2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Canım seni cooook iyi anlıyorum gecen hafta doktor aynı şeyleri banada söyledi bebek hem iki hafta gerilemiş hemde suyun biraz azalmış demişti bide idrarda iltihap çıktı antibiyotik kullandım eğer böyle giderse bebeği almak zorunda kalırız demişti.bende senin gibi cok korktum gecelerim gündüzlerim karıştı bir telaş aldıkimbeni sorma gitsin.6gündüruyguladıklarım;bolca su ictim hatta günde 3lt yi buldu evde zemzem vardı şifa niyetine onuda ictim sonra keçiboynuzu pekmezi yedim mutlaka hergün yumurta muz badem yedim bunların düzelmesinde bi vesile olmuşmudur bilmiyorum ama az önce doktordan geldim allahıma binlerce kez şükürler olsun bebek şuanda tam haftasına ulaşmış hatta baya bir kilo almış suyunda artık normal dedi korkacak hiçbirşeyin yok dedi.canım benim seni cok iyi anlıyorum dua ediyorum artık darısı senin başına inşallah herşey düzelir bolbol dinlen yediklerine dikkat et bakarsın seninde düzelir inşallah.

21 aralıktan bahsettim kimse cevap vermedi ula değiştireyim konuyu dedim kar etmedi
topik amacını aşıyor bence biz konumuza dönsek

ben pazartesi doğuracağımmmm:))))))
ama hala kızıma isim bulamadım ,aklınızdaki isimleri alabilirmiyim....
bi zahmet herkez kalvyede bi iki isim yazıversin ::)mağdurum mağdurrrr

ay ben kendime zor buldum valla :))
araştırın biraz bi de nasıl bir isim istiyorsun ,farklımı olsun anlamı mı güzel olsun ne bileyim azıcık ipucu ver :))

oh ne güzel doğuracaksınız ben ise şuan gözüm donumda bu lekelerim ne zaman geçecek diye bekliyorum

Allah hepinize kolay doğum nasip etsin inşallah....isim arayan anne irem de güzel isim bence bilmem söylediler mi:)

bizimde kızımız olacak isim konusunda çok zorlandık kararsız kaldık ve ensonunda pembe kuzumuzn adını ERVASU koymaya karar verdik ama bir süsrür isim eledik
ZÜMRA.ASYA.MİNA NEVA.SUADE. ASUDE .MEYRA .AHSEN .ESLEM.VE ESİLA. herşey gönlünce olsun tatlım hayırlısıyla bebeğine kavuşman dileğiyle

birde bu mayalar tırt çıktı :))

sizler bebeişlerinizin isimlerini ne koydunuz,ne koyucaksınız ,arada kaldığınız iismler oldu mu ?

bana fkir verebilirmisiniz ?
sitelere bakıyorum ama ,sitelerden ne bilim tüm isimler soğuk geliyor :)

aklıma b,i ara liya geldi anlamı güzel ,okunuşuda ama yabancı iismler gibi geliyor kulağa ,o yüzden onu ekarte ettim

kalın olanları yazmıştım ama elememişim ((

birde elisa ismi var ;ama anlamı heryerde farklı farklı ,ama söylenince çok melodik geliyor yada alışkın olmadığım bi isim olduğu içindir

aymina-mina-nısa-beysu-sude-sudenaz-buse-ravza-şevda-asmın-cemre-ceren

ne bekliyordun ki tabiki tırt çıkacaktı ,yoksa kıyamet kopsun diye mi bekliyordun
liya mı ,o ne ki
yanlış mı yazdın yanlış mı anladım
valla anlamsz isimleri sevmyorum ben ..
bi de anlamı yanlış bilinenler var onları da araştırmak lazım iice..
kalın olanları yazmıştım ama elememişim ((

birde elisa ismi var ;ama anlamı heryerde farklı farklı ,ama söylenince çok melodik geliyor yada alışkın olmadığım bi isim olduğu içindir

"esila" ise zeval vaktinden gurup vaktine kadar demektir. Bu, öğle namazı ile ikindi namazını kapsar
bunun anlamı bu ben olsam koymazdım ,bi de herkesin koyduğu isimlerden artık cılkı çıktı yaaa bence bazı isimlerin

Her gün yazmasamda mutlaka okuyorum, sevmiştim muhabbeti içten gelmişti herkes.. Ama bugün bazı yazılanlara şaşırım...

Merhaba
Arkadaşınız ve Editörüm MakaraKukara'nın dün doğumuna gidip burada 2 adet fotoğrafını paylaştım.
Bu sebeple verdiğim rahatsızlıktan dolayı tekrar özür diliyorum.

Kazen olayı çok abartılmış, ki kendisi bir iki fotoğraf paylaşmak dışında oturup muhabbete de dahil olmamış.

Makarakukara'nın durumunu merak ediyorduk öğrenmiş olduk, neden bu kadar rahatsız olundu anlamadım. Çünkü buraya yazarken zaten biliyoruz elinin altında internet olan herkes girip yazdıklarımızı okuyabilir. Bizim eşimiz de girip haber versin o halde diyen olmuş. Versin gerekirse ne olacak ki? Biz de merak etmemiş oluruz.

Ayrıca bu polemikten sonra topiğe gelen ocak anneleri topiği ile uzaktan yakından alakası olmayan, haddinizi bilin tarzı konuşan kişilerden de çok rahatsız oldum. Kazen'in bütün mesajlarını takip edip savunma için hazırolda bekliyorlardı heralde. Yapmaya çalıştıkları ne onu da anlayabilmiş değilim. (Yönetimden olanları tenzih ederim.)

Ayrıca bazı arkadaşlarımız inaktif görünüyor bunun bu olayla bir ilgisi var mı bilmiyorum ama umarım geçici süreliğinedir.

Kısacası topik çok can sıkıcı bir hal almış. Bu tarz polemiklerle 9 aydır paylaşım yaptığımız konuyu kimsenin baltalamaya hakkı yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…