2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben günlük 100 mekik çektim ancak toplandı karın, sonra bir baktım tahim pekmez hamur işi sayesinde yine şişti:)

he bu arada sezeyan doğumdan sonra 6 ay mekik çekmemek gerekiyor..

Son düzenleme:

aynen benim boy da uzun, 1.75 , 59 a düşmüştüm 3 kg wardı eski halime dönemeye dün baktım 60 olmuşum ayol.. bu bile boya göre çok normal aslında.. göbek çok belirgin değil diyo eşim ama ben takıntılı biriyim hemen eritmeliyim o göbekçiği:) 100 mekik oldu 200 mekik sabah akşam dewam:))

Son düzenleme:

benim özellikle yanlarım çok çıktı popo kalça desen onlardan az bu yüzden kötü duruyolar yada ben öyle hissediyorum ben sezeryan oldum ama mekik neden yasak anlamadım?? bu arada ben cok az bi kanama gördüm

evet aynen öyle siz yine şanslısınız herkesinki şimdi başlamış benim ki 1 ay belki daha önce basladı ve 2 hafta kadar özellikle geceleri emmeye saldırıyo sonra bağırmaya baslıyodu biliyorum aç ama emmiyodu acaba sütüm mü acı yada az doyurmuyo mu vs. diye kafayı yiycektim herşeyi denedim ve sonunda bunu cözüm olarak buldum fazla geldiği zaman süt kavga ediyolar memeyle öyle zamanlarda biraz sağdım öyle emzirdim

İlahi canım cok sekersin:) Su anki durumumuzu bundan daha iyi kimse özetleyemezdi.:)

ben günlük 100 mekik çektim ancak toplandı karın, sonra bir baktım tahim pekmez hamur işi sayesinde yine şişti:)

he bu arada sezeyan doğumdan sonra 6 ay mekik çekmemek gerekiyor..

ben o hataya düştüm tam doğumdan 2 ay geçti bişey olmaz diyerekten yarım mekik çektim 20küsürlerde dikişlerde bir yanma başladı korktum bıraktım inanın hala sızlıyor dikişler.

2 saat bitaraflarımdan ter akıtarak mama yediricem diye uğraştım tam sona eriyorduki hepsini üzerime kustu.Şimdi uyudu birdaha nezaman yedirsem acaba

Son yemesinden 3-4 saat geçene kadar bekle bence bir şey olmaz. Zaten illa ki yedirdiğinden bir şeyler almıştır.

ben o hataya düştüm tam doğumdan 2 ay geçti bişey olmaz diyerekten yarım mekik çektim 20küsürlerde dikişlerde bir yanma başladı korktum bıraktım inanın hala sızlıyor dikişler.
işte dikkat etmek lazım..allah korusun açılabilir dikiler..
ben normal doğum yaptığım için 15 gün sonra başladım mekik çekmeye..

benim özellikle yanlarım çok çıktı popo kalça desen onlardan az bu yüzden kötü duruyolar yada ben öyle hissediyorum ben sezeryan oldum ama mekik neden yasak anlamadım?? bu arada ben cok az bi kanama gördüm

canım karın bölgesindeki kaslar çalıştığı we zorlandığı için dikişlerde açılma olabilir o sebeple 6 aya kadar diğer spor hareketleri hariç mekik çekmeyi önermiyor doktorlar..

Herkezin sikintisi hemen hemen ayni bizdede emmeme sikintisi car sutun cok gelmediyle alakasi yok benimki huysuzluktan yapiyo gezdiriyorum bizaman sonra emiyor bizim en buyuk derdimiz uykusuzluk 15 dk uyuyo gunduzleri sonra huysuxluk yapiyo uyuyamadigi icin dun gece 2 saat uyutmaya calistim sallamaktan ayaklarim uyustu diyorum benimde sansim bu herhalde uykusu. Cocuklar bana denk geliyo buyuk kiximda cok uykusuzdu uykusuz cocugu olan arkadaslar soyleyim duzelir diye umutlanmayin duzelmiyo dahada azaliyo tecrubeyle sabit😺😺😺

canım karın bölgesindeki kaslar çalıştığı we zorlandığı için dikişlerde açılma olabilir o sebeple 6 aya kadar diğer spor hareketleri hariç mekik çekmeyi önermiyor doktorlar..

yaa Allah korumuş vallahi bende hiç dikkat etmiyorum nasıl ağır seyler kaldırıyorum artık dikişler kapandı bişi olmaz die

öyle mi benim kızım uyurdu hala da uykusu çok düzenli.. ama bu velet gündüz uyumuyor hiç dediğin gibi 15 dk-enfazla yarım saat, zorlarsam ayağımda uyutrsam ancak öyle uyuyor..

yaa Allah korumuş vallahi bende hiç dikkat etmiyorum nasıl ağır seyler kaldırıyorum artık dikişler kapandı bişi olmaz die

sen dikkat et zaten dediğin gibi boy uzun, kenarları çalıştır ufak ufak.. çok zorlama
doğumdan sonra kalan kilolar elbet gidiyor emzirdikçe, sakin olalım bol bol su = süt+kilo kaybı demek unutmayalım.. benim o şekilde gitti 21 kg

öyle mi benim kızım uyurdu hala da uykusu çok düzenli.. ama bu velet gündüz uyumuyor hiç dediğin gibi 15 dk-enfazla yarım saat, zorlarsam ayağımda uyutrsam ancak öyle uyuyor..

Malesef oyle ayni sekilde sallanirsa uyuya burazdaha bide gelenler diyo ki alistirmissin sen bunu sallamaya ewet ben cok severim sallamayi diyorum ne anlamaz insanlar var ben bu cinsten bitane daha buyuttum diyorum. Kizim gelecek
Simdi kizim gelecek okulda ders falan hafta sonu ne rahattim. Yazi iple cekiyorum atacam kendimi ewden

sağol cnm zaten benim ilk doğumda istemeden 3 ayda gitti bütün kilom bunda inşallah 6 7 kilom kalır diyodum çok şükür şimdilik biraz duruyor kilomda sadece göbek ve yanlara çalışmam lazım olmadı bi spor salonuna gidicem artık bi iki ay daha bekleyimde bol bol yiyorum zaten bi kilo bile eksilmemek için bütün arkadaslarım bana sinir oluyolar her öğün oturup 1 ekmek yiyorum ama kilo almıyorum bi tek hamilelikte aldım inş onlarda gitmeden bölgesel sıkılaşırım

bu insanlar genelde ağızları boş kalmasın diye konuşurlar.. bir de bilirleeer pek bilirler:) dün arkadaş bana burnu tıkalı yazık hasta herhalde ondan uyumuyor bu çocuk dedi, sanki baştan beri burnu tıkalı.. daha 3 gündür böyle uyksu bunla alakalı değil dedim ben de..

görümcem gelecek benim de memleketten , o da kesin aç bu çocuk diyecek

Son düzenleme:
bol su için kilo filan kalmaz merak etmeyin..
göbk için de acele etmeyin dikişleri zorlamayın yavaş yavaş gitsin kilolarınız aceleniz ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…