2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
müzik aşığı biri olarak orhan osman dan allah razı olsun iyi ki kolik cd sine el atmış adam! bu da olmasa ne yapardım bilemedim.. ewin için güm güm dinliyoruz walla he bir de loreenna mc kennit da işe yarıyor.. hamileyken pek dinlerdim..

Bir de Youtube'da iki saatlik saç kurutma makinesi var, o da işe yarıyor:)

aynen buzki orhanla uyutuyorum ,sesi kapatınca uyanıyorlar iimi

bir çocuk gündüz niye uyumaz arkadaş hamileyken face de bir yorum yapmıştım, "gündüz uyumayan çocuk olur mu niye uykuyu sewmesin, her bebeğin uykuya ihtiyacı war" dediydim, demez oleeeeydim al sana uykuyu sewmeyen çocuk

Birini çok birini az emziğine olur daha büyük olanı daha fazla emzir ama dikkat et cokta bekletme durgun süt vermeyesin bide

ahh yavrumm ya geçmiş olsun,ıhlamur ver bence

Sağolasın çok teşekkür ederim hızlı cevap için O zaman çok telaşa gerek yok herhalde.
bisey degil canim bilgileri paylasalim ki icimiz biraz rahat etsin ilk bebiste herseyo sorun ediyoruz
ek gıdaya başlayınca daha da azalır o zaman ama kilo başına 150 cc içmeeri gerekiyormuş o nasıl oluyor o zaman

kilo basi derken anlamadim canim ben 3 saatte 150 yada 120 veriyorum dr oyle diyor 3 saat oyalayin diyor benim bebis cok kilo aldi 3 aylik 7 kilo herkes korkutuyor beni obez olur diye:18::18::18::18:

Bıkalım de gecen ay öyle oldu bize öyle gelen gidende olmadı ama iki gün ust üste yıkandı ben ondan şüphelendim ondanda bana gecti neyse saglik ocagna götürdüm doktor ciğerine baktı cok sukur ciğerinden gelmiyormuş hiriltisi 3 ay in altındakilere cok gerekmedikce ilaç vermiyorlar bol bol emzir dedi öyle atarmış birde sik sik burnunu temizle demisti bol bol emzirdim ama benim sutum yetersiz galiba zaten mama destegi yapıyoruz hiriltisi çoğaldı cocuk doktoruna gösterdim şurup verdi bı kaç gün icti hiç bişeyi kalmadı,nane limonu bilmiyorum ama en azından saglik ocagna götür ciğerindenmi geliyor bı baktir ihmal etme

2aylıkken ne kadardı Paris anne sütü de alıyo mu

Gecmis olsun canim ya bence once bir doktora gotur bu zamanlar herkezin cok hasta oldu donemler malum polenler falan ihlamur kaynat sende ic bebegede ver bide balgamli oksuruk varsa deniz kadayifi var aktarda satiliyo onu kaynatip bi iki kasik suyundan verirsen balgamini atar burnunu acik tutmaya calis ama damla damlatip otribebe yle cek Allah sifa versin

maaşallah seninkine de.. benim ki 2 aylık kontrolde tombikti ama şimdi kilo alımı durdu sanki.. boyu da uzun.. sadece emiyor oğlum.. gözüme pek zayıf görünür oldu nazar oldu nazaaar

Son düzenleme:

kilosunu 150 ile çarp günlük alması gereken miktar ortaya çıkıyor
geceleri ne yapıyorsun peki uzun uyursa uyandırmıyorsun sanırım
kaç kilo doğdu bebiş

götürdüm hemen dr a.grip dedi...ilaç verdi.el kadar yavruya düşüncesiz insanlar yüzünden ilaç vermek zorunda kalacam.çok sinirlendim çokkkk

bu konuda benim kadar çekeniniz var mıdır bilmiyorum seni en cok ben anlarım cnm oğlum daha 40lıyken gripli biri gelmişti eve o gün bi hasta oldu simdi 5 yasında hala sık hastalanıyo hele bebekken her ay 2 3 defa hastanedeydik hem ben hemde oğluşum cok yıprandık yeni yeni atmaya baslıyo atıyo dediğimde şimdide ayda bi defa hastayız kızım da 20 günlükken yine grip oldu tam atlattı derken ikinciye tekrarladı daha o kadarcıkken 2 defa da antibiyotik kullanmak zorunda kaldık nefret ediyorum böyle insanlardan ya gelme görme 1 hafta sonra gel yada hiç gelme kimse cocuklarımdan önemli diil ki nasıl bu kadar vicdansız olabiliyolar anlamıyorum simdi ıhlamur ver cnm bol bol içine de azıcık limon damlat c vitamini alsın sende biraz limon falan iç meyveyi bol tüket ki senden de alsın emiyosa biraz da şeker at istersen tadı ekşi olunca istemez tavuk suyu falan iç tavuğu kendin haşla ama öyle yap çorbasını oda gribe cok ii gelebiliyomus ve en önemlisi burnunu sürekli nemli ve açık tut bidefa deniz suyu damlat sonra pompayla temizle sonra 1 2 damla daha damlat ki nemli kalsın pompa herseyi çekiyo çünkü

maaşallah seninkine de.. benim ki 2 aylık kontrolde tombikti ama şimdi kilo alımı durdu sanki.. boyu da uzun.. sadece emiyor oğlum.. gözüme pek zayıf görünür oldu nazar oldu nazaaar

cnm burda neyse de tanıdıklardan anne ve kaynana hariç kimseye söylemeyin gercek kilosunu ben soranlara 700 800 gr kadar alıyo diyorum ayda ne kadar inandırıcı olur bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…