2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
saptırılan yazılar varsa o da bizim yazdıklarımız.biz sadece bu topiğin 8 aydır üyesi olduğumuz için bir konudaki rahatsızlığımızı dile getirdik.polemik yaratmak değildi amacımız.bu sayfaya isteyen herkesin girebildiğini biliyoruz.sadece bunun bu kadar aleni olmasından rahatsız olduk.ilk defa gördüğüm üyeler niye bu kadar dertlendi savunmaya geçti anlamadım.özelinizi yazmayın deyip akıl vermişsiniz tuttuk bunu da.biz buraya hamilelik günlerimizi paylaşmaya girdik samimi olduk her sorunumuzu paylaştık arkadas olduk.bu topiğe güvendikki yazdık.en ufak bir rahatsızlığımızı dile getirdik birçok arkadasımız pasifleştirilmiş.buyrun topik size kalsın.

saptırılan yazılar varsa o da bizim yazdıklarımız.biz sadece bu topiğin 8 aydır üyesi olduğumuz için bir konudaki rahatsızlığımızı dile getirdik.polemik yaratmak değildi amacımız.bu sayfaya isteyen herkesin girebildiğini biliyoruz.sadece bunun bu kadar aleni olmasından rahatsız olduk.ilk defa gördüğüm üyeler niye bu kadar dertlendi savunmaya geçti anlamadım.özelinizi yazmayın deyip akıl vermişsiniz tuttuk bunu da.biz buraya hamilelik günlerimizi paylaşmaya girdik samimi olduk her sorunumuzu paylaştık arkadas olduk.bu topiğe güvendikki yazdık.en ufak bir rahatsızlığımızı dile getirdik birçok arkadasımız pasifleştirilmiş.buyrun topik size kalsın.

Artık söyleyecek sözde bulamıyorum ben alttan aldıkça saldırıyorsunuz bahsi geçen mesajları her gördüğümde kaldırdım. Bu tavrınızı artık kaldıracak sabrım da kalmadı. Güveninizi nasıl kırdım merak ediyorum ! Hassas günleriniz dedikçe saldırganlığınız arttı güveninizi nasıl yıktım merak ediyorum.

Açık açık çıkıp biz bir facebook'ta grup kurduk burada yazılanı herkes okuyor ama orada gizlisiniz diye açık açık yazmanızı beklerdim. Benim karakterime laf söyleyerek (özelinizi okumak) hata yaptınız ben gene özür diledim. Sizin etrafınızdaki erkekler böyle konuları okuyacak kadar aciz ise bu benim değil sizin sorununuz. Facebook grubunuz için prim yapma yolunu 3-5 kişinin bu şekilde seçmesi seviyelerini de ortaya koydu. Konudan bir haber olan burada neler oluyor diyen herkesten özür dilerim ama konunun özü budur. Kabalık mı ? terbiyesizlik mi evet şimdi bunu yaptım....

Açık açık çıkıp biz bir facebook'ta grup kurduk burada yazılanı herkes okuyor ama orada gizlisiniz diye açık açık yazmanızı beklerdim. Benim karakterime laf söyleyerek (özelinizi okumak) hata yaptınız ben gene özür diledim. Sizin etrafınızdaki erkekler böyle konuları okuyacak kadar aciz ise bu benim değil sizin sorununuz. Facebook grubunuz için prim yapma yolunu bu şekilde seçmeniz seviyeyi de ortaya koydu. Konudan bir haber olan burada neler oluyor diyen herkesten özür dilerim ama konunun özü budur. Kabalık mı ? terbiyesizlik mi evet şimdi bunu yaptım....

Ne insanlar var yaa:KK19:

Ne olmuş yahuu haber var mı başka diye girdim neler olmuş yinee kazen burada herhangi bir üye değil ki zaten her yere bakma hakkına sahip zaten bakmak istese de bakar bir erkeğin bu sitenin sahibi olmasından çekinen buraya girmez yanii. Kaldı ki bir iki yazı ve resim paylaşıldı burada merak edenler için girmişken bu bayanlar neler yazıyor bakayım mı diyecek yanii. Ne alakası var tamamen provakasyon için yapılmış birşey. Neyse ben yeni haber var mı taburcu oldular mı diye soracaktım aslında..

Rica edeceğim Ocak annelerinde yazmayanlar mesaj atmasın her seferinde konuyu oraya getirip oradan giriliyor konuya.

Ocak annesi falan olmayacağım,nasipse doğumum martta. Bu sitede sorunlarımı paylaşıp deşarj olmak, mutluluklarımı paylaşıp büyütmek için bulunuyorum.

Kazenin burada admin olmasından başka hiç bir yönünü bilmem, ortak başlığa yazmışlığımız bile yoktur. Makarakukara ile arkadaşlıkları nasıl, ne kadar yakın arkadaşlar bilmem, bildiğim tek şey konunun çok abartıldığı.

Kazen mi kurdu bu siteyi bilmem ama siteyi ayakta tutan kişilerin başında geldiği kesin. En çok paylaşımın yapıldığı bu kadın sitesi olmasa kim nerede sorunlarına çözüm arayacaktı ki?

Site herkese açık bir site, üye olan olmayan herkes okuyabilir yazılanları, kazen okuyor diye neden üzerine gidildi anlamış ta değilim.

ya arkadaşlar lütfen daha fazla uzatmayın, konu kapansın tadımız kaçmasın
ikonuyla ilgili ilk mesajımda da belirttim ben de kazene ayıp edildiğini düşünüyorum, makaradan haber aldık, nil bebişin minnoş ayaklarını gördük, kendisine teşekkür etmemiz gerekirdi. Biraz abartıldı yani olay

ama hiç tanımadığımız bilmediğimiz ocak anneleriyle alakası olmayan bir sürü insanın gelip burda kazeni savunması ve kazeni eleştiren arkadaşlarımızı kınaması da ayıp bence. Pardon da siz kimsiniz? Nerden uçuştunuz bir anda peşpeşe mesajlar atarak -bence- dalga geçer bir uslupla burada arkadaşlara akıl veriyosunuz? Birbirinize haber verip mi geldiniz anlamadım ben açıkcası:KK19:

ne olursa olsun sanki bütün ocak anneleri aynı tepkiyi vermiş gibi buraya girip konumuz dağıtılmayacaktı, şurda doğumumuza kalmış iki üç hafta, elbirliğiyle mahvettiniz topiği. ki tepki veren üye sayısı buraya girip savunma yapandan az.

rahatsız olanın da rahatsızlığını abartmadan belirtmesinde bir sıkıntı göremiyorum.

facebooka gidenler düşünsün biz burada paylaşıyorduk sıkıntılarımızı.

lütfen artık topiğimizin üyesi olmayanlar bu konu için yazıp durmasınlar bırakın da toparlanalım.

ne olursa olsun sanki bütün ocak anneleri aynı tepkiyi vermiş gibi buraya girip konumuz dağıtılmayacaktı, şurda doğumumuza kalmış iki üç hafta, elbirliğiyle mahvettiniz topiği. ki tepki veren üye sayısı buraya girip savunma yapandan az.

rahatsız olanın da rahatsızlığını abartmadan belirtmesinde bir sıkıntı göremiyorum.

facebooka gidenler düşünsün biz burada paylaşıyorduk sıkıntılarımızı.

lütfen artık topiğimizin üyesi olmayanlar bu konu için yazıp durmasınlar bırakın da toparlanalım.

ben de aynı düşüncedeym. Rahatsız olan arkadaşlar bunu dile getirmekte haklılar elbette. Kazen de savunma yapmakta haklı -ki bence gayet kibar şekildi yapmıştı-
sonradan gelenleri çok yersiz ve kırıcı buldum. Ve hala konunun uzaması beni gerdi yani kapansın gitsin kimse de gelip bişey yazmasın artık

Offfffffff kavga etmeyin yaaa zaten depresyona girmisim cok moralim bozuk :KK5: Grip oldum :KK5: Bogazim cok aciyo, Burnum tikaniyo burnumu aciyorum kulagim tikaniyo :26: Ay bu yuzden oturdum agladm :KK52: Yine aglarm kavga etmeyin :KK1: Doktorumu aradm ilac verdi cigerlerine inmesin dedi, ablamin bi arkadasi siddetli oksurmekten erken dogurmustu. Doktorcumda bundan korkuyo sanirim. Bi toparlasaydim hayirlisiyla pfffff...

üff gerçekten çok sıkıldık ya , ne hevesle giiriyodum her girdiğimde kendimden bişeyler görüyodum,,kaç gündür bi karışıklık gidiyo anlamadım gitii.... ayhse nerdesin valla özledik seni yokluğun çok belli burda:KK43:

dün sağlık ocağında tahlil yaptırdım 36 hafta 4 günlük hamileyim TSH değerim normaldi ama dünkü teste göre 5,5 olmuş biraz yüksek sorun olurmu birde B12 eksikliği çıktı durduk yere canım sıkıdı

canım aynı problem bende de var.gebeliğin başından beri levotiron kullanıyodum.
bi ara baktırdım 5.75 çıktı dahiliyeye gttim
ilacımın dozunu artırdı.5i geçince risk teşkil edebiliyor bebk için.eğer ilacın varsa dozunu artıracaktır
muhtemelen yoksa hemen bi dahiliyeye git derim.

oh ne güzel doğuracaksınız ben ise şuan gözüm donumda bu lekelerim ne zaman geçecek diye bekliyorum:KK43:

Allah hepinize kolay doğum nasip etsin inşallah....isim arayan anne irem de güzel isim bence bilmem söylediler mi:)

canım lekelrın mı var gecmıs olsun yat devamlı gecer ınsallah :KK43: :KK43:

beni doğum korkusu sarmaya başladı kızlar...yok efendim sonda nasıl takılacak.sezeryan olursa epiduralde,sipinalde acıyı hissedersem,ya da yan etki yaparsa....tümden uyutulunca uyanamazsam...veya geç uyanıp bebekle buluşmak zor olursa...normal doğumda suni sancılar,kesikler filan...zaten uyuyamıyordum iyice basıyor yaa. sizler ne düşünüyosunuz?

bugun doktorumu gıtcem bakalım erken dogum rıskı var mı?dun gece gene zombı gıbıydım evın ıcınde gezındım durdum.bırde rengım desgın dıye bır sıte soylenmıstı msj attım lohusa tacı ıcın ama ısklerı varmıs yetıstıremezmıs:KK50::KK19: bende uzuldum kızımın adını tasıyan tac sahıbı olmak ısterdım baska boyle bır sıte var mı bıldıgınız? bu aksam yenı yıl partısı var umarım gucum olurda gıdebılırım...:emir_bebek::emir_bebek::KK49::nazar:

beni doğum korkusu sarmaya başladı kızlar...yok efendim sonda nasıl takılacak.sezeryan olursa epiduralde,sipinalde acıyı hissedersem,ya da yan etki yaparsa....tümden uyutulunca uyanamazsam...veya geç uyanıp bebekle buluşmak zor olursa...normal doğumda suni sancılar,kesikler filan...zaten uyuyamıyordum iyice basıyor yaa. sizler ne düşünüyosunuz?

ahhhh ahhhhh o korkular bende kaç aydır var.bide düşündükçe çeşmeler açılıyor ağlamaya başlıyorum.ben sezeryan olucam.ama ya uyanamazsam .....:18::18::18:ilk doğumum çok zordu oda sezeryandı ama ayılmam zor olmuştu.benim damardan ilaç alamamak gibi birde durumum var.damardan ilacı verince tansiyon yerlerde nabız yoka düşüyor nerdeyse hopppp gidiyorum bütün hastane tepemde bekliyor neyse sondayı takılırken hiç hissetmedim her defasında narkozdayken takılıyor .epiduralde psikolojik olarak zor geliyor bana ya düşünsene bütün kesme dikme işlemlerini görmesende duyuyorsun.görümcem ilkini epidural yaptı ikinciyi kesinlikle istemedi.bence en güzeli yapabiliyorsanız normal doğum çok isterdim ama malesef normal yapamıyorum.

X