2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydınlar.Doğum yapacak arkadaşlara Allah yardım etsin.Ben bir kaç gündür bebeğimin hareketlerinde azalma hissediyorum.Sonlara yaklaştıkça daha çok büyüyüp daha fazla vuruşları hissetmezmiyiz ki?

doğurduktan sonra pek uyku kalmayacak ama en azından rahatlamış olacaz:)

Ama en azından ağrımız sızımız olmaz herhalde hareketlerim kısıldı ağrılarım şiddetle devam ediyor, uykusuzum alınganım ağlakım :) haplardan hap koliğe döndüm artık. karnımda sert ya çok şükür yinede ama offffff

geçmiş olsun hepimizde aşağı yukarı aynı sıkıntılar mükafatı düşünüp sabretcez ne yapalım

Canım ben de oğlumun renkli açık renkli tüm eşyalarını ( peluş battaniye de dahil ) roxy le yıkadım. Artı durulama yapmadan ama hiç tortu kalmadı. Zaten eltimde oğlunun tüm eşyalarında onu kullanmıştı memnun olduğu için kullandım. O kadar da durulama yapmışsın niye hala kalıyor ki acaba. Peki aklıma bir şey daha geldi ama son bir ihtimal tabiii, uyku setinin kendinden olabilir mi o beyazlıklar, bazen renkliler de o şekilde renk atması olur ya :S ya da 5-10 derece yükselt durulama suyunun ısısını ve normal yıkama yap ( yani narin falan yaptıysan diye diyorum ). İnşallah çıkar o beyazlıklar.

Yeterrr artık ya bende doğurmak ve artık uyumak istiyorummm....

Doğurmak, uyumak ???

Canım emin ol bu hallerimize çok şükreder olacağız doğumdan sonra :))) En yakın zaman olarak eltimden biliyorum, doğumun ikinci günü yanında kalmıştım. Gece hiç uyuyamadım, eve geldim biraz dinlenmek için gözümü kapatıyorum sanki bebek ağlıyor gibi oluyor açıyordum gözlerimi , tekrar kapatıyorum yine aynı. Allahım dedim ben kendi çocuğumda hiç gözümü kırpamam herhalde demiştim o zaman :)) Normalde uykuyu hiç sevmem ama doğumdan sonra bu günlerimi bile arayacağım kesin :))

İnşallah hepimizin bebişleri sağlıklı, sıhhatli, en önemlisi vaktinde :))) doğarlar ve de gazsız, sarılıksız bol emmelii bol uykulu günler geceler geçirirler.

Yeterrr artık ya bende doğurmak ve artık uyumak istiyorummm....

güldüm ama yaa:) doğurcan sonra uykuya uzun bir süre hasret kalıcan, tecrübeye tabidir :)

ben de diyorum eşime haftaya doktor seni doğurtalım derse walla doğuracam, bunaldım iyice dedim. ay aman dur daha allah korusun diyor dedim karnımda kalsın istiyorsun herhalde diye..

Az önce annemede söyledim yeter sıkıldım bunaldım doğurcam diye annemde; doğur diyeceksinki kurban olaydım o karnımdaki günlere son zamanlara yaklaşıyoruz artık sıkıntılar çoğaldı Hayırlısıyla kucağımıza alsaydık hangisidaha iyi ozaman ben tecrube edeyim ama yinede doğurmak istiyorum erken doğum yapanlara sormak lazım nasıl başardılar

tabi önce hayırlsıyla alalım kucağımıza ama karnımızdaki rahatlığı bulamıycaz:) ama kavuşmanın werdiği tat heee bir de o miss kokusu ayrı olacak.. ilk zamanlar bunalıcaz çok yorulucaz ama büyüdükçe herşey kolaylaşıcak..
iyi hoş eninde sonunda doğurcaz da benim için en önemli soru nasıl doğurcaaaam benn! :) ilk doğumu düşününce korku sarıyor içimi be yaa..

O an geldği zamn Rabbim bizlere gereken kolaylığı sağlar inş. :) cesaretli olmak gerek o an sadece kuzuyu düşünürüz tek :) vallah ben doğumdan korkmuyorum korkum erkek çocukları 10 gün daha geç geliyor diyorlar

ilk çocukta öyle oluyormuş sanırım, erkese yani.. benim ki erkek 2.olacak ne zamana gelir bilmem walla :) zaten erken doğum olayı wardı, haftaya kontrol war o zaman sancı werelim derse doktor doğurcam uleen! :)) daha fazla kilo almamış olur kolay olur doğum inşallah derim

bu arada doğum her şekilde zor gelir ama allah daha fazla kolaylık wersin diye "inşirah" duasını okumanızı tavsiye ederim, huzur bulacaksınız o anda.. doğumu anlamayacaksınız doğurduktan sonra hatırlayacaksınız acılarınızla:)

Seninle aramızda 1 hafta var eğer dr doğurtcam derse sana deki bi arkadaş var hayrınıza onuda doğurttun ömrü billah sırtın yere gelmez inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…