2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
cok korktum.kuzum ama.allha sukur igimi..sabah.afersini.Cok.akintim.vardi..balgam.gbi..migdem.cok.bulandi.usudum.bi.andada bole.oldu..amamallha sukur rabbm bebegim.s
w

35:aglam allh.kimseye yastmasin.ama bu.durumu..str
ibile yetoo
bu arda.burda okumustum agda yapilirken.bi.krem suruyor a.

35:aglam allh.kimseye yastmasinKuzenm.sordu..do krmn adi.ne..hamile yaskmis

kizlarrr ben hastanede yatiyorum bugn su gibi bir sey ekdi
ve ardindan yogun kanqmq.backalrinda.suUluen..
ozlede kimse yoktu.drlr gitmis benm.dr seminerde...bende.devletgeldim..allh razi.olsun.ne ilgi yaa
hqmen ulrtsaona koydu.bakti bebek.ii kalp atisi ii..kendiai taklar atoo ama ben 2gun burdatim..pazartesi cikicam.kanamm cok.oldugu.iciim.simdii ii sizde bana bol fua edin.kizlarrn.gozetim.altinda olmm.lazimmis..simdi 1lt Serum bitti igfne vuruldum ve hap ict

ozlede kimse yoktu.drlr gitmis benm.dr seminerde...bende.devletgeldim..allh razi.olsun.ne ilgi yaa
hqmen ulrtsaona koydu.bakti bebek.ii kalp atisi ii..kendiai taklar atoo ama ben 2gun burdatim..pazartesi cikicam.kanamm cok.oldugu.iciim.simdii ii sizde bana bol fua edin.kizlarrn.gozetim.altinda olmm.lazimmis..simdi 1lt Serum bitti igfne vuruldum ve hap ict

Çok geçmiş olsun arkadaşım iyiyleşeceksin inşallah bendede olmuştu çok yoğun kanama parça bile düştü ben bebek sanmıştım ümidimi yitirmiştim çok şükür iyiyiz şimdi Allaha sığın sen moralini bozma çok kişide oluyor o yiyecek ekmeği varsa yaşar o kanamalar falan vız gelir ona :)

Sana ayn bnm yaşadıklarım cnm bnm yaaa
Biliosun banada aynısı oldu Allah'tan sen bebeğin yaşadığını hemen öğrenmişsin
Ben 4 saat sonra öğrenmiştim. Hemde özelde.
Yat cnm kal orda dinlen. Dualarımız seninle.
Bize hbr et gelişmeleri.
Allah a emanet olun...:KK43:

Allah yardımcın olsun canım dikkat et kendine evdede dinlen çalışıyomusun bilmiyorum ama rapor felan alda bir hafta toparla bari bence kendini

cok gecmıs olsun canım benım rabbım yavrundan ayırmasın cok korkuyorum bende hergece kabuslar goruyorum bebegıme bısey oluyo kanamam oluyo yada kalpatısları duruyo cok zor ya 6 aylık kaybımdan ve 2 dusugumden sonra ben sanırım psıkopata bagladım

kızlar merhabalar birkaç gündür bel ağrısı ve karın-kasık ağrısı vardı hamileliktendir diye çok ciddiye almamaya çalıştım ama yapım biraz pimpirikli olduğu için dayanamadım en yakın hastaneye gittim bebeğe mi bişi oldu diye en azından baktırayım dedim çok şükür bebekte bir sorun yok ama idrar tahlili istedi ve tahlilde eritrosit: 4-5, lökosit 1-2 epitel:4-5 çıktı... internette araştırdığımda kanda eritrosit olması pek de normal değilmiş idrarda kan demekmiş :KK43: yarın kendi doktoruma götüreceğim ama içim hiç rahat değil bebeğe zarar verir mi diye, bu kum yada taş düşürme belirtisi de olabilirmiş daha önce taş ameliyatı olmuştum çok korkuyorum yaa:18: daha önce böyle bişiye tanık olan var mı bilgisi olan??

bendede taş var genelde idararımda oluyo ama korkmana gerek yokki belki sendede kum gibi bişey vardır bebeğe zarar vermez korkma canım...

cnm ya bugün doktora gidince bişey istesem sorarmısın duphaston diye bi ilaç kullanıyorumda ben kabızlık için doktor bebeğe zararlı değil iç dedi bende içiyorum 2 güne bir sabah akşam gibi genelde ama bide sen sorarsa zararı olurmu bebişe

cnm ya bugün doktora gidince bişey istesem sorarmısın duphaston diye bi ilaç kullanıyorumda ben kabızlık için doktor bebeğe zararlı değil iç dedi bende içiyorum 2 güne bir sabah akşam gibi genelde ama bide sen sorarsa zararı olurmu bebişe

ilacın adını karıştırdım duphalacta olabilir :)

çok geçmiş olsun tatlım ya çok şükür iyiymiş bebeğin :nazar::emir_bebek:

Herkese Günaydın,

Kızlar ben çok yoğun çalıştığım için, sizleri foruma girip takip edebilsem de, çok yazamıyorum. Herkesin keyfi yerindedir umarım. Biz dün ikili testimizi yaptırdık, sonuçlar henüz belli değil ama doktor ense kalınlığını ve burun kemiğini ölçtü ve oranları iyi buldu. Büyük ihtimalle iyi gelir testin sonucu dedi. Cinsiyetimizle ilgili ilk tahminimiz de geldi. Büyük ihtimalle erkek dedi doktorumuz. 4 hafta sonra diğer randevuda kesinleşir dedi. Anketi oyladım hemen:KK9:Bu cinsiyet tahminleri ile ilgili yanılma hikayeleri okudukça ben hiç emin olamıyorum. Bebek kıyafetleri de gördükçe içim gitse de almıycam bir süre daha:KK50: Bu arada ben balık yiyemediğim için (anında çıkıyor) Solgar'ın balık yağı kapsüllerini tavsiye etti doktorum.

cnm maalesef ben çıktıktan sonra yazmışsın.. halıyle soramadım.

kızlar günaydın yahu bu doktorların cinsiyet yorumlarına güvenemicekmiyiz napıcaz ya:KK53: 5,5 aylık hamile bi arkadaşım var 4. ayda cinsiyetini öğrendi kız dedi doktoru dün öğrendikki meğer bebeğin pipisi varmış:KK52: ben şoka girdim annesini siz düşünün:KK30:
tabiiki sağlıklı olması herşeyden önemli ama böyle durumlar da olabiliyormuş bunu öğrenmiş olduk:KK34:
bebek kıyafeti alışverişlerimizi her ihtimale karşı unisex yapmalıyız diye düşünüyorum kızlar:26:

kızlar günaydın yahu bu doktorların cinsiyet yorumlarına güvenemicekmiyiz napıcaz ya:KK53: 5,5 aylık hamile bi arkadaşım var 4. ayda cinsiyetini öğrendi kız dedi doktoru dün öğrendikki meğer bebeğin pipisi varmış:KK52: ben şoka girdim annesini siz düşünün:KK30:
tabiiki sağlıklı olması herşeyden önemli ama böyle durumlar da olabiliyormuş bunu öğrenmiş olduk:KK34:
bebek kıyafeti alışverişlerimizi her ihtimale karşı unisex yapmalıyız diye düşünüyorum kızlar:26:

aynen.. dr banada ıkı kez kıza benzetti.. ama erkek.. resmen pipisini gorduk .
ne kadar kendımı alıştırmamaya calışsamda demekki kıza adapte etmişlim kendimi
çok kötü oldu duyunca. bariz erkek ...
sağlıkla gelsin.. ama cok istemiştim kızım olsun
bir oğlum var. napalım Rabbim bunu uygun gormuş bana..
ama kabullenmem için bugunu atlatmam gerek.

aynen.. dr banada ıkı kez kıza benzetti.. ama erkek.. resmen pipisini gorduk .
ne kadar kendımı alıştırmamaya calışsamda demekki kıza adapte etmişlim kendimi
çok kötü oldu duyunca. bariz erkek ...
sağlıkla gelsin.. ama cok istemiştim kızım olsun
bir oğlum var. napalım Rabbim bunu uygun gormuş bana..
ama kabullenmem için bugunu atlatmam gerek.

insan istemese de alıştırıyor kendini canım heleki doktor istediğin bir cinsiyeti söylüyorsa daha da alıştırırsın kendini
olsun sağlıklı olsun da ikisi de evlat hayırlısı buymuş demekki hayırlı evlat olur inşallah
ama en azından daha fazla kendini kız olduğuna alıştırmadan öğrenmişsin canım bugünkü şokunu bi atlat oğluşuna da alışırsın annesi:)
aynı şeyin bana da olacağını düşünüyorum doktorum kıza benziyor dedi bende kızım olsun istiyorum ama hamileliğimi öğrendiğimden beri içimden bi ses ısrarla erkek diyor bakalım hayırlısı artık:KK34:

X