2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkürler kızlar, en son 2hafta önce ultrasona girmiştim ama uyumlu maşallah..darısı başınıza:nazar:

Arkadaşlar çok uzun zamandan sonra herkese merhaba

.bnm kızımda 2eylyl saat 14 10 da doğdu elh.epidural normal doğum yaptım.darisi tüm bekleyen annelerimize ins.

günaydın kızlar .benim 2 gündür sabah kalktıgımda beyaz yogun akıntım geliyor bu dogumun yaklaştıgı habercisimi bilen arkadaşar cevap yazarsanız sevinirim .şuanda 36 haftamdayım .

Merhaba güzel anneler ve tatlı minikleri,
Biz sezaryen için gün almıştık, 11 eylül, ama oğlum dün gece sabaha karşı gelmeye karar verdi :) su an yanımda uyuyor, ikimiz de iyiyiz çok şükür,sizlerle paylaşmak istedim :nazar:

.bnm kızımda 2eylyl saat 14 10 da doğdu elh.epidural normal doğum yaptım.darisi tüm bekleyen annelerimize ins.

Biocin,Maya canım ikinizinde gözleri aydın çok sevindim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı benim gibi bekleyenlerin başına sizi ve bebişlerinizi öpüyorum canım Allah sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin...

Herkesciklere günaydın ama kimsecikler yok doğum yapanlar bebişleriyle ilgileniyorlar kaç kişi kaldık bekleyen hayırlısıyla son 6 günüm... Güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle herkescikleri öpüyorum...:KK54:

günaydın kızlar kimsecikler kalmamış herkes bebişleriyle ilgileniyor bakalım bizimkiler ne zaman gelicek yarın kontrolüm var heyacan yapmaya başladım:KK16:

canım kilosu gelişimi iyiyse yani 36dan sonra bebekler için miladında derler bak düşünmen gereken başka bir evladında varmış bence agrında varsa artık kavuş yavruna

canım benım bebeğimde 36+4 2650 gr dı şimdi 37+2 yi bitirdik bugün ama nekadar oldu bilmiyorum evham yapma RABBİME gönlümden geçeni hayırlı eyle die dua et sezeryandan da korkma derdi veren dermanınıda verirmiş

Canım teşekkür ederim. Dün gece kasık ağrım sol bacağıma vurdu, ne yapacağımı şaşırdım. Zaten yatakta pozisyon değiştirmek işkence. Hatta o kadar kıvrandım ki ben en iyisi yarın gideyim konuşayım cuma alsın dedim. Haklısın, bebek gelişimini tamamladı. Zaten genelde sezaryeni 39. Haftada yaptıklarını düşünürsek, bebek sadece 1 hafta önce gelmiş olacak

Arkadaşlar bu sabah kontrolüm var bakalım doktorum ne diyecek çok stresliyim, heyecan da var hepsi bir arada karışık.

Hayırlı sabahlar herkese bakıyorumda ne cok dogum yapan olmus benden sonra rabbım hepsıne analı babalı buyutmeyı nasıp etsın ıns gerıde kalan dogum yapmayı bekleyen arkadaslarımızıda bır avazda dogum yapmalarını nasıp etsın benım bebegımde tahmını dogum tarıhı 4 eylul ama bız 13 gunluk oluyoruz bugun ne cabuk gectı anlamadım bıle yarın ıkı haftalık olcak mınık kuzum :-)

Kızlar merhaba suanda hastanedeyım suyum geldi 4 cm acıklıgım var sunı sancı takıldı odada turluyorum sızlerın dualarını beklıyorum cunku cok korkuyorum bugun bebegıme kavusucam ınsallah en kısa zamanda yazmaya calısıcam sızlere
canım inş. kolaylıkla hayırla bir doğumun olmuştur rabbim evladına sağlık sıhhat hayırlı ömür versin inş.
Merhaba güzel anneler ve tatlı minikleri,
Biz sezaryen için gün almıştık, 11 eylül, ama oğlum dün gece sabaha karşı gelmeye karar verdi :) su an yanımda uyuyor, ikimiz de iyiyiz çok şükür,sizlerle paylaşmak istedim :nazar:
canım hayırlı olsun rabbim kurtarmış evladında hayırlı nir ömür geçirir inş.

geçmiş olsun hayırlı olsun canım rabbim senin de evladına sağlıklı hayırlı ömür versin inş.

Günaydın arkadaşlar. Dünyaya gözünü açan bebeklerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum, anne ve babalarını da kutluyorum.Darısı bizim gibi bekleyenlerin başına inş.

merhaba kızlar bende 28 agustos sabahı oğlumu sezeryanla dünyaya getirdim çok tatlı bir oğlum oldu darıısı sizin basınıza:)

Eklentiler

• $1238987_10151843672319785_1341116911_n.jpg
    $1238987_10151843672319785_1341116911_n.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 36
Eylül Anneleri Kuzularına kavuşmaya başlamış Allah Hepinizi Sağlıkla Kurtarsın sabırla beklediğiniz bebeklerinizi kucaklarınıza almayı nasip etsin ben mart annesiyim ihtiyacınız olacak bir kaç yazıyı paylaşmak isterim

Bol Sütlü Günleriniz Olsun ;

ANNESİNİN PRENSİ: "Lohusalık" Doğumdan Sonraki İlk 40 Gün Nasıl Geçer ?

ANNESİNİN PRENSİ: Ve Gaz Problemi Başladı....

ANNESİNİN PRENSİ: Bebeğimi Nasıl Giydirmeliyim ?

ANNESİNİN PRENSİ: Emzirirken Meme Bakımı Nasıl Olmalı

Gunaydin kizlar nasilsiniz dogum yapanlarin gozu aydin bakalim sira bana ne zaman gelecek son 2 gun

Arkadaşlar sabah muayenemi oldum. Tabi yine tekrarlayan bir çatı muayenesi rahim açıklığı bir parmak dedi. Her gidişte yapıyor artık bu muayeneyi iyice tırstım artık. Birazda acımasız bir doktor olacak ki sen daha bunda böyle yaparsan ordan o bebek nasıl doğacak diye trip atıyor bana :) İyice gözümü korkuttu başka bir şey değil yani. 40 haftayı geçebilir her şey normal hiçbir problem yok dedi. İri bir bebek olmayacakmış 3.000 kilodaymış henüz kızım. Haftaya bugün tekrar muayenem var. Bir de doktorumun dediği kimsenin anlattığı doğum hikayesi gözünü korkutmasın kimiisi 1 günde doğum yapamazken kimisi iki ıkınmada doğuruveriyor bu kişiden kişiye değişir dedi. Bir de doğumda belinin altını kopmuş gibi düşün o zaman daha rahat olur diye tembihledi. Tabi demesi kolay nasıl yapıcaksak o dediğini:KK66:

merhaba kızlar bende 28 agustos sabahı oğlumu sezeryanla dünyaya getirdim çok tatlı bir oğlum oldu darıısı sizin basınıza:)

merhaba sevoo maşallah oğluna çok tatlı yaaa darısı bizimkilerin başınaa :)

Eylül bebekleri hep aceleci bizimkiler tembel çıktı doğmaya niyeti yok daha:KK1::KK1:

Herkesciklere günaydın ama kimsecikler yok doğum yapanlar bebişleriyle ilgileniyorlar kaç kişi kaldık bekleyen hayırlısıyla son 6 günüm... Güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle herkescikleri öpüyorum...:KK54:

Benim de 10eylül son yarın kontrolüm var çatı muayenesi yapacak doktor bakalım ne olacak senin de mi yok daha belirtin

X