2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağol cnm zaten benim ilk doğumda istemeden 3 ayda gitti bütün kilom bunda inşallah 6 7 kilom kalır diyodum çok şükür şimdilik biraz duruyor kilomda sadece göbek ve yanlara çalışmam lazım olmadı bi spor salonuna gidicem artık bi iki ay daha bekleyimde bol bol yiyorum zaten bi kilo bile eksilmemek için bütün arkadaslarım bana sinir oluyolar her öğün oturup 1 ekmek yiyorum ama kilo almıyorum bi tek hamilelikte aldım inş onlarda gitmeden bölgesel sıkılaşırım:KK8::KK8::KK8:

aynı bünyedeymişiz şekerim:) ne kadar çok benziyoruz taaaaanrııım :KK53: kesin biz seninle aynı yaştayızdır :))

Son düzenleme:
adet olmamak normal mi acep?dr uma gıcık oldum,kontrole gitmedim.dikiş aldırmak için gittiğimde herşey normal demişti.

normal tabi canım, 2 yaşına kadar emzirip adet olmayan birii tanıyorum ben.. ama inşallah o kadar sürmez :KK34: ben ilkinde de hemen olmuştum

ben ilkinde 11 ay olmadım cnm boşver daha ii rahat gecer agrısız sızısız ohh:KK9:

ay öyle deme canım göbüş gidiyormuş adet olunca.yaza kadar olayım bari...ben bahtsız bedeviyim.olmam olmam yazın tatile gidince orda olurum.bütün tatil mahvolur....anlaşıldığı üzere çok bunaldım tatil planlarına başladıım bile...gerisini sen düşün... :KK52:

bu insanlar genelde ağızları boş kalmasın diye konuşurlar.. bir de bilirleeer pek bilirler:) dün arkadaş bana burnu tıkalı yazık hasta herhalde ondan uyumuyor bu çocuk dedi, sanki baştan beri burnu tıkalı.. daha 3 gündür böyle uyksu bunla alakalı değil dedim ben de..

görümcem gelecek benim de memleketten , o da kesin aç bu çocuk diyecek :KK52:

erkek tarafının açlıkla ilgili bir takıntısı var zaten.benimkilerde öyle.sanki biz psikopatız aç bırakınca bebişleri keyif alıyoruz . en son kaynanama bi kızdım...şimdi bahsini etmior :)

erkek tarafının açlıkla ilgili bir takıntısı var zaten.benimkilerde öyle.sanki biz psikopatız aç bırakınca bebişleri keyif alıyoruz . en son kaynanama bi kızdım...şimdi bahsini etmior :)

ben uzaktayım iyiydim böyle.. neyse 1 hafta kulak tıkarım:)

ay öyle deme canım göbüş gidiyormuş adet olunca.yaza kadar olayım bari...ben bahtsız bedeviyim.olmam olmam yazın tatile gidince orda olurum.bütün tatil mahvolur....anlaşıldığı üzere çok bunaldım tatil planlarına başladıım bile...gerisini sen düşün... :KK52:

orası öyle benim göbeğim 1 sene sonra gitmişti :nazar:ahh ah o planlar bendede var ama çok acı ki ilk çocuktan sonra göğsümü gere gere giydiğim bikinimi plan dışı bırakarak:KK52: bi ihtimal göbüşü biraz daha kapalı mayokini bulabilirsem ne ala:KK12: aman Allah ım ben galiba lohusalık depresyonuna girdim ya neden herkes çıkarken ben giriyorum ne ters bi insanım ben yarabb:KK53:im :KK50:

karnım harita gibi ama kilom göbeğim yok sıfır bedene doğru gidiyorum eski günlerimdeki gibi :))
kilomun ilk 15 i 1 haftada gitti ,diğer 5 i ise sonraki 2 haftada ,şimdi ise -2 deyim:KK1:
bişey yaptımmı hayır,yiyormuyum hem de nasıl ,sütten dolayı çok acıkıyorum bi oturuşta bi ekmek yediğim oluyor
2 tane bebişle uğraşırken acıkıyorum malum ama bi o kadar da yiyorum
su içiyormuyum 1 litre filan su içme özürlüyüm de :KK1:
bünye meselesi biraz sanırım anneme benziyorum o da 4 çocuk doğurdu hala 65 kilo :KK1:

karnım harita gibi ama kilom göbeğim yok sıfır bedene doğru gidiyorum eski günlerimdeki gibi :))
kilomun ilk 15 i 1 haftada gitti ,diğer 5 i ise sonraki 2 haftada ,şimdi ise -2 deyim:KK1:
bişey yaptımmı hayır,yiyormuyum hem de nasıl ,sütten dolayı çok acıkıyorum bi oturuşta bi ekmek yediğim oluyor
2 tane bebişle uğraşırken acıkıyorum malum ama bi o kadar da yiyorum
su içiyormuyum 1 litre filan su içme özürlüyüm de :KK1:
bünye meselesi biraz sanırım anneme benziyorum o da 4 çocuk doğurdu hala 65 kilo :KK1:

vaveyla yalnız diiliz cnm bak:KK9: siz nerdeydiniz yıllardır zayıfım diye ofuldanırken yaa :KK1: bu arada söylemeden geçemiceğim nerde o eski günler yahu gecen yıl bu zamanlar yazdığına 2 dk sonra cvp gelirdi şimdiyse bi kaç saat sonra bızdıklar bu kadar yaramaz yani bunu anlıyoruz benim kızım ilk defa bugun otutup 15 dk kadar bakındı :KK9: şaka gibi ya 2 dk sonra ciyak ciyak ağlayan çocuk.. gerci 2 dk da bi seslendim ona ama olsun bu da bi ilerleme

merhaba arkadaslr aranıza yeni katıldım bende yeni anne oldum 13 ocakda dünyalar tatlısı bir kızm var:)21 yasındayım:)

vaveyla yalnız diiliz cnm bak:KK9: siz nerdeydiniz yıllardır zayıfım diye ofuldanırken yaa :KK1: bu arada söylemeden geçemiceğim nerde o eski günler yahu gecen yıl bu zamanlar yazdığına 2 dk sonra cvp gelirdi şimdiyse bi kaç saat sonra bızdıklar bu kadar yaramaz yani bunu anlıyoruz benim kızım ilk defa bugun otutup 15 dk kadar bakındı :KK9: şaka gibi ya 2 dk sonra ciyak ciyak ağlayan çocuk.. gerci 2 dk da bi seslendim ona ama olsun bu da bi ilerleme

yok benimkiler çok yaramaz değil de ben başka yerlerde cirit atıyorum :KK1:
dışarı çıkar havalar güzel belki ii gelir

yok benimkiler çok yaramaz değil de ben başka yerlerde cirit atıyorum :KK1:
dışarı çıkar havalar güzel belki ii gelir

eğer istediğini yaparsan cok uysal bi bebek ama çıkarcı ve beni çok ii kullanıyo:KK9: yatmaktan nefret ediyo alıp geziceksin sürekli konuşucaksın o zaman problem yok bakınmayı hiç bilmiyodu 2 gündür yavaş yavaş başladı inş böyle gider bugun bizde cıkıp gezdik biraz :KK34: maşallah seninde bebişlerine Allah kararlıyo işte bide yaramaz olsalar napardın cnm bu arada senin ikiside kız mıydı biri erkek miydi

selam hanımlar,

bende 64 ile hamile kaldım 16 kilo aldım hamileligimde bir ayda 13 kilo gitti hiç bişey yappmadan ama 3 kilo yapıştı resmen vucuduma gitmiyooi göbegim var azıcık ama eski kıyafetlerime girebiliyorum çok şükür:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çok fazla yemek yiyen biri degilim zaten buara iştahım hiç yok nedense mevsimsel galiba:26:bende sezaryen oldum 6.ayımızı dolduralım spora başlayacagım kısmet olurssa şimdilerde tek yaptıgım spor dışarda kızımla beraber dolaşmak :21:

ewet ya benimkide şimdi uyumus aglıyodu acıkmış yavrum mamasını yedi uyudu babasıyla birlikte uyuyolar bende forumu çözmeye çalısıyorum biraz karısık:)becereceğim inş..

ewet ya benimkide şimdi uyumus aglıyodu acıkmış yavrum mamasını yedi uyudu babasıyla birlikte uyuyolar bende forumu çözmeye çalısıyorum biraz karısık:)becereceğim inş..

becerirsin cnm cok zor bişey yok klasik soruyu sorayım bebişinin gelişimi nasıl kaç kilo aldı doğdugundan beri :KK1: günlerimiz yakın ya merak ettm

3400 dogdu cnm 49 cm en son 2 aylık asısında 5900 dü 56 cm di canım seninki nasıl ?bakalım bu ayın 12 de gitcez kac artık bilmiyorum.

selam hanımlar,

bende 64 ile hamile kaldım 16 kilo aldım hamileligimde bir ayda 13 kilo gitti hiç bişey yappmadan ama 3 kilo yapıştı resmen vucuduma gitmiyooi göbegim var azıcık ama eski kıyafetlerime girebiliyorum çok şükür:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çok fazla yemek yiyen biri degilim zaten buara iştahım hiç yok nedense mevsimsel galiba:26:bende sezaryen oldum 6.ayımızı dolduralım spora başlayacagım kısmet olurssa şimdilerde tek yaptıgım spor dışarda kızımla beraber dolaşmak :21:

bende 63 kilodayım cnm ama eskiye göre 8 9 kilo kadar fazlam var su bebişleri biraz daha büyütelim de hep beraber zayıflayacagız inşallah

bende 57 kiloyla hamile kaldım 70 ile dogum yaptım suan 58 kiloyum sezeryan oldum birazcık göbek kaldı:KK43:artık yaza mekik cekeceğim:)(

X