2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bir ara fotograf çekmem için eldivenlerini çoraplarını çıkardılar minicik yahu... bayıldım bayıldım ben bir daha mı evlenmeyi düşünsem ne yapsam...

darısı hepinizin başına ...

yani bebek : )

Kazen Vallahi ağzımdan aldınnn oğluna bir kardeş gelsin artık değilmi :nazar::emir_bebek:

Makara çok iyi çok.... herkese selam söyledi herkesin ona selamını söylemeyi unuttum :KK43: giderken arabayı kaydırdım biraz bende de onun heyecanı vardı...

Laflayamadık bile...

Makara çok iyi çok.... herkese selam söyledi herkesin ona selamını söylemeyi unuttum :KK43: giderken arabayı kaydırdım biraz bende de onun heyecanı vardı...

Laflayamadık bile...

Bilseydim daha önce keşke dolanmıyorum ki her yanı nereden haberim olacak artık başladım ama gezgin olmaya eski yerime döndüm işyerimde ediliği de yapamamıştım zaten geçici yönetim katındayken yoğunluktan şimdi rahatım yine çok şükür. Çok selamımızı söyle öpsün koklasın yavrusunu da ya ben hiçbirşey bilmiyorum ismi ne oldu miniğin..

ayy makara nın bebeği çok tatlı maşallah :) Rabbim bizede nasip etsin inş o günleri görebilmeyi. ist da kar var bugün lapa lapa kar yağıyor

bebiş çok tatlı maşallah, Allah analı babalı büyütsün...ayy biz de gösek o günleri hayırlısıyla...36+5 oldum, dr kontolü varddı hatta 12 ocak diyo...geç günler geç çabuk geç lütfeeeennn ...........

Bilseydim daha önce keşke dolanmıyorum ki her yanı nereden haberim olacak artık başladım ama gezgin olmaya eski yerime döndüm işyerimde ediliği de yapamamıştım zaten geçici yönetim katındayken yoğunluktan şimdi rahatım yine çok şükür. Çok selamımızı söyle öpsün koklasın yavrusunu da ya ben hiçbirşey bilmiyorum ismi ne oldu miniğin..

Bebeğin ismini Nil koyacaktı :))

http://www.bursa.gov.tr/?sayfa=duyuru&id=296

DUYURULAR :
KAMUDA ÇALIŞAN ENGELLİ VE HAMİLELERE İDARİ İZİN
20 Aralık 2012

Meteorolojiden alınan bilgiye göre 21 Aralık 2012 Cuma günü (yarın) hava muhalefeti nedeniyle İl Hıfzısıhha Kurulu Kararı ile 1 (bir) gün süreyle kamuda çalışan Engelliler ile Hamileler idari izinli sayılacaklardır..

tüm annelere hayırlı sağlıklı günler ben kaç gündür nete girmiyorum acımız çok büyük oldu yeğenemi kaybettik çok gençti hala kendime gelemedim allah kimseye vermesin çok zor allah herkesin evladını ona bağışlasın... annelerimiz nasıl?

başınız sagolsun Allah sabır versın

Günaydınnn...kimsecikler yok ama :26:

biz geçen cuma kontrole gittik, serviks uzunluğu normale dönmüş, 26 mm idi 3 hafta sonra gittiğimizde 33 mm olmuş...
kızım da gayet iyiydi maşallah. 33+6da 2300 gram ve 45 cm idi. suyu, yeri, plasentamız falan iyiydi hepsi.
ama ağrılarım çok oluyor...gaz sancısı gibi, kramp gibi bişiy göbeğimin alt kısmı ve genital bölgede...
haftaya cumaya kadar daha kötü olmam inşallah, sabredebilirsem tabi..çünkü kızımın hareketleri azaldı gibi e aynı zamanda da şiddetli kramplar olunca...:26:

herkes nasıl???makara'dan başka doğuma giden var mı??

Ozfer gecmıs olsun doguma benı beklemıcek mısın ??hafta sonu izmirdeyım inşallah pazartesıde randevu aldım..görüşmeyı ısterım geldıgımde :)

ah cnm çiçeklerin çok güzeller :KK16: ama sen hala o iki hamsiyle çalışıyomuşun yaaa resimdeki arka plan iş yerin sanki.kıyamam:26:

cnm hayırlı doğumlar olsun inş.:KK16:

ah cnm dalinin sıvı deterjanını ısrarla öneririm..toz deterjan eskide kaldı zaten.nekadar temizlensede gözle görülmeyen tortular bile kalabilir.ve buda bebişe alerji yapabilir..birde elinde yıka bikere istersen...
teşekkür ederim :KK16: yok ben 3 aydır evde yatıyorum :KK1: orası eşimin evdeki çalışma odası :KK1:

Geçen hafta 36+5 de doktora gitmiştim bebeğim ultrason ölçümüde 36+5 yani haftasıyla uyumluydu yaklaşık kilosu 2830 kg dı.
Bu hafta 37+5 de yine kontrolümüz vardı bebeğin ultrason ölçümleri 36+0 haftalık yai geçen haftadan bile az çıktı :KK43: kilosu 2760 kg gibi çıktı.
İlk gebeliğimde de aynı haftada aynı olay olmuştu, yani tarih tekerrür etti malesef. İlk gebeliğimde de bu olayı aklım almadı ,şimdi de almıyor. sanırım 37. haftadan sonra bebekleri tam besleyemiyorum. Bebeğin plasentası, suyu iyi nst de sıkıntı olmadığı için doktor bebeğin iyi olduğunu endişelenmemem gerektiğini söyledi. Ama moralimi de çok bozdu, zaten evde kızımda hasta kaç gündür:KK43:

Günaydınlar.Doğum yapacak arkadaşlara Allah yardım etsin.Ben bir kaç gündür bebeğimin hareketlerinde azalma hissediyorum.Sonlara yaklaştıkça daha çok büyüyüp daha fazla vuruşları hissetmezmiyiz ki?
Azalma normaldir yeri daraldığı için, hareketlerini daha az ama daha sert daha can yakıcı şekilde hissederiz çünkü suyu da öncekine göre azalmıştır, büyüklüğü artmıştır bu yüzden can yakar ama yeri dar olduğu için az hareket eder. saatlerce tepki vermezse bişiyler ye(mümkünse tatlı) ve iç sonra da soluna yat. hareketlenecektir. yine de uzun süre etmiyorsa o zaman dr.a git hemen.
Ozfer gecmıs olsun doguma benı beklemıcek mısın ??hafta sonu izmirdeyım inşallah pazartesıde randevu aldım..görüşmeyı ısterım geldıgımde :)

:)) çok memnun olurum. ama pek haberleşemiyoruz ki senle. beklerim tabi doğuma yaa :)

Merhabalar canlar..
Uzun zamandır giremiyorum nete. Geçen hafta annem geldi. Bilgisayarla bağım kalmadı resmen. :)
Salı günü rutin kontrolümüz vardı. Biraz sancı çıktı acile yatırdılar. Birkaç saat acilde kaldım, açılma yokmuş, hastaneye yatırabilirizde, evinde de bekleyebilirsin dediler.
Eve geldik. Ara ara ağrılarım devam ediyor. Yarın tekrar çağırdı doktor. Bakalım ne olacak. İyice sabırsızlandık kızıma kavuşmak için.
Hepimiz evlatlarımızı hayırlısıyla kucağımıza alırız inşAllah..

çok vaktim yok hemen çıkacağım.. Hepinizi öpüyorum canlar.

kızlar bende dün doktora gittim.bebeğim 3.160 gr.olmuş maşallah.1 ocakta sezeryan ama haftayua bidaha bakıcak eğer sezeryan dikişlerini inceltirse daha erken alabiliriz dedi ama ben 2013 te olmasını çok istiyorum.tabii herşeyin hayırlısı...şimdilik sancılarım dışında iyiyim ama sancı nst de çıkmıyor.yalancı sancılar yani.sağ salim kucağımıza alırız inşallah bebeişlerimizi...

tüm annelere hayırlı sağlıklı günler ben kaç gündür nete girmiyorum acımız çok büyük oldu yeğenemi kaybettik çok gençti hala kendime gelemedim allah kimseye vermesin çok zor allah herkesin evladını ona bağışlasın... annelerimiz nasıl?

basiniz sagolsun canm.. Allah rahmet eylesin.

MakaraKukara'nın bebeğin bayıldığım minik ayakları :)

Maşallah : )

Eki Görüntüle 582685

masallah subhanallah :)

Kızlar bende soğum yaptım 15 aralık cumartesi günü 37+ 1 günlüktük darısı başınıza inş

gözün aydn canm :)

Makaram ve bebeği :KK54::KK54::KK54:
Allah uzun ömürler versin inşallah Nil bebeğe :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::KK16:

Sizlere de hayırlı doğumlar dilerim arkadaşlar..
Sağlıcakla alın bebeklerinizi inşallah kucaklarınıza..

Son düzenleme:
X