2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

sorun okuduktan sonra ne yapacağı değil sorun okuması.bir erkek olarak okuması.verilen sözleşmede bu güvenirlikten bahsedilirken bunun kendisinin bozması.arkadasım sen rahatsız olmayabilirsin biz çok rahatsız olduk özelimizle bir erkeğin bu kadar haşır neşir olmasından.bunuda dile getirdik.en başından beri buraya girebilirsin paylaşım olmadıktan sonra hiç önemi yok

tekrar ediyorum.bizde herhangi bir art niyet taşıyarak okudugunu söylemedik zaten.sayfamızda bir erkeğin çok sayıda yorumunu görmekten.özellikle bir çoğumuz erken doğum tehlikesi yaşarken bunun çok komik birseymiş gibi espirye vurulmasından rahatsız olduk.çok mu anlamsız rahatsız oldugumuz konu.

dışarıdan her erkek bu yazdıklarınıza ulaşabiliyor merak etmeyin sadece kazen değil o yuzden evinize yabancı bir erkek girmiş gibi telaşlanmayın

Bu sitenin kurucusu kazendir.
Üye olurken onayladığımız sözleşmeyi hazırlayanda kendisidir.
Topik topik dolaşıp hımmm şunlarda şöyleymiş diyen bir kişilikte değildir.
Hoş olmayan sizin bu şekildeki ithamlarınız

dışarıdan her erkek bu yazdıklarınıza ulaşabiliyor merak etmeyin sadece kazen değil o yuzden evinize yabancı bir erkek girmiş gibi telaşlanmayın

tabiki siteye erkeklerin girebilceğini biliyoruz.ama bu duruma bir yönetici elinden geldiği kadar engel olmak yerine güzel örnek oldu onlara.buyursun gelsin herkese açığız artık bu saatten sonra

nil bebiş hoşgelmiş sefalar getirmiş, Rabbim onu hayrdan sağlıktan ayırmasın bir ömür
kazen konusunu abartmışsınız biraz arkadaşlar. Buraya yazılanları isteyen merak eden her erkek okuyup bakabilir, üye olmasına bile gerek yok
ve ayrıca bunun gibi belki de yüz tane topik var forumda. Kazenin işi gücü yok bunları mı inceleyip okuyacak sanki
yine de herkesin kendi görüşü tabi

Gece gece güldüm

Anneler biraz hassas sanırım...Ama dediğin gibi dışarıya açık bir site burası...
Hadi kazen girmesin, ekşicileri ne yapacağız

makaranın doğumu heyecanlandırmış olabilir bunun anlıyoruz.ama bu kadar çok paylaşılacak şey vardı madem ayrı bir topik açılsaydı onun için.ben belki kazen yorum yaprken çok özel bir sey paylaştım hamileliğimle ilgili neden okusun ki aniden.anlatmaya çalıştığımız şey bu

Merhaba
Yazılanları yeni gördüm ve üzüldüm. Öncelikle benim kim olduğumu bir araştırmanızı rica edeceğim. En azından bu durumda okuyanın(ki günde 25.000 mesaj yazılıyor bunu okumaya kalkana akıllı gözü ile bakmak mantıksız) kim olduğunu biliyorsunuz. Yazdıklarınızı tüm ziyaretçiler okumaktadır. Ben konunuzu sabote etmedim, bir editörümün doğumuna gidip fotoğraflar çekip bunu burada lütfen fotoğraf paylaş dediler diye paylaştım. Ek olarak yaşanan çelişkiyi bugün Makara ile paylaştım çünkü Aralık ayında doğum yapıp Ocak ayında paylaşılması istendi. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

kesinlikle katılıyorum.rahatsız olunacak bir insan olsaydı zaten çoğu bayan girmezdi siteye.
bir insan hakkında bu şekilde yorum yapmak için
ilk baş gözlemlemek gerek bence.

neyse ya doğumlara bu kadar az süre kalmışken germeyelim ortamı konu kapansın bence

benim nezlem hala geçmedi kızlar, ne yapsam olmuyor. Kızım ben bu haldeyken doğmaya kalkmaz umarım
Sabah namazına kadar uyuyamıyorum resmen kabus gibi gecelerim

c.tesi kontrolumuz var, eşim direkt sezeryana alalım seni diyo. O kadar acı çekmeme ne gerek varmış
Normal doğum konusuunda hiç destek vermiyo bana

Annelerin hamilelik döneminde ne kadar hassas olduklarını, bir kadından çok daha fazla düşünebilen ve olsa olsa bu forumdaki annelerin bebeklerinin bir nevi dayısı olabilecek, gördüğüm kadarıyla pek çok kişiye abilik edebilen bir insana, gerçekten büyük haksızlık olmuş bazı yorumlar.

Çok üzüldüm ve çok dışarıdan biri olmama rağmen inanın çok incindim, böylesine kırıcı yazılanlardan dolayı.

Herkese bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almalarını ve hayırlı geceler diliyorum.

arkadaşlar kan tahlillerinizi nerde yaptırdınız peki? yaptırdığınız labrotuardaki çalışanlar hamilesiniz yad değilsiniz diye uyarıyor mu?

hamilelik donemindeyiz diye sanirim biraz hassas davranilmis. kazenin kotu niyetli oldugunu asla dusunmuyorum. makarayla alakali bilgi paylasti bizimle. saol kazen. ayrica burasi ziyaretcilere de acik bi site. daha da otesi aramizda erkek olmadigindan nasil emin olabiliyosunuz ki? sonucta sanal bir ortam. sayet boyle bi ihtimalden rahatsiz oluyosaniz paylasimlarinizi da ona gore yaparsiniz bence..

Ziyaretçi olarak okuyan yüzlerce ekşici ergeni ne yapacaksın ?

o kadar ..... ruhlu erkek okurken ? kazen'den mi rahatsız oldun'uz ! ? Pehhhhhh

o zaman sanal alemde özelinizi yazmayacaksınız..

KK bir aile ve kazende bu ailenin bir parçası...hemde olmazsa olmaz parçası..

Sözleşmeyi bir kes daha okuyun yada kk ya ziyaretçi olarak girin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…