2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Evde müthiş bir telefon trafiği yaşanıyor.doğurdun mu şeklinde?Bende tembel benim kızım diyorum.Ağırdan alıyor ablası da böyleydi.Gelmek bilmemişti diye.Ben memnunum arkadaşlarla görüşüp konuşunca zaman daha çabuk geçiyor moral buluyorum. Seslerini duymak ,iki gülmek güzel oluyor. Herşey yolunda olsun yeter ki doğum sabır işi arkadaşlar uzun bir süreç .Bizimkiler de er geç elimizde olacaklar inş .Sağlıkla olsun yeter ki

neden cam almadin.geneli cam daha iyi diyor.bide bebegi ile anlasma yapan 38.haftada gelicem diyen senin mucizenmiydi

evet benim mucizemdi canım bekliyorum bakalım :KK70:sözünde durcak mı
valla tatlım araştırmalarıma göre artık plastiklerde camlar kadar sağlıklıymış eczanedeki deneyimli anneler ve çalışanlarda önerince öyle aldım

aslında dogru düşünmüşsün ama insan tedrgin oluyo işte yanlış bişey yapmaktan korkuyo sonuçta biz hislerimizle hareket ediyoruz onlar bu işi yapıo okulunda okuyo ama dediğin gibi hem senin vücudun hazırlanıyo hormonel olarak hem bebeğin hazırlanıyo ama o kadar sancıyı çkmekte boşuna olabilir tabi

Canımm bende doğum belirtileri başlayınca sezeryan olması daha iyi diyenleri duydum ama tam net bir şey söyleyemeyeceğim. kimisi de zaten plesanta vücuttan ayrıldığında hormonların çalışmaya başlıyor diyor

Turkiye sartlarini dusunursek cogu doktorun kendi rahatligini on planda tutmaya calistigini dusunuyorum hele ozel hstanelerde.dediginiz dogru sonucta doktor olan onlar daha iyisini bilirler en azindan arastirip dktoruma oneride bulinucam.hakkimizda hayirlisi.

Evde müthiş bir telefon trafiği yaşanıyor.doğurdun mu şeklinde?Bende tembel benim kızım diyorum.Ağırdan alıyor ablası da böyleydi.Gelmek bilmemişti diye.Ben memnunum arkadaşlarla görüşüp konuşunca zaman daha çabuk geçiyor moral buluyorum. Seslerini duymak ,iki gülmek güzel oluyor. Herşey yolunda olsun yeter ki doğum sabır işi arkadaşlar uzun bir süreç .Bizimkiler de er geç elimizde olacaklar inş .Sağlıkla olsun yeter ki
Insallah amin.saglikli gine gelirler insallah

Herkes ya doğuruyor ya günü belli oluyor bizimkiler süpriz olucak. Ben de sezeryan da olsam bebeğin içerde kalabildiği kadar kalması taraftarıyım bir sorun olmadığı sürece tabi. Normal doğum yapan tek tük arkadaş var. Bebişler de anneler de sağlıklı olsun da çok da takılmamak lazım sanırım. Hepimiz için hayırlısı.

Sevo çok tatlı bebişin Allah bağışlasın. Allah nazardan saklasın. :nazar:

Diğer tüm doğum haberini aldığımız annişleride tebrik ederim. :nazar:

evet benim mucizemdi canım bekliyorum bakalım :KK70:sözünde durcak mı
valla tatlım araştırmalarıma göre artık plastiklerde camlar kadar sağlıklıymış eczanedeki deneyimli anneler ve çalışanlarda önerince öyle aldım

Seninki simdi sata gore kac hafta .ben bugn 36+5 deyiz.37 de gelirim diyodu bakalim ama hani derler ya dogum oncesi bir enerji gelir diye o halen gelmedi:KK1:

Herkes ya doğuruyor ya günü belli oluyor bizimkiler süpriz olucak. Ben de sezeryan da olsam bebeğin içerde kalabildiği kadar kalması taraftarıyım bir sorun olmadığı sürece tabi. Normal doğum yapan tek tük arkadaş var. Bebişler de anneler de sağlıklı olsun da çok da takılmamak lazım sanırım. Hepimiz için hayırlısı.

Sevo çok tatlı bebişin Allah bağışlasın. Allah nazardan saklasın. :nazar:

Diğer tüm doğum haberini aldığımız annişleride tebrik ederim. :nazar:

Saglikli olsunlar ilk temennimiz bu.etrafimizdaki herkes normal dogum yap deyiveriyor.sanki bizim elimizde normal icin diretsek dogum sirasnda ayri bir dert.hakkimizda hsyirlisi.doktorlarin insafina kalmis durumdayiz gibi geliyor bana..

SEVOOOO KIZZZ ÇOK TATLI BU OĞLAN MAAŞŞAALLLAAAAHHHHH :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim çok saol :) ilk zamanlarımız aklıma geliyorda sizle her ay ne zaman hamile kalıcas diye gün sayarken şimdi dünyam yanımda hey gidi günler heyyy darısı başına canım çok başka bi duygu çoookkkkkkk

:KK52: bugün vakit geçmiyor bi türlü, hiç uyuyamadım,heyecan, korku,mutluluk,karmakarışık bi haldeyim....

ben de hamileliğimin başından beri normal doğum yapacağım deyip durdum, ama 29. haftada aniden yoğun bir şekilde kanamam başlayıp ambulanslarla hastaneye gidince plasenta previa olduğunu öğrendim,küvözlü hastane bulmak için uğraştık,ambulansla izmire sevk oldum,bir hafta hastanede yattım, kanamam durmasa daha 29. haftada alacaklardı bebişimi :2: 2 hafta sonra tekrar kanamam oldu, yine aynı koşturmacalar, hastanede yatmalar... gestasyonel diyabetim de diyete rağmen düşmeyince insüline başladık,her hafta dozlarım arttı,çok şükür bugünlere gelebildik... Sezeryanla da olsa tek dileğim sağlıcakla bebeğimi kucağıma alabilmek... inşallah mucizem bu kadar direndi, bi gece daha sabır :KK49:

:KK52: bugün vakit geçmiyor bi türlü, hiç uyuyamadım,heyecan, korku,mutluluk,karmakarışık bi haldeyim....

ben de hamileliğimin başından beri normal doğum yapacağım deyip durdum, ama 29. haftada aniden yoğun bir şekilde kanamam başlayıp ambulanslarla hastaneye gidince plasenta previa olduğunu öğrendim,küvözlü hastane bulmak için uğraştık,ambulansla izmire sevk oldum,bir hafta hastanede yattım, kanamam durmasa daha 29. haftada alacaklardı bebişimi :2: 2 hafta sonra tekrar kanamam oldu, yine aynı koşturmacalar, hastanede yatmalar... gestasyonel diyabetim de diyete rağmen düşmeyince insüline başladık,her hafta dozlarım arttı,çok şükür bugünlere gelebildik... Sezeryanla da olsa tek dileğim sağlıcakla bebeğimi kucağıma alabilmek... inşallah mucizem bu kadar direndi, bi gece daha sabır :KK49:

Yarin geliyomu senin bebis.cok badireler atlatmisiniz ama bebeisini kucagina alinca hepsini unutuvercen :KK71:

canım Allah kurtarsın senide bebeğinide. Bende cuma günü sezeryan oluyorum
yarın güzel haberlerini alırız inşallah

Merhabalar eylül anneleri,ben enbitane nin memleketinden arkadaşıyım belki hatırlayanlar vardır..Dün Aybayrs beyi doğurdu kendisi:emir_bebek::nazar:,sezeryan oldu..Allah hepimizin yardımcısı olsun..:KK16:

kızlar ağustos annesi olmadım ama eylül annsi olucam inşallah hadi hayırlısı diyelim dün akşam 10 da doktara gittim rütün kontrol doktorumuz nöbtciydi o güne çagımıştı rahat oluruz ide neşe alttan muayne etti 2 cm açıklık ve kanamam oldu biraz :S anlamdım neseki nstde bişi çıkmadı çıksaydı yatışımı yapıcaktı kanaman ve suyun gelirse gelin dedi eve yollandık cumartesi sabahtan hiç bişi omassa yatışımı verdi bakalım ozamna kadar gelsin meleğim duanızı esirgemeyin öptük hepinizi

Geliyor geliyor senin bebiss haftayaa geliyorrrr :KK16:

amannnn kızzzzz içine öylemi dogdu cidden gelsin teyzesi yaa görmeden özlemek nasıl bişey insan ancak bu durumda anlamlandırıyor

Merhabalar eylül anneleri,ben enbitane nin memleketinden arkadaşıyım belki hatırlayanlar vardır..Dün Aybayrs beyi doğurdu kendisi:emir_bebek::nazar:,sezeryan oldu..Allah hepimizin yardımcısı olsun..:KK16:

oyyy ALLH bağışlasın çok sevindim güle güle büyütsün

Kizlar ben Arasini kucagima aldim sonunda gecmisi okuyamadim kusura bakmayin
bu onceki gece 5'te baslayan maceramiz bugun oglen saatlerinde nihayete erdi arasin 53 cm 3800 kilo olarak aramiza katildi
suyum gelmisti ve suni beklemek istemedim spinal sezeran oldm
su anda sutum gelmiyor tek derdim o
mojeli canim seninde gozun aydin bebisleri ayni gun kucakladik :)

evet canım seninde gözün aydın.benim oğlum çiroz biraz 3.420 doğdu 54 cm upuzun parmakları var babası gibi.bende spinal oldum 3.gun sabah sütüm geldi emzirmeye başladım , ebemiz lactamili önerdi ilk 2-3 gun içtim ama artık içmiyorum bol su içiyorum,gaz içinde rezene çayım var her gün bi tane

X