2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cNIM YA sen msj atıncaa balım ile evleneli 3 yıl feln die yazıyo onu nasıl yaptın bende yapmak istedim de?

bende 61 kiloyla hamile kaldım , 78 ile dogum yaptım. Şimdi 71 kiloyum. deli gibi acıkıyorum . tatlı tuzlu ne varsa götürüyorum. 3-4 litreye yakın su içiyorum. hiç kilo vermedim kırkından sonra kaldı kilolar. yürüyüş ve biraz yemekten kısarak en azından önümüzdeki 2-3 ayda 4 kilo vermek istiyorum. ek gıdalara geçtiğimizde de iştah ta azalıyor , hafif diyet le yaz sonu eylül gibi an azından 63 e kadar inmeyi planlıyorum daha fazlası olursa ne ala . süper olur.

ewet cnm göğüslerim iltihap oldu bide meme uclarım hiç olmadığından tutamadı o yüzden mama veriyorum malesef

Takmayin arkadaslar kilolari bu kadar yepinizin yasi genc verirsiniz logusalik sisligi 6 ay surer derler gercekten oyle adet olmaya baslayinca incelirsiniz yavas yavas ben 53 kiloyla hamile kaldim simdi 55 kiloyum uykusuzluk beni cok zayiflatiyo

adet olan var mı kızlar aranızda?olsam da şu karnımın şişi inse diyorum hani

12 hafta bitince adet oldum ama göbeğim falan inmedi

benim de sorun buydu, çok hızlı geliydu süt, öksüre öksüre bi kalıyordu oğlum. şimdi hem sütüm biraz daha sakin, hem de oğlum başa çıkmayı öğrendi, neredeyse pes edecektim. Allaha şükür ki etmemişim

çay kahve gibi kafeinli içecekler kullanıyor musunuz? ben çay içtiğimde oğlum uyuyamıyor ve huzursuz oluyor.
1 kez double espresso içeyim dedim, mahvoldu akşamına. gece 2 gibi uyuyabildi ancak :26:

avatarımda varya bir kız bir erkek
evet çok şükür 2 yaramazla çok zor olurdu

çay kahve gibi kafeinli içecekler kullanıyor musunuz? ben çay içtiğimde oğlum uyuyamıyor ve huzursuz oluyor.
1 kez double espresso içeyim dedim, mahvoldu akşamına. gece 2 gibi uyuyabildi ancak :26:

ben de bunu soracaktım, çay içiyorum 1haftadır falan.. ama canım acayip kahve istiyor..

kızlarr kızım 1 haftadır falan elinden tutunca başını kaldırıyor bırakınca ağlıyor yani resmen oturarak durmak istiyor sizce oturtmak için daha erken mi sizin bebişlerde de var mı aynı durum.

iyi geceler,

bende hala adet olmayanlardanım

benim kızda ellerini tutunca kafayı bayagı kaldırıyo bırakınca gülüyo oyun sanıyo

ben çay ve kahve içiyorum ve hiç sorun yaşamadım çok şükür zaten artık takmıyorum herşeyi yiyorum içiyorum öylede gazı var böylede saldım çayıra

gaz için bize sab sımlex çok ii geldi degmesin ..

topik hareketlendi ne güzel inş.hep böyle devam eder

bizde 15 gün sonra benim memleketime gidecez kızım ,eşim ve annemle dayısı kızımı görecek nasip olursa

buarada yakında işe başlayacak olan var mı?? ben ücretsiz izin dilekçemi verdim kısmet olursa ekim ayına kadar kızıma bakacagım sonrası mecburen iş başı

Bu ayin sonunda biraz biraz oturmaya basliyacak bebeklerimiz tabiki kisa sureli ilk uc ay bebeklern en zor zamani bence biz atlattik sayilir kizlar 😼😼😼

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…