:

Bizde de salya durumlari fena aynen benimde buyuk kizim 11 aylikken dis cikardi 6 aydan oncede baslamadi salya acayip ellerin emiyo sapur supur carsamba asi var doktora goturecem ozaman sorarim bende merak ettim

nisa hastanesinin verdiği aşı kartında 3. ay için şunlar yazıyor:

ellerini emmeye ve ağzına götürmeye başlar.bu dişlerinin çıkacağını göstermez.artık eldivenlerini çıkarabilirsiniz. diyor.

Biz geçen gün 3.ay kontrolüne gittiğimizde alt dişi kabarmış ama hemen çıkmayabilir dedi doktor. Salyası var ama aşırı değil, biraz daha vaktimiz var galiba.

benım oğlum da tüm gün ağzında tükürükten yapılmış kocaman bir balonla oynuyor
sonra bazen boğazına kaçıyor ve ciyak ciyak bağırıyor

selam kızlar,

nasılsınız biz iyiyiz yrn yolculuk var memlekete gidiyoruz çok mutluyum

bizde de salya çok fena eller hep agızda kızımın önlük dayanmıyo valla bide kusmalarımız bitmedi hala ne zamn biter acaba:26:

geçen parkta oturuyoruz annemle bende kızıma mama yediriyorum yanımıza orta yaşlarda bir bayan geldi yanında 3 yaşında torunu var çok şişman torunu tombul tombul neyse bana döndü dediki bebek senin mi? evett dedim ' sen dogurmuşsun ama bence sen büyütme ver bir bilene o baksın bu çocuga çocuk küçücük kalmış bi an dondum kaldım evet kızım zayıf ama çok uzun bir bebek dr 5,5 aylık kız bebek boyunda o yüzden kilosu belli degil demişti :18:bende teyzeye ''size vereyim de torunun gibi obez mi olsun kızım teyze sanane benim çocugumdan dedim çektim geldim daha arkamdan konuşuyodu sinir şey

valla insanlar garip ya morel bozmak için her lafı söylüyorlar

valla benimki çok huysuz o yüzden sünneti hiç düşünmedim bile büyüsün yaptırırım napıyım. bizimde izin bitiyor ücretsiz izne geçiş yapıcam ama evde bişeyler para kazanabilmenin yollarına bakıyorum şimdilik.

Salyası kıyafetlerini ıslatıyor elleride ağzında sürekli aynen

yuh ya kadının dediği lafa bak resmen kafayı yemiş.okurken bile sinirlendim söyldiklerine.millet bu hakkı kendinde nasıl buluyor anlayamıyorum gerçekten.

Merhaba bişi sormak istiyorum bu salya durumu ve reflü olduğu için yan yatıyor benim bebiş siz sırt üstü mü yatırıyorsunuz devamlı yan yatsa bi sakınca olur mu?
Yastık kullanıyor musunuz? Boğulma yastığı falan mı? Ben normal yastık kullanıyorum.

Komedi filmi gibi ya hayret bir şey güler misin ağlar mısın oh iyi demişsin!

Mrb arkadaşlar.
Oğluşumu bugün sünnet ettirdik.Allahıma çok şükür kazasız belasız atlattık .baya ağladı yavrum( şuan uyuyor. Fitil ve krem kullanıyoruz.biraz stresli geçti kayınvalidemlerde geldi.onlar erken sünnete karşı oldukları için sürekli bebeğime annenle baban seni sünnetmi ettircekler yok şöylemi yapcaklar böylemi yapcaklar diyordu. Sünnete onlarda girdi annem babam ablamda girdi ( cümbür cemaat :))) neyse oğlum ağladıkça kayınvalidem sürekli ofluyo,dolanıp duruyor ben daha cok stres oldum.ona malzeme çıkıcak diye. Çünkü sonradan mutlaka lafını edip çok ağladı,ziyan oldu çocuk diyecek. Neyse odaya geçtik oğlum durmuyo sürekli ağlıyor.buda tepeme dikilmiş napcaz durmuyo bana ver ben tutayım diyo yok anne otur Ben tutarım dedim.eve geldik onlarda geldi daraldım yaaa.şimdi eve gittiler akşama yine gelceklermiş. Benmi durumu abartıyorum yoksa bu davranışlar gercekten can sıkıcımı? Kendi anneme söylememe gerek bile kalmadı siz izindesiniz kendiniz nasıl rahat ederseniz öyle yapın.yapılacak bişey olursa arayın geliriz dediler gittiler....

çok geçmiş olun canım.. damatlığını da görürsün inş.

iyi etmişsiniz bence.. oğlum 4 yaşında ve olmadı keşke bebekken yaptırsaymışız diyorum çoğu zaman.. k.v ne de farklı geldiği için öle tepkiler veriyordur.. bi de sen de yavrunu ağlarken görünce haliyle hasssaslaşmışsındır k.v hareketleri batıyordur haliyl.. rahat olmaya çalışş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…