2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ayy yerim onn ensesini ben yaaa..
cnım benm ..ben de 2 hafta sonra gitcem peh peh pehh..bekle bekle..
çok sıkıcı bebemi görmme 2 hafta var..
senle aynıyız kuuzm herhalde....
kalan doğum günü aynı..ay benmkide kocamn olmuştur..salacık ebbem benim..
ay sizin göbekleri gördüm kuzum ben anamm size hamillk çok yakşcak heee..maşşlhh 7 8 9 aylık oldunuzda çok ttalı olcanız kızz

medipol hakan apaydın canım bence..

Kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için. yarın senden haber bekleyeceğim Papatya

Öpüyorum sizi, iyi geceler..

18 aralık tahmini tatlı.Aynı mı senle=)
Zaten dr bana5-20 si arası dedi.
Allahım hepimize gösterir o günleri inş.

dr bana ikili test problemsiz ıkarsa 1 ay sonra dedi yahu
bakalım nasıl dayacaz.
Ben 2 hafta sonra giderim ama bakmaya.O kadardan bişi olmaz

Sende koy göbişini.Bize yakışacak sana yakışmıcak mı kuzum.
Her kadına yakışır hamilelik=)
Sen daha tatlı olursun inşallahhhhhhhh.

benmd e mle kuzum tahmini doğum 18 aralık)
ay bende 10 haftyalıkken giitm 1 ay sonra gel dedi...
ay ben koymm şimdiden kuuzm koca göbem var..bebek değil göbek bildin göbelk siinkiler halt etmiş hıh..benm 6 aylık göbem var:))ama hamllmden değil bilomm...
ay kız ben zayıflara çok yakıştryomkuzum ya..ondan dedimm..yakışsın yakışmasın bebm benle yaa

Gunaydin güzel anneler
Yeni bigune yine sabahın köründe açtım gözlerimi
Herkese huzurlu bigün diliyorum..
Evde yemeklik bişe yokk bugun mecburen çıkıcam alıcam

Dun banyoya bi giriştim takımları çırptım kuveti klozeti lavoboyu herseyi ovaladım sildim pırıl pırıl oldu valla
Ohhhh misss eşim gelince cok kızdı ama olsun bi yerden başlamam lazım
Çok kötüydü ya

günaydın hanımlar...temizlik işi hiç bitmiyor ya dün her yeri süpürdüm ettim zorla bugun sanki her yerde bişeyler var ...çocuk yokken batıyo olunca naparız bilmem:)...
benim genelde ağrım olurdu hele ki sabah kalktığımda gece dön dön duramazdım.. bugun bişey yok korktum bebişe bişey olmamıştır demi(

günaydın güzel anneler ve kuzucukları..

benim mide bulantılarım son 3-4 gündür yok ama sevinemiyorum bile bu duruma şuan hiç bi belirtim yok hamile değilmişim gibi hissediyorum kendimi önceden azda olsa ağrı sızı bişey hissediyodum bebeğim büyüyo kendine yer yapıyo diyodum ama şimdi tık yok benim gibi olanınız varmı aranızda kızlar yaa:44:

hayırlı cumalar yine haftayı bitirdik sayılır. güzel bir gün diliyorum herkese.
bu arada belirtiler varken zor oluyor bitince de evham yapıyoruz bişey mi var diye ne tuhafız değil mi? bende öyleyım kızlar acaba bebeğim yaşıyormu diyo endişeleniyorum. rahat olun annecikler. hep kötü olcaz diye birşey yok artık bayağı ilerlerdi haftalarımız güzel günlere doğru yol alıyoruz demekki.

Normalde çoğu konuda anlayışlı ama kısacası manken gibi olmamı istiyo diyebilirim. Bu sabah kahvaltıdayiz benim canım hiç bişe istemedi sadece zeytin yiyorum kendi doydu hadi sende yeme kalk dedi. Sadece zeytin yedim ona da karışma artık dedim. Napim.

Günaydin millet, bikac gundur kocamla fena kavgaliyiz moralim bozuk, bazen insan en kotu ihtimal bosansam mi bile diyor ama oda zor hemde cok zor, insallah bu gunleride atlatiriz
Kocalara erkek milletine guvenilmez acimiycaksin, hepsinden nefret ediyorum sirf bu yuzden ayni annesine benzeyen bir kiz cocugu dogurmak istiyorumm :) amin..

Cnm sorması ayıptır cok mu kilolusun
Yani orantısız bi kilonmu var eşin neden böyle yapıo
Sen hamilesin psikolojini hiç mi düşünmüo
Bence sakın eşinden etkilenip yememezlik yapma
Bebeğin için yiyodun sen sonra verilio ztn kilolar hele emzirme döneminde.
Üzülme lütfen cokta takma erkekler ince düşünemiyorlar maalesef

Gunaydin kızlar herkese hayirli cumalar nasılsınız bakalım=)))
Sabah sabah gördüklerime ınanamicaksiniz kızlar karnıma baktım ne görm sag taraf yumurta gibi sol taraf inik durumda yani bebeğimi farkettim çok mutluyum

170 boyum şuan 4. Aya girdim. 73 kilom çok mu fazla sizce ? Aslında başka durumlarda var canımı sıkan çok kalabalık kardeş eşim ve hep yakın yerlerde oturuyoruz diğer kardeşleri eşlerini hep savunurken benimki beni hiç savunmadı. Kaynım herkes otururken eşi odaya girdi kalk da yengene yer ver dedi kaldırdı beni. Eşime anlatım o öyle demez sen aramızı açmaya çalışıyorsun dedi. Geçen gün çocuğum çocuklariyla oynamaya gitti eve almamış eltim. Benim senin yaşında oynayacak çocuğum yok demiş göndermiş ona bile sesini çıkarmadı beni de konuşturmadı yutturdu lafı. Aman işi baştan sıkı tutmak lazımmis. Ilk zamanlarda dişini göstermek lazımmis.

Günaydınnn,

Cuma'nın vermiş olduğu mutluluk ile içim kıpır kıpır bugün, hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah..

Yarın uçağa binicem de x-ray ışınları zararlı diye geçmicem mi kapılardan? Bir bilgisi olan var mı?

Ayy uçaktan da çok korkuyorum yaaaa :S

Bu arada ben normalde baya zayıfım 1.75 boya 59 kiloydum şimdi 61 kilo oldum :) Amaaaa 15. hafta itibarıyla göbek bende kocaman oldu, resim çekip koyucam da görün kızlar bildiğin tam bir hamileyim artık Bu durum hoşuma gitmiyo da değil

merhaba aralık 2013 anneleri.. uzun zamandır takip ediyordum ama 12. hafta kontrolüme gitmeden gruba dahil olmak istemedim:) beni de listeye eklerseniz sevinirim:) yaşım 29, ikinci gebeliğim, 4 yaşında bir oğlum var, sat 9 mart, bdt 14 aralık, şehir: istanbul:)

Hosgeldin canim benim de 4 yasinda bi oglum var bu ikincii brbek insallah.

Kizlar bugun 1. Sinifa veda partimiz var. veliler pasta borek sntep folmasi mercimekli koftrler yapacakkk..aksamaaa 5 aylik gobekle gelirim artikkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…