2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Canım ben de oğlumun renkli açık renkli tüm eşyalarını ( peluş battaniye de dahil ) roxy le yıkadım. Artı durulama yapmadan ama hiç tortu kalmadı. Zaten eltimde oğlunun tüm eşyalarında onu kullanmıştı memnun olduğu için kullandım. O kadar da durulama yapmışsın niye hala kalıyor ki acaba. Peki aklıma bir şey daha geldi ama son bir ihtimal tabiii, uyku setinin kendinden olabilir mi o beyazlıklar, bazen renkliler de o şekilde renk atması olur ya :S ya da 5-10 derece yükselt durulama suyunun ısısını ve normal yıkama yap ( yani narin falan yaptıysan diye diyorum ). İnşallah çıkar o beyazlıklar.

canım uyku setinden değil en azından onu biliyorum hani bi tabir vardır kusuyo diye sanki öyle içinden her yıkamada deterjan atıyo resmen birde silmeyi deniycem bakalım kuruyunca yine aynı leke olacakmı haber veririm çok üzüldüm ya böyle olunca nede heveslenmiştim

Tatlim bende roxy kullandm hatta kokusu cok hosuma gitti diye gaza gelip bebisin odasinin tullerini bile onunla yikadm. Ama hicbirinde tortu falan kalmadi. Acaba cok mu koydun diycem ama bu kadar durulamaya gecmesi gerekirdi. Bence sen onu legende suya koy beklet. Uzerindeki deterjan kalintisiysa zaten suda hafiften kopurur gbi geliyo bana.

tüm annelere hayırlı sağlıklı günler ben kaç gündür nete girmiyorum acımız çok büyük oldu yeğenemi kaybettik çok gençti hala kendime gelemedim allah kimseye vermesin çok zor allah herkesin evladını ona bağışlasın... annelerimiz nasıl?

tüm annelere hayırlı sağlıklı günler ben kaç gündür nete girmiyorum acımız çok büyük oldu yeğenemi kaybettik çok gençti hala kendime gelemedim allah kimseye vermesin çok zor allah herkesin evladını ona bağışlasın... annelerimiz nasıl?

Allah rahet eylesin başın sağolsun. yakınlarımızın ölümü zor tabiki bi de genç olunca

çok üzüldüm başınız sağolsun canım..allah sabır wersin

Kızlar,

Bu kız hamileliğinde 28 kilo alıp 6 ayda 34 kilo vermiş.. bebeği 16 aylıkmış hala da emziriyomuş sütü azalmamış.. takip etmek isteyenlere;

Eski Kiloma Dönüyorum | Diyet Sözcüğü Ağız Alışkanlığıdır, Benimkisi Sağlıklı Tıkınmak!

Bugün kafayı kilo ve çatlaklarımla bozdum sanırım :)

ee ben de ilk hamileliğimde 25 kg aldım.. we 3. ayımda eski kilomdaydım, emzirmek kilo wermeye gerçekten etkili.. şimdi 22 kilo aldım, doğuma kadar yine 25 olur bakalım şimdi werebilecem mi:KK43:

kizlar moralim bozuldu. ebe randevusundan geliyorum. bebek hic asagi inmemis yaa. kesin gec dogurcam ben :KK43: burda da 42. hafta dolana kadar bekliyolar suni sanci icin :KK43:

MakaraKukara'nın bebeğin bayıldığım minik ayakları :)

Maşallah : )

$CI9A2929.jpg

Diğerlerini annesi paylaşsın :)

Bu arada ilk kez benim yanımda gözlerini açtı acayip fotoğraflarını çektim ağlarken meme ararken süperdi süper ...

Allah analı babalı sağlıklı ve hayırlı ne diyim başka :)

Maşallah işte

tüm annelere hayırlı sağlıklı günler ben kaç gündür nete girmiyorum acımız çok büyük oldu yeğenemi kaybettik çok gençti hala kendime gelemedim allah kimseye vermesin çok zor allah herkesin evladını ona bağışlasın... Annelerimiz nasıl?

canım başınız sağolsun çok üzüldüm gerçekten rabbim mekanını cennet eylesin inşallah ailesine sabırlar versin

makarakukara'nın bebeğin bayıldığım minik ayakları :)

maşallah : )

Eki Görüntüle 582685

yaaaa maşallah subhanallah bizde görebilecekmiyiz bebeklerimizi böyle

Bu arada ilk kez benim yanımda gözlerini açtı acayip fotoğraflarını çektim ağlarken meme ararken süperdi süper ...

Maşallah işte

Teşekkürler resimler için kazen

çok tatlı Maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Maşallah işte

Enler topiğinde konuşulurrken gördüm sonra onlıne takipte yazdığınızı gördüm maşallahh Allah analı babalı büyütsünn.. Hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü olsun İnşallahhh :nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Bir ara fotograf çekmem için eldivenlerini çoraplarını çıkardılar minicik yahu... bayıldım bayıldım ben bir daha mı evlenmeyi düşünsem ne yapsam...

darısı hepinizin başına ...

yani bebek : )

Maşallah işte

Bir ara fotograf çekmem için eldivenlerini çoraplarını çıkardılar minicik yahu... bayıldım bayıldım ben bir daha mı evlenmeyi düşünsem ne yapsam...

darısı hepinizin başına ...

yani bebek : )

Ayy çok güzell resimlerde çok güzell. İnşallah size de nasip olurr böyle güzel bir bebek.

X