2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
İki gün önce medical park hasta haklarından aradılar beni
Acilden girşiniz olmuş memnun kaldınızmı diye sordu kadın
Bende bir bir başımıza gelenleri ahmet Yılmaz'ın ilgisizliğini
Bunca yıldır o hastaneyi kullandığımı ama artık aska adım atmıcagımızı
Tüm tanıdıklarımada yaşadıklarımı ve hastanenin özellikle nöbetçi Dr un evinden
Saatler sonra sinirli bi şekilde gelip baktığını söyledim anlattım herseyi
Kadın dînledi herseyi not etti kurulda dile getirilip önlem ve uyarılar yapılıyormuş

Hadi bakalım inşallah
Hiç birine güvenim yok da neyse.
Utanma da yok ya.Kadın doğum uzmanı ve çocuk dr u olmak zorunda ama her hastane de sadece acilde dahiliyeci var.
O gün ben gittiğimde de yok iki si de.sadece dahiliye vardı.
Benim kayın pederim de bu yüzden vefat etti desem doğrudur.
Ambulans hastaneye getiriyor hastane de sadece hemşire var dr bile yok!
Müdahele edemiyorlar.Korkunç bir olay ya.

oo sen tecrübeli annesin Allah sana bağışlasın yavrularını amin canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

Hiç öyle demee bende kendimi tecrübeli sanırdıım her hamilelik bir olmuyormuş demekki ben kızlarda hiç bunları yaşamadım her işimi yapardıım bi sabahları bulanırdım geçerdi halsizlik hiç bilmezdim tabi ozamanlar sizler gibi gençtim kızımın biri 16 diğeri 11 yaşında ben 35 yaşındayım kalabalık aileyi çok seviyorum ya tam sınırdayım anlıycaan

Hiç öyle demee bende kendimi tecrübeli sanırdıım her hamilelik bir olmuyormuş demekki ben kızlarda hiç bunları yaşamadım her işimi yapardıım bi sabahları bulanırdım geçerdi halsizlik hiç bilmezdim tabi ozamanlar sizler gibi gençtim kızımın biri 16 diğeri 11 yaşında ben 35 yaşındayım kalabalık aileyi çok seviyorum ya tam sınırdayım anlıycaan

maşalahhın vaaarrr ne kadar genç anne olmuşsun ne güzeel belki yaş geçince vucut zorlanıyordur bende belki 19-20 yaşımda olsam daha rahat olurdum 27 yimm bu arada ne bileyım bir fikir tabi bu. genç bünye olsa da zor geçen olur. hamilelik çok farklı bişeymiş. tepeden tırnağa değişim hormonların değişiyor. bende severim kalabalık aile ama 3 e cesaret edermıyım bilemıyorum Allah o günleri de gösteririr inşallah büyük bir aile olmayı .

ben geldimmmm :)
ya yol o kadar yoruyo ki taş taşımış gibiyim valla.oh 2 gün sınav yok uyku vaar:KK9:

ben geldimmmm :)
ya yol o kadar yoruyo ki taş taşımış gibiyim valla.oh 2 gün sınav yok uyku vaar:KK9:

Sonunda geldin hoş geldin=)
Uyku yok çalışmak var=)
Eşim geldi eğitim erken bitmiş,

Midem çok fena .hava almaya çıkartcak beni.inşallah iyi gelir.
Ben anlamadım bu 2 gündür gene tavan yaptı midem!!=((

İki gün önce medical park hasta haklarından aradılar beni
Acilden girşiniz olmuş memnun kaldınızmı diye sordu kadın
Bende bir bir başımıza gelenleri ahmet Yılmaz'ın ilgisizliğini
Bunca yıldır o hastaneyi kullandığımı ama artık aska adım atmıcagımızı
Tüm tanıdıklarımada yaşadıklarımı ve hastanenin özellikle nöbetçi Dr un evinden
Saatler sonra sinirli bi şekilde gelip baktığını söyledim anlattım herseyi
Kadın dînledi herseyi not etti kurulda dile getirilip önlem ve uyarılar yapılıyormuş

Gerçekten doktor seçiimi çok önemli bende bi gün doktora gittim randevulu olduğum bi gündü ve doktor olmadığı halde bize gelin burda demişlerdi. gittik ve öğrendikki doktor o gün yokmuş bende dedim benim lekelenmelerim var başka doktor bakamazmı dedim. doktorla konuştuk ve doktor erkekti dediki alttan bakarım ancak.. bende dedimki karından baksanız olmazmı dedim. bana işimi öğretemezsin dedi güzel bir dille rica etmeme rağmen. çok istiosanda bana ayrı muayne ücreti actır bakayım dedi. Bidaha da gitmedim oraya insanı rezil ediolar.

helvayı yedım ama mıdem bulanıo sanırım ben acıktım yıneee
vay anasını yaaa duba olcazz bu gıdışle 9. ayın sonundaaa :KK53:

Uyku yok çalışmak var=)

ben ne zaman evde olsam sürekli öğürme halindeyim dışarı çıktığım an bitiyo bak 2 gündür dışardayım ya 0 bulantı.çarşamba bitmiştim ama kusmaktan.
kesinlikle iyi gelir soda falan iç hava al :)
kavacık kanlıcaya yakınmıydı ya karıştırdımmı:KK1:öyleyse eğer yogurt ye benim yerime lütfen:KK1:

Uyku yok çalışmak var=)

bnmde bugun öğürmelerim oldu .. hemen at agzna bısey ..
cok aç kalıosunnn valla annenle bırlık olup dövucem seni.. :KK22:

bolb ol hava al haydee canım cok yorula

Benim de bu hafta belirtilerim yok denilecek kadar az . Kendimi hamile değilmiş gibi hissediyorum , enerjim yerine geldi sanki .Bol bol yürüyüş yapıyorum iştahım normale döndü gibi . Çalıştığım için bu durumdan şu an memnunum ama insan zaman zaman tedirgin olabiliyor içimizde bir canlı var sonuçta ve onu henüz hissedemiyoruz. Hastanede çalıştığım için istediğim an ultrasondan bakabilme imkanım var ama ses dalgalarının da fazlası zararlıdır diye bakmıyorum . Kendi kendimi terkin ediyorum . Kontrol için 3 haftam var bekleyeceğiz :)

Gerçekten doktor seçiimi çok önemli bende bi gün doktora gittim randevulu olduğum bi gündü ve doktor olmadığı halde bize gelin burda demişlerdi. gittik ve öğrendikki doktor o gün yokmuş bende dedim benim lekelenmelerim var başka doktor bakamazmı dedim. doktorla konuştuk ve doktor erkekti dediki alttan bakarım ancak.. bende dedimki karından baksanız olmazmı dedim. bana işimi öğretemezsin dedi güzel bir dille rica etmeme rağmen. çok istiosanda bana ayrı muayne ücreti actır bakayım dedi. Bidaha da gitmedim oraya insanı rezil ediolar.

ne biçim bi davranış ne biçim bir tutum ne saygısızlık...
sen hamilesin ya duyguların uçta hormonlar alt ust..
en ıyı onların anlamaları gerekiyor bu durumu..

ay valla herseyden once ınsan olmak gerek ınsan.. bunu bılır bunu soylerım..!
birde galiba gerçekten kadın dr lar (kadın doğum uzm.) daha bi iyi anlıyorlar halden
ozellıkle duygusal gel gitlerimizden..
demet hn beni sadece bi kere muayene etmişti..
hemen sonra tekrar benı ılk sıraya alıp kabul etmesi
içerde benimle sürekli konuşması .. aydınlatması.. bana moral vermesi
bend ecok buyuk artılara neden oldu.. gözümde buyudu kadın.. güven duydum ona.
inşallah böyle devam eder. ne dıyeyım başka..

aç kalmandansa duba olmanı tercih ediyorummm açlıktan ağlıyoduk nerdeyse hatırla kuşuuummm:26:

kız ben aral a 45 kılo ıle hamıle kalmıştım . dr bana ultrasondan bakarken o kadar kaslı bı karnın varkı çocuk dırekt gözüküyor demıştı..
23 kılo aldığımda kendımı sevıodum kollarımı opuyordum :))) ılk kez kollarımı oyle tombik gormuştum :))
alayım valla çatlat çutlak olmasın yeterr.. kıloları zırt dıye verırız..:KK52:

kız ben aral a 45 kılo ıle hamıle kalmıştım . dr bana ultrasondan bakarken o kadar kaslı bı karnın varkı çocuk dırekt gözüküyor demıştı..
23 kılo aldığımda kendımı sevıodum kollarımı opuyordum :))) ılk kez kollarımı oyle tombik gormuştum :))
alayım valla çatlat çutlak olmasın yeterr.. kıloları zırt dıye verırız..:KK52:

ay sinir oldum sana şuan:KK47:45 kilo ne ya:KK14:
ben şuan bile 65im zaten alırsam o kadar sedyeye almak için beni doğuma vinç falan gelir heralde bide popomdan alıyorum allahımm tanker gibi gezerim ortada yuvarlanırım kıçımın üstünde ayy düşünmesi bile kötü :18:

ya kızlar ben bu akşam burda ki avm ye gidicem
kotona fln bakıcam ustlerım oluyor ama alt hıc bıseyım yok ne gıycem ben orda...
bol bıseyler bulmam gerek

ay sinir oldum sana şuan:KK47:45 kilo ne ya:KK14:
ben şuan bile 65im zaten alırsam o kadar sedyeye almak için beni doğuma vinç falan gelir heralde bide popomdan alıyorum allahımm tanker gibi gezerim ortada yuvarlanırım kıçımın üstünde ayy düşünmesi bile kötü :18:

öyle deme bee
bnmde popom buyuktur yanı kuru degılım
gogusler ve popo maşallahlık.
kız ben bıldıgın ebru şallı modelı :)))

ama o kas yaptı bende yapıcam 2. den sonra platese başlıycammmm:KK52:
beraber başlıyalım hatta :))

ne biçim bi davranış ne biçim bir tutum ne saygısızlık...
sen hamilesin ya duyguların uçta hormonlar alt ust..
en ıyı onların anlamaları gerekiyor bu durumu..

ay valla herseyden once ınsan olmak gerek ınsan.. bunu bılır bunu soylerım..!
birde galiba gerçekten kadın dr lar (kadın doğum uzm.) daha bi iyi anlıyorlar halden
ozellıkle duygusal gel gitlerimizden..
demet hn beni sadece bi kere muayene etmişti..
hemen sonra tekrar benı ılk sıraya alıp kabul etmesi
içerde benimle sürekli konuşması .. aydınlatması.. bana moral vermesi
bend ecok buyuk artılara neden oldu.. gözümde buyudu kadın.. güven duydum ona.
inşallah böyle devam eder. ne dıyeyım başka..

işte doktor diye koymuşlar oraya daha güvenilirmi böyle doktorlara. BAyan doktorum iyiydi ama bu muameleden dolayı onuda mecbur silmek zorunda kaldım.

öyle deme bee
bnmde popom buyuktur yanı kuru degılım
gogusler ve popo maşallahlık.
kız ben bıldıgın ebru şallı modelı :)))

ama o kas yaptı bende yapıcam 2. den sonra platese başlıycammmm:KK52:
beraber başlıyalım hatta :))

koşa koşa katılırım sana malzemelerim cd'lerim tam takımım var:KK9:
sen popo görmemişsin benim cidden belim incecik popo var armut gibiyim:KK1: çeker koyardım ama olmaz sığmaz buralara:KK9:bitanede popo topiği açalım elalem popo görsün ahah:KK9:

bide kotonda mükemmel şortlar ve atletler gördüm dünn

X