2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
günaydın canım SAT aynı ikimizinde :) benim ilk bebeğim adetten 3 gün önce kan testi yaptırdım 36,48 çıktı tekrar da gitmedim sen gittinmi doktora

günaydın kızlar doktora gidip kalp atışlarını duyanınız varmı?

Kalp atışları için fazla erken sanırım. Muhtemel doğum tarihlerimiz aynı...Birimiz doktora gidince ne var ne yok anlarız :)
Benim SAT:29 Ağustos idi :)

Kalp atışları için fazla erken sanırım. Muhtemel doğum tarihlerimiz aynı...Birimiz doktora gidince ne var ne yok anlarız :)
Benim SAT:29 Ağustos idi :)

eveet :) ben çarşamba gidicem muhtemelen keseyi görecek , paylaşırız burda yaşadıklarımızı :KK49:

kızlar mrh bende yeni öğrendim hamile olduğumu çok şükür.Allah herkese nasip etsin.Yanlız doktora soramadığım bir şeyi size sormak istiyorum.progestan kapsülü vajinadan kullanırken elime parçacıkları geliyor (1 gün önceden kullandığım kapsülün parçaları)çok tedirgin oluyorum yanlış mı kullanıyorum diye.hatta ertesi sabah da jeli kullanıyorum ve bazen jelin aparatına sürdülmüş olduğunu görüyorum

birde ilk kullandığım günler çok rahat kullanabiliyordum ama 2-3 gündür elimle iterken çok tedirgin oluyorum pskolojik mi bilmiyorum belkide bebeği öğrendiğim için olabilir ama vajina kalınlaşmış gibi geliyor ,ya bilemiyorum çok mu evhamlıyım acaba ,umarım anlatabilmişşimdir durumu.lütfen yardımcı olurmusunuz.

kızlar konu ile bilgisi olan varsa lütfen paylaşırmısınız crinone jel ve progestan kapsül kullanan yok mu?

kızlar konu ile bilgisi olan varsa lütfen paylaşırmısınız crinone jel ve progestan kapsül kullanan yok mu?

Günaydın ,ben jel kullanıyorum canım,yasadıkların normal doktoruma sormustum.jel iceride birikebilir sonraki zamanda kendiliğinden cıkabilir hatta kaşıntı yapabilir,su ile temizliğini yapabilirsin .birde jeli uyguladıktan sonra yaklasık 20 dk kadar yuruyus yapıyorum hareket halinde olmak gerekiyormus :))

bende progestan kapsulü vajinal kullanıyorum.. doğru kullanıyorsun sende..
bi gece önceki aldığın eridiği için, bi kısmı dışarı atılıyor ertesi gün..
mümkün oldukça ileriye itmeye çalış..uygulamadaki tedirdinliğin gebeliğini öğrendiğin içindir,rahat ol..:KK34:

Bu bahsettiğiniz kapsülle jeli her hamile kullanıyor mu kızlar?? Ben henüz doktora gitmedim ve doğal olarak hiç bir şey kullanmıyorum..

canım biraz rahatsızım bu ara halsizlik,göğüslerimde ağrı var birde dinlenmeye çalışıyorum..pazartesi doktora gideceğim bende hayırlısı bakalım

ewt hormonlar allak bullak olmaya başladı, zamanla normale döneceğiz inş..:KK31:
bende dinlenmedeyim.. güzel haberlerini bekliyorum sezenimmm:KK16:

Günaydın ,ben jel kullanıyorum canım,yasadıkların normal doktoruma sormustum.jel iceride birikebilir sonraki zamanda kendiliğinden cıkabilir hatta kaşıntı yapabilir,su ile temizliğini yapabilirsin .birde jeli uyguladıktan sonra yaklasık 20 dk kadar yuruyus yapıyorum hareket halinde olmak gerekiyormus :))

Sağol cnm çok teşekkür ederim gerçekten.ben de sabahları 10 dk kadar jelden sonra yürüyorum evin içerisinde paranoya yaptım artık:)

Bu bahsettiğiniz kapsülle jeli her hamile kullanıyor mu kızlar?? Ben henüz doktora gitmedim ve doğal olarak hiç bir şey kullanmıyorum..

yok canım herkes kullanmıyor.. benim biraz kanama var, o yüzden progestan almaya başladım..
folik alıyorsun değilmi

Son düzenleme:
tedavi ile olan hamileliklerde genelde doktorlar veriyorlar yada Allah esirgesin düşük tehditlerinde kullanılıyor.

Şu an görünürde kanamam, ağrım sızım yok. İnşallah ben doktora gidene kadar da olmaz :KK43:

yok canım herkes kullanmıyor.. benim biraz kanama var, o yüzden progestan almaya başladım..
folik alıyorsun değilmi

Folik asit alıyorum canım. 3 aydır kullanıyorum. Folic plus içiyorum. Günde 3 tane yazıyor ama ben sabah akşam olmak üzere iki tane içiyorum. Ben öğlenleri de 3. yü almaya başlasam mı ki acaba?? Ya da bunu kesip günde bir defa alınan bir folik asite başlayayım.

herkes kullanmıyor canım ben tüp bebek yaptığım için kullanıyorum.düşük tehlikesini azaltıyor !

X