2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
selam herkese... ben inanılmaz halsizim arkadaşlar sizde enerji nasıl??? doktor normal diyor ama çevremdeki hamile bayanlar benim kadar yorulmuyorlar sanki...

Hanimlar hangi uemekten bahsediyosunuz merakk ettim. ben de veda pwrtimiz vardi acili lahmacun yspmis veliiim.ay cok guzeldiii..onu yedim. dolmaa yedim.

selam herkese... ben inanılmaz halsizim arkadaşlar sizde enerji nasıl??? doktor normal diyor ama çevremdeki hamile bayanlar benim kadar yorulmuyorlar sanki...

Ben evde cok halsiz oluyorum...okulda tum enerjimi harcayip geliyorum cunku...ama o halsizlik var yani..ev isi yapamiyorum....hafyada bir ancaa

Ben evde cok halsiz oluyorum...okulda tum enerjimi harcayip geliyorum cunku...ama o halsizlik var yani..ev isi yapamiyorum....hafyada bir ancaa

ben de öğretmenim. sabah enerjim iyi. ama akşam eve geliyorum ki sofra hazırlamaya bile halim olmuyor. akşamları midem bulanıyor. temizlik falan hiç canım yapmak istemiyor. haftasonları bile hep evde yatmak istiyorum. hamilelik boyunca böyle mi devam ediyor acaba :KK43:( meyve falan yemeye gayret ediyorum aslında. bir de perşembe günü doktora gittim tansiyonumu ölçüp sedyeye yönlendirdiler beni muaayene için. eşim duymuş 8e 4tü tansiyonun dedi. :S inanılmaz düşmüş.

yarasınn kuşuuumm :) seninkinin yanında bizimki fos kalır ama olsun :KK70:Sulu patates yemeği-pilav :)
Bende bugün eşimin arkadaşları kardeşleri akşam yemeğine davet etmişti eşim. Neler yaptım neler.. Patlıcan kebabı , pirinç pilavı , soğuk dövme çorbası , et kavurma , içli köfte vardı buzlukta onu kızarttım ha bide çığ köfte yaptım salata ayran falan.. Ayy öldüm ama eşim ısrarla çağıracam dedikçe kıramadım. Saat 3 ten beri çıkamadım mutfaktan .. Pöff oldum şey kemiğim çok ağrıyoo

Son düzenleme:
Yok ya hakikaten eve gelince midem bulanıyor
Bunu sınadım.
Emedur içtim iyi geldi.
Ama onun da etkisi 3 saat sürüyor bende.

Ben daha ne kendime bir şey aldım ne bebişe.
Ne zaman başlayacağım bakalım
Sanırım şu bulantılar geçince.
Çünkü hiç tadım yooookkk=((

Bende bugün eşimin arkadaşları kardeşleri akşam yemeğine davet etmişti eşim. Neler yaptım neler.. Patlıcan kebabı , pirinç pilavı , soğuk dövme çorbası , et kavurma , içli köfte vardı buzlukta onu kızarttım ha bide çığ köfte yaptım salata ayran falan.. Ayy öldüm ama eşim ısrarla çağıracam dedikçe kıramadım. Saat 3 ten beri çıkamadım mutfaktan .. Pöff oldum şey kemiğim çok ağrıyoo

bu kadar şeyi 2 gün mutfakta yaşasam yine yetiştiremezdim 3ten beri demek vay beee marifetli kadın bi başka tabii :)
afiyet olsunnn yarasınnn :)

Bunu sınadım.
Emedur içtim iyi geldi.

benimde aynı başka evde olmuyo ama kendi evimde oluyo çok ilginç:44:

Bunu sınadım.
Emedur içtim iyi geldi.

Benimdeeeeeee çok kötüydüm bugün hala kötüyüm moralim çok bozuluyor hiç geçmicek gibi geliyor

canım endişelenme bende senin gibi netten bakıp çok endişelenmiştim eritrosit 10 12 çıkmıştı ama doktor normal dedi

çok teşekkür ederim voiceseda ve MTA içimi rahatlattınız bir sürü senaryo yazdım kafamda moralim sıfırlanmıştı ağladım sürekli inş yarın doktorda aynısını diyecek çok sağolun tekrardan...:KK16:

Benimdeeeeeee çok kötüydüm bugün hala kötüyüm moralim çok bozuluyor hiç geçmicek gibi geliyor

Geçmicek mi acaba yaaaaa..
Acaba ben de o istisna tiplerden olup 9 ay çekecek miyim bulantıyı...
Enerjim düşüyor gerçekten

REİKİ diye bir spor vardı ya.Onu yapalım=))

bu kadar şeyi 2 gün mutfakta yaşasam yine yetiştiremezdim 3ten beri demek vay beee marifetli kadın bi başka tabii :)
afiyet olsunnn yarasınnn :)

benimde aynı başka evde olmuyo ama kendi evimde oluyo çok ilginç:44:

Yeni evliyken hiçbise bilmiyordum ama dediğim gibi eşimin ailesi çok kalabalık sürekli birlikte olmayı seviyorlar. Onlardan öğrendim kayınvalidemde pek hamarat herşeyi ondan öğrendim.
Birde bulaşık yıkamaya yardımcı olan görümcemin kızı olmasa işin içinden çıkamazdim. Gelin size de yaparım ayıpsın :nazar:

çok teşekkür ederim voiceseda ve MTA içimi rahatlattınız bir sürü senaryo yazdım kafamda moralim sıfırlanmıştı ağladım sürekli inş yarın doktorda aynısını diyecek çok sağolun tekrardan...:KK16:

Anlayabiliorum canım çünkü bende aynı sen gibi olmuştum netten bakıp bakıp ağladım kötü bişey çıktı diye ama doktor neyseki rahatlattı. inşallah yarın seninde güzel haberlerini beklioruz :)

ıyı aksamlar arkadaslar cok moralım bozuk bı arkadasım dogumuna 3 hafta kala sofradan kalktıgında kan bosalmıs bayılmıs hastaneye kaldırmıslar bebek olmus sezeryan yapmıslar yemek yedıgı ıcın zegırlenmıs mı ne bebegın esı rahım duvarından ayrılmıs bebek oksıjensız kalmıs ve olmus yavrum yaa kıyamam cok uzgunum

ıyı aksamlar arkadaslar cok moralım bozuk bı arkadasım dogumuna 3 hafta kala sofradan kalktıgında kan bosalmıs bayılmıs hastaneye kaldırmıslar bebek olmus sezeryan yapmıslar yemek yedıgı ıcın zegırlenmıs mı ne bebegın esı rahım duvarından ayrılmıs bebek oksıjensız kalmıs ve olmus yavrum yaa kıyamam cok uzgunum

Geçmiş olsun başın sağolsun canım.
Üzülmüşsün belli ama burda benim gibi rahat karşılayamayanlar olabilir
Sende biliyorsun stresli hamilelik geçirenler var.
Yanlış anlama beni sakın ama böyle şeyler paylaşmasak daha iyi olur gibime geliyor.
Herkes tedirgin ve stresli zaten.

Senin iyi niyetli olduğunu biliyorum.
Umarım beni yanlış anlamadın arkadaşım.

Son düzenleme:
kizlarrr ben hastanede yatiyorum bugn su gibi bir sey ekdi
ve ardindan yogun kanqmq.backalrinda.suUluen..
ozlede kimse yoktu.drlr gitmis benm.dr seminerde...bende.devletgeldim..allh razi.olsun.ne ilgi yaa
hqmen ulrtsaona koydu.bakti bebek.ii kalp atisi ii..kendiai taklar atoo ama ben 2gun burdatim..pazartesi cikicam.kanamm cok.oldugu.iciim.simdii ii sizde bana bol fua edin.kizlarrn.gozetim.altinda olmm.lazimmis..simdi 1lt Serum bitti igfne vuruldum ve hap ict

ozlede kimse yoktu.drlr gitmis benm.dr seminerde...bende.devletgeldim..allh razi.olsun.ne ilgi yaa
hqmen ulrtsaona koydu.bakti bebek.ii kalp atisi ii..kendiai taklar atoo ama ben 2gun burdatim..pazartesi cikicam.kanamm cok.oldugu.iciim.simdii ii sizde bana bol fua edin.kizlarrn.gozetim.altinda olmm.lazimmis..simdi 1lt Serum bitti igfne vuruldum ve hap ict

Mucizemmm ne oldu yaaaa??
Geçmiş olsun.Ya bu kanamalar br anda geliyor baksana belirti melirti hiçbirşey yok.
Ama maşallah bebekler,in kalbi yerinde yeri rahminizde.
Allahım beterinden korusun hepimizi.Üzülme moralini yüksek tut.
Dua edeceğiz tabi ki ediyorum da.
Sen arada yazabilirsen haberdar et ama üzülme bak sakın.Kanaması olanların hepsinin durumu düzeldi.
O iğneler ilaçlar çok iyi geliyor belli ki.
Kıyamam canım ya.Haber bekliyoruz

:KK24:

Geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda düzelir ve çıkarsın maşallah bebeğimiz tutunmuş önemli olan o dualarımız seninle bu ara ne kadar cok duyar olduk bizlerde mi sorun var eskiden insanlar 9 ayı hiç anlamadan gecirirlermiş benim bulantılarda fena yarın kontrol var ama sabah çok kötü oluyorum umarım gidebilirim az kaldı dedikçe uzuyor sanki
Bebek arabası bakan gzmm sendin de mi sakın cok teferruatlı bişey alma yazık bi kenarda kalıyo şimdinin çocukları fena hiç bi yerde tutamıyorsun hele etrafı görünce o puset elinde patlıyo biz eşya taşımak için kullanıyorduk NAZLI kucağımızda eşyalar pusette bastonda aldım onuda ben surecem diyor suan balkonda yatıyorlar ama araba koltuğu şart ve kesinlikle alıştırın ağlıyor falan yemeyin oyunları ay gece gece ne uzattım :KK1:

X