2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar, aman bebeklerinizin cinsiyeti hakkında asla olumsuz yorum yapmayın, kız olsun erkek olsun ne olursa olsun yeterki saglıklı olsun..

Dualarınızı eksik etmeyin arkaadaslarım..

Dur bakalım estreya bi kan sonuçlarında çıksında.
İnşallah temiz çıkar ve yanlışlık vardır.
Benim 1 hafta sonra çıkarmış.sen ne zaman alacaksın.
Üzülme çok fazla belki yanılma payı vardır. ölçümde hata olmuş olabilir.
Benimkini bile çok zor ölçtü çünkü.O kadar uzadı ki ölçmesi inanmadım desem doğrudur.
Tekrar kontrolün ne zaman

Kızlar, aman bebeklerinizin cinsiyeti hakkında asla olumsuz yorum yapmayın, kız olsun erkek olsun ne olursa olsun yeterki saglıklı olsun..

Dun ikjili testim vardı, dünden beri ne yerdeyim ne gökteyim..

Ense kalınlıgı yuksek cıktı yavrumun, 3mm, doktor riskli grup dedi ama kan testlerim çarşamba gunu cıkacak..

ve bebeğim kızmış, iki erkekten sonra.. Sevinemedim bile bogazımda bir yumruk gözümde yaşlar sürekli aklım evladımda..

hayırlı haberler alırsın ınsallah canım bozma moralını yanlıs olcmus bıle olabılır bol bol dua et

Dur bakalım estreya bi kan sonuçlarında çıksında.
İnşallah temiz çıkar ve yanlışlık vardır.
Benim 1 hafta sonra çıkarmış.sen ne zaman alacaksın.
Üzülme çok fazla belki yanılma payı vardır. ölçümde hata olmuş olabilir.
Benimkini bile çok zor ölçtü çünkü.O kadar uzadı ki ölçmesi inanmadım desem doğrudur.
Tekrar kontrolün ne zaman

Kan sonuclarım çarşamba gunu cıkacak canım, surekli dua ediyorum, dun aksam Sultan Ahmet camisine gidip dua ettim. Ben bebegimin saglıklı olduguna inanıyorum. Ama eşim amniyosentez yaptırmamı istiyor doktor gerek görürse.

Yaptırıp yaptırmamakta kararsızım, yaptırırsam sadece doguma kadar içim rahat olsun diye yaptıracagım.

Dualarınız ve destekleriniz icin cok tesekkur ederim..

Ense kalınlıgı yuksek cıktı yavrumun, 3mm, doktor riskli grup dedi ama kan testlerim çarşamba gunu cıkacak..

ve bebeğim kızmış, iki erkekten sonra.. Sevinemedim bile bogazımda bir yumruk gözümde yaşlar sürekli aklım evladımda..

Tatlim insallah kan sonucun temiz cikar. Seni cok iyi anliyorum bebeklerimden birinin ense kalinligi 5 mm ciktj sok olduk:KK43: cok sukur kanda birsey cikmadi.. ama o hafta yasadiklarimi bi ben bilirim bi Allah..insallah senin melegin de saglikli cikicak.. haftaya bebegimin kalbine bakilacak dr kalbinin kontrol edilmesi gerekiyor dedi beni bi uzmana yollicak..uzme kendinj bolbol dua et kizin saglikli hayirli olur insallah.

asla 3. yü düşünmüyorum.....
asla....
günah işliyorum biliyorum ama Allah affetsin beni.
cok istemiştim çokk..

oğlum sevindi ben bildim bnm istediğim oldu diye..
oğlum geldi annecim sen kız ıstedıgın ıcın mı uzgunsuzn dedi evet dedim
ben anladım dedi.. 5 yaşında bu anlayışşş.. o bnm dert ortağım hayattakı tek tutunacak dalım.

Canım Allah saglıklısını versin anlıyorum seni bende ilk bebeğimde kız istiyordum Dr erkek dedi cok üzülmüştüm ağlamıştım sonra 5. Ayda baska bi Dr a gittim buna erkek diyenin drluguna şaşarım dedi ve kızım oldu Allah saglıklısını hayırlısını versin bugun göstermedi benim bebiş bagdas kurmuştu Allah sağlıklı hayırlı evlat versin senin verdiğin tepki çok normal illa ki hepimizin içinden gecen bi cinsiyet var alıştırıyoruz kendimizi bunala alışacaksın

olumsuz yorum yapan olmadı zaten cnm..
neyse sen gonlunu ferah tut.. cunku ölçümler fln cogu zaman tutmuyor..
Rabbım bılır herseyın ıyısını guzelını hayırlısını.. evet ben cok kıs ıstıyordum cunku 3. doğurma gıbı bı lüksüm yok
Rabbım ıcımı bılıyor kız çocuk hayalım hep vardı..
oğlum olacakmış uzuldum ama sağlıkla gelmesı tek dılegım sımdı... usg resmıne bakıp ağladım sağlıkla gel senı uzmuyordumdur ınsallah dıye
Allah ıma sığındım benı affet uzuldugum ıcın dıye.. insanız şaşar beşeriz..
ama olumsuz yorum yapmadı kımse sadece umıtlenıp hayal kurup hayaller yıkılınca ınsan sarsılıyor bunu dile getırdık
Rabbım senınde sağlıcakla kızına kavuşmanız nasıp eylesın.. bı omur sağlıklı olun ailecek .. ne güzel ne mutlu 2 oğlandan sonra bır prenses.. Rabbım sağlık versın

Son düzenleme:
aslında beni en cok etkileyen dr un odasından çıktık .. dr um ıdrar testı ıstedı benden cunku karnımın aşağısına cok baskı yapıyor dedım yuruyemıyorum hemen sancıyor dedım sık ıdrara çıkmaya başladım dedım o da ıdrarda enfeksıyon varmı dıye bakmak ıstedı.. rısklı gebelikten degılde ıdrar yllarındakı problemden dolayı baskıyı hıssedıyor olabılırsın dedı . bızde asagı ındık test ıcın sıramızı beklıoduk tam karsımda bı kadın dünyalar guzelı daha bı ıkı gunlukkkk kız bebek pembeler ıcındee ama yusyuvarlak yuzu vardı uyuyrdu uyandı o an o kadar guzeldı kı ... onu görünce gozlerımde yaşlar belırdı.. ama tuttum kendımı .. Allah bagıslasın cokk cok güzel bır kız bebektı..

testlerın sonucu ıcın arayın demıstı aramadım daha :44:

olumsuz yorum yapan olmadı zaten cnm..
neyse sen gonlunu ferah tut.. cunku ölçümler fln cogu zaman tutmuyor..
Rabbım bılır herseyın ıyısını guzelını hayırlısını.. evet ben cok kıs ıstıyordum cunku 3. doğurma gıbı bı lüksüm yok
Rabbım ıcımı bılıyor kız çocuk hayalım hep vardı..
oğlum olacakmış uzuldum ama sağlıkla gelmesı tek dılegım sımdı... usg resmıne bakıp ağladım sağlıkla gel senı uzmuyordumdur ınsallah dıye
Allah ıma sığındım benı affet uzuldugum ıcın dıye.. insanız şaşar beşeriz..
ama olumsuz yorum yapmadı kımse sadece umıtlenıp hayal kurup hayaller yıkılınca ınsan sarsılıyor bunu dile getırdık
Rabbım senınde sağlıcakla kızına kavuşmanız nasıp eylesın.. bı omur sağlıklı olun ailecek .. ne güzel ne mutlu 2 oğlandan sonra bır prenses.. Rabbım sağlık versın

Allah razı olsun canım arkdasım guzel duaların ve dileklerin icin..

İnan ben sana laf gondermesi falan yapmadım hakkını helal et, kendime yapmıstım aslında bu da erkek falan demistim ya ondan..
Kendimeydi serzenişim..

Allah hepimizin evlatlarına saglık sıhhat versin, vatanlarına milletlerine hayırlı evlat olsunlar, ahlaklı ve karakterli örnek bireyler olsunlar..

Fb-hcg:38,4. Duzeltilmis mom 0.82
Papp-a;1,75. Duzeltilmis mom 0.83

Crl:51. Nuchal translucenscy 1.30 mom 0.95
Kombine risk 1:10000
Ikili test. 1:3859
Yas riski1:612
Trisomy 12/18+nt:1.10000.

Kizlar dgerlerse sorun varmi acaba

Fb-hcg:38,4. Duzeltilmis mom 0.82
Papp-a;1,75. Duzeltilmis mom 0.83

Crl:51. Nuchal translucenscy 1.30 mom 0.95
Kombine risk 1:10000
Ikili test. 1:3859
Yas riski1:612
Trisomy 12/18+nt:1.10000.

Kizlar dgerlerse sorun varmi acaba

ya bu sonuçlara gore 50 nın altı erkek ustu kız oluo fln denılıyor
kımler ınanıyo buna .. ben ınanmıyorum :)

bene degerlerın normal gozuluyor .. çokta anlamıyorum canım dr un ne dıyor ?

merhaba kızlar nasılsınız ben nete fazla giremiyorum evde yok kardeşimin yanına geldikçe giriyorum...dün doktora gittik bebeğimin cinsiyetini öğrendim bi oğlum olcak inşallah...ama 1 hafta önden gidiyormuşş umarım sorun olmaz...

ya bu sonuçlara gore 50 nın altı erkek ustu kız oluo fln denılıyor
kımler ınanıyo buna .. ben ınanmıyorum :)

bene degerlerın normal gozuluyor .. çokta anlamıyorum canım dr un ne dıyor ?

Canim allah hayirlisini versin kizim var oglum olursa guZel
Olur ama kiz erkek farketmez dr suan yok bende carsamba cin e gidiyorum insallah gitmedende cinsiyet ogrensem ordan alis veris yapsam ama ins sonuclar iyidir

temizlik yaptım rahatladım valla halı koltuk ne var ne yok mis oldu ama bittim.sağ kalçam tutuldu oturunca kalkamıyorum kalkınca oturamıyorum dünde olmuştu bütün gün dışardaydım yorulmuştumm neden oluyo böyle yaa kalsiyum eksikliğinden falanmı aşırı kötüü gece uyuyunca geçmiş oluyo sabaha 2 iş yapıyım dolaşıyım yine tutuluyo napsammmm acabaa :44:

yaaa kaşlarımı aldırmaya gıttım kız afedersınız b.k gibi aldıı yaaa o kadar uzatmıştım oysakı ama ıncecık ve capraz cupraz yaptı
gerızekalı ben bıle evde kendım daha güzel alıyorum.. bıde bunalr para kazanıyorlar delı oluyorum
offf bugun cok siniriliyim ben yaaa :KK14:

temizlik yaptım rahatladım valla halı koltuk ne var ne yok mis oldu ama bittim.sağ kalçam tutuldu oturunca kalkamıyorum kalkınca oturamıyorum dünde olmuştu bütün gün dışardaydım yorulmuştumm neden oluyo böyle yaa kalsiyum eksikliğinden falanmı aşırı kötüü gece uyuyunca geçmiş oluyo sabaha 2 iş yapıyım dolaşıyım yine tutuluyo napsammmm acabaa :44:

bana da aynısı oluyor canım kalsıyum magnezyum kullanıyorum magnezyum eksıklıgınde kramp oluyormus . Magnezyumun erken dogum rıskını de azaltıyormus kramp gırmesını de engellıyor rahımde kaslardan olusuyor sonucta

Kışlık yazlık değişimi yapıyoruz eşimle.
Tabi yaz bitti kadın gerek yoktu diyenleriniz olabilir=)
Ben tembelim demiştim.
Yapıyoruz dediğime bakmayın ben talimat veriyorum eşim koyuyor vakumlu torbalara=)

Bugün 2 kerelik istifra hakkımı kullandım.
Şimdi eti cici bebeye sardım.Kilo aldırıyormuş aldırırsa aldırsın bulantıma iyi geliyor.
Boğazım parçalandı kusmaktan
Boğazımı geçtim kasığımın sancısı çok artıyor.Devamlı bakıyorum bir şey geldi mi diye.

yaaa kaşlarımı aldırmaya gıttım kız afedersınız b.k gibi aldıı yaaa o kadar uzatmıştım oysakı ama ıncecık ve capraz cupraz yaptı
gerızekalı ben bıle evde kendım daha güzel alıyorum.. bıde bunalr para kazanıyorlar delı oluyorum

benımde ıncecık almıstı kuaforun bırı 3 gun aynaya bakamadım

Geçen bende tersledim kzı.
Zaten çıkmıyor ipe bile gerek duymuyor alırken.
Senede 2 kere ya aldırıyorum ya aldırmıyorum.
6 aylık ancak uzamış iki tel kaşımıda alıp inceltti.
Ya toparladım ben diyor.
Sarımsak sürün çıkar diyo lafa bak ben bilmiyorum sanki.

ya sıtedekı arkadaşıma aldırıodum sureklı o süper alıo o da ınceltıo ama en azından dümdüz alıoo
baktım o yoğundu karsı sıtedekıne gıttımmmm..
kaşımın bırı cok güzel dıgerı ınce ve zıkzaklı allahımmm delırcem yaa ztn sinirim tepemde bugun
aralada şaplattım bı tane delı ettı benı komşudan cıkmıo kadın 20 gun sonra doğuracak tutturdu ben fulinle (kızının adı fulin)
oynıcam gelmiyorum eve dıye zorla getırdım bu kez evde ağladı ağladı susmadan agladııı. arkadaşım gelmıştı susmuoo
mahfettı ztn kız ayda yılda bı gelıo.. kadının işi gucu var oğlum kadının karnı burnunda ustelık fulini yıkıyacaktı
napiyim zorla ustune mı atayım senı .. yok anlamıooo
şaplattım bı tane şimdi daha anlamlı alarsın dedım ağladı ağladı sustu..

offfffffffffff Allahtan ellerı yuzundeydı yanağına gelmedı ..:KK43:(( yaaa uzuluyorum ama ınanın sabırımı cok zorladı bugun
ev darama duman dağıttı hep toplamıoo bırde yemegı ben kasıkla ağzına soktuğum hald eyemek yemegı sevmıyorum oyunumu böluo dıoo.. beyefendı wii de oyun oynuyorda oyununu boluyormusum o oynarken ağzına sokacakmışım

ya sıtedekı arkadaşıma aldırıodum sureklı o süper alıo o da ınceltıo ama en azından dümdüz alıoo
baktım o yoğundu karsı sıtedekıne gıttımmmm..
kaşımın bırı cok güzel dıgerı ınce ve zıkzaklı allahımmm delırcem yaa ztn sinirim tepemde bugun
aralada şaplattım bı tane delı ettı benı komşudan cıkmıo kadın 20 gun sonra doğuracak tutturdu ben fulinle (kızının adı fulin)
oynıcam gelmiyorum eve dıye zorla getırdım bu kez evde ağladı ağladı susmadan agladııı. arkadaşım gelmıştı susmuoo
mahfettı ztn kız ayda yılda bı gelıo.. kadının işi gucu var oğlum kadının karnı burnunda ustelık fulini yıkıyacaktı
napiyim zorla ustune mı atayım senı .. yok anlamıooo
şaplattım bı tane şimdi daha anlamlı alarsın dedım ağladı ağladı sustu..

offfffffffffff Allahtan ellerı yuzundeydı yanağına gelmedı ..:KK43:(( yaaa uzuluyorum ama ınanın sabırımı cok zorladı bugun
ev darama duman dağıttı hep toplamıoo bırde yemegı ben kasıkla ağzına soktuğum hald eyemek yemegı sevmıyorum oyunumu böluo dıoo.. beyefendı wii de oyun oynuyorda oyununu boluyormusum o oynarken ağzına sokacakmışım

Allah kolaylık versin canım çok zormuş

X