2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

bence bunları yapanlar bide bizim en iyi marka bildiklerimizdir kesin yazıklar olsun tabi milleti para hırsı bürümüş senin canın yanmış onların umrumu kazandıklarına bakıyolar

merhaba kızlarr ya bende bu hafta 15 haftalık oldum artık ama gebeliğin başında 59 kiloydum bulantılarım oldugu dönem 57 ye düştüm hala 57 kiloyum hıc kilo almadım hiç bir frk yok göbeğim de hıc cıkmadı yemek yedıgım ve gaz oldugu zman baya şiş duruyor ama sabah kalkıyorum yine dümdüz bebeğimin cinsiyetinide hala öğrenmedim sizi gördükçe canım sıklıyor yaaa:26::26::26:

Son düzenleme:
bence bunları yapanlar bide bizim en iyi marka bildiklerimizdir kesin yazıklar olsun tabi milleti para hırsı bürümüş senin canın yanmış onların umrumu kazandıklarına bakıyolar

Öyledir tabi.
Para kazandıkça ucuza kaçmaya başlamışlardır.
Neyse açıklanırsa haberdar edelim birbirimizi kızlar

Sadaka ver canım az sadaka çok belayı def eder ömrüde uzatır demiş Peygamberimiz. Allah korusun ufak tefek kaza falan atlatırsan kötü rüya görürsen hemen fakir birine 5 10 lira falan ver.
O topigi de ben açayım diyorum. 2013 aralık annelerinin zayıflama maratonu derim

Sedacım, o akıntı normal..hiç üzülme.çok gittim doktora bundan. rahim kanama sonrası temizliyor kendini. Benim de şimdi en büyük korkum tekrar kanama olacak olması.. bazen çok ağrı oluyor, hiç dayanamıyorum..eğer bir de kanama olursa artık kahrolurum..inşallah geçer..[/QUOTE]

inşallah geçmiştir ve bidaha yaşamayız canım çok stres oluyorum ben gördükçe kahverengileri bi kerre yaşadık ya artık hep yaşıcaz gibi gelio

canım sen de iyiki varsın ve çok değerlisin kimselere ezdirme kendini
ne demek ideal olmamak falan, boşversene kimse manken gibi değil olanlar da vardır ama biz türk bayanları çoğumuz değiliz yani
ben de kilo konusundan değil de zaman zaman eşime karşı özgüvenimin düştüğünü hissediyorum gerçi benimki kıskançlıktan
hiç te haketmiyolar hoş, böyle zamanlarda yani özgüven sorunu hissettiğin zamanlarda kendini okumaya, araştırmaya ver ona karşı da sukunetle dur
biz üstlerine düştükçe daha bi havaya giriyolar ya
'ben halimden memnunum, tabi ki kilo alcam ama dünyanın en güzel mucizesini yaşıyor olacağım ve bu süreçte kendimi kilo gibi bi konu yüzünden üzemem
sonra zamanla verir sefamı da sürerim' dee

hayır olsun papatyacım
hiç takma yaa, kafamızda bazı korkular endişeler var
bilinçaltımızda böyle rüyalarla çıkıyo işte
gece yatınca dua okuyup yat canım

Aynen öyle neyi nerede nasıl istersen öyle yapacaksın yoksa hep kaybeden taraf oluyorsun.kimse için taviz vermiceksin. Bunu öğrenmek bana pahalıya patladı. Bu konuda da değişmeye çalışacağım.

merhabalar herkese hayırlı cumalar
yarın randevum var bir ay sonra göreceğim için çok heyecanlıyım bebeğimi
inşallah iyi haberlerini alırım.:18::18:

merhabalar herkese hayırlı cumalar
yarın randevum var bir ay sonra göreceğim için çok heyecanlıyım bebeğimi
inşallah iyi haberlerini alırım.:18::18:

ayyy ne güsell doya doya bak yavrucuğuna
inşallah canım, hep güzel haberlerle dönmek dileğiyle...

Öyledir tabi.
Para kazandıkça ucuza kaçmaya başlamışlardır.
Neyse açıklanırsa haberdar edelim birbirimizi kızlar

Ben bebis için birşey almadım. Zaten oğlumun bebek beşiği var. Şu baston araba diyorlar ondan alacam. Bebek çantası bez falan aliriz ay heyecanlandım Cinsiyetimiz bile belli değil daha :)

aynen öyle neyi nerede nasıl istersen öyle yapacaksın yoksa hep kaybeden taraf oluyorsun.kimse için taviz vermiceksin. Bunu öğrenmek bana pahalıya patladı. Bu konuda da değişmeye çalışacağım.

insanın kişiliğini değiştirmeside çok zor ama ezdirmemeye çalış kendini taviz verme ama keybedebde hiç bi zman sen olmuyosun merak etme herkes yaptığı kötülüklerin bedelini er geç ödüyo allah yardımcın olsun ahirettede sevaplara ihtiyacımız var alacağın olsun sana kötülük yapanlardanda ....

Valla icime su serptiniz kızlar. Şu mübarek günde allahım size hiç öyle şeyler yaşatmasın bebeginizi nur topu gibi kuccaginiza alıp sevinç gözyaşı dökün diye dua ettim.

Ay kızlar kaynana da hasta oldu iyimievi de iki gündür affedersiniz bok götürüyodu baştan sonra temizledim yoruldum domestosun kokusundan da başım ağrıdı az dinlenim karnımızı doyuracaz...
Benim ki içerden bağırıyor anneeee hadi gari karnim acikti diye =)))))

ben geldım ya sırtımın ağrısından öluyorummm
aral efendıyı bahçeye ındırdım.. bnm çocuk cok hareketlı ıkı tanede araldan daha kucuk çocuk vardı sıtede cımenlerde oynadılar
tabı bnmkını takıp etmeye başladı dıgerlerı hanı bnmkı daha buyuk ya.. lıder gıbı oldu...
ay kadınlar delırdıler yaa bnmkı cok kosuyormuss çocukları dusuyormusss.. aral dur aral yapma demekten bı hal oldum
onlar kucuk yavrum sana ayak uyduramazlar evladım dıye dıye sıkıldım.. sonunda kadınlara valla bnm oğlum cok hareketlı gorudugnuz gıbı dınlemıyor
sızınkılerı sız alın o zaman ayrı bı yere dedım :hıhhhhhhhhhhh

napam küçükler düşüyorlar dıye alla alaa sınır oluyorum ya..!
neyse aralı aldım gel bıraz takılalım dedım
annecim takımak ne demek dedi . bırlıkte eğlenmek vakıt gecırmek gezmek dedım
iyi madem parka gıdelım gezelim dedı
hemen evın yakınında oark var oraya gıttık
sallandı oynadı bıraz ama acıktımmmm oğlum eve gıdelım yok ben aksam 5 e kdr durucam dıoo
ay ne zor bı çocuk yaa
bebek acıktı yemesı buyumesı lazım yoksa hıc aramıza gelemez dedım. mırın kırın ede ede getırdım
bu sefer sıtede ıcerı gırmıooo kapıyı açtım bekliyorum
neyse zorla soktum . ayaklar fln battı tabı belım bıkınım koptu onu yıkadım çıkardım
mıyyyy mıyyyyyy ustunu gıydırdım ya sureklı oyun halınde çocuk.. ustunu gıydırıken bıle kolunu sokmuo bacağını sokmuoo kalkmıyor fln delırttı benı
patates yemegı koydum ocağa pırınc ıslattım oturdum pc basına ama sırtım cok agrıo kızlar (((

MTA canım bizler e için varız burda... her zaman yaz. özelden de konuşabılırız. gönlün rahat olsun.
zaman zaman ben eşımı alıp karşıma konuşuyorum bıraz duzelıyor sonra yıne antıromantık oluyor :) aynen devam yanı okuslugeee :)))
oysa benı tavlamak ıcın bursa ıstanbul arası az mı mekık dokuduuu
boşver sen eltını kocalarınııı onlarla muhattap olma her zaman asil davran. ve eşinede ozel olduğumu hissettirmeni istiyorum de...
onların eşlerine olan davranışlarından bahset.. ama güzelce konş o zaman anlar.. hamılelıgın psıkolojısınden fln bahset cnm

aynen canım yaa.. geberdim bendeee
bnnmkıde bagırıooo haydee kadınnnnnn yemekkk dıye:))
ıkı tane kayısı attım agzımaa.. pılavıda yapayım tamamdır ..

Kızlar ben dr a her gittiğimde kendisiyle konuştuklarımı sizinle paylaşıyorum.
Belki faydam olur diye.
Ama bu sefer ensesini görcez dye çok konuşamadık ama gene de anlatayım unutmadan:
Soğuk deniz suyunu sordum.Şimdilik hiç bir sorun yok.Üşütmeyeceğini düşünüyorsan git dedi.
Yani rahim kasılması falan yapmazmış bu dönemlerde.
Uzun yolculukları sordum uçak ya da arabayla,Ayaklarını şişirmeyip rahat edeceğine inanıyorsan yolculuk kısıtlaman yok dedi.

Annem şikayet edebilir miyim diye izin aldı.Dr izin vermese de annem beni şikayet etti.
A:"Hiç bir şey yemiyor et süt falan" diyeydi ilk yakınamsı.
Drum da "yemesin,ben ona istemediğin hiçbirşeyi yeme dedim ilk 14 hafta dedim" dedi=)
A:"Ama 4 kilo verdi" dedi
D:"benim 3 ayda 9 kilo veren sadece serumla yaşayan ayakta kalan hastalarım var ama bebekleri 4 kilo doğdu" dedi=)
A:"Bütün gün evde miskin miskin yatıyor uyuyor ve bilgisayar başında çok vakit geçiriyor"dedi
D:Bu 4 ay halsizlik yorgunluk hep dinlenme hali olur yatsın dinlensin niye rahatsız oluyorsunuz ki,ayrıca devamlı bilgisayar başında çalışan meslek grubu var.Ve bilgisayardan alınan radyasyon tv telefon,modemden alınan radyasyondan daha az"dedi=))
Hatta hastasının biri druma sormuş,radyasyon önleyen battaniye varmış dr hanım nerden bulabilirim diye.
O da demiş ki ilk defa duyuyorum=)Ala kucağına bi yastık,vucundunla temas ettirme yeter,inanma öyle şeylere.

KATKIM OLDUYSA NE MUTLU BANA KIZLAR=))

anneeeeelikkkkkkkkk işteeee... canım
anneler oyledir inan bende annemi anne olunca anladım
değil oğlumun hiç bir cocugun ağlamasına dayanamıyorum.. yemek yememesine dayanamıyorum . duşmesıne dayanamıyorum...
annelıgı cogunuz ılk kez tadacaksınız
ben uzerıne sevgı aşk tanımıyorum .. kcoa ana baba hersey vız gelır o dogduktan sonra..
aşk buymuş dıyorsun .. ınsan hıc gormedıgı bırını ozleyebılır mı son aylar karnına bakıp hadı artık gel dıyee özlemle sesleneceksınız ona..

annenı cok ıyı anlıyorum
dun bı arkadaşım aradı durumumu sormak ıcın .. sennasıl evlendırıcen aralı dıo bende bende onlarla yaşıycam hatta aralarında yatıcam dedım
nasıl guluyor kız :)))
aha bakkk yıne burnumn dıregı sızladıııı

Daha çocuk sünnet olmadı bu evlenir de gider diye üzülmeye başlamış bile=)
pislük kaynana=))
Anem çok gıcık oldu ama hiç destek göremedi.dr dan destek alsaydı bana neler yapacaktı ama içinde kaldı=)
Yazık kadıncağız hiç beklemiyordu.Ben dr umdan gizliyorum sanıyordu.
Niye gizliim.Ben söylüyorum yemiyorum ne yapabilirim üzülüyorum diye,o bana boş ver yeme sorun değil diyo=)

Tatlim cok kafana takiliyorsa gorus bi diyetisyenle. Besleyici cok kilo yapmayan bi liste hazrlar sana hem de kafan rahat olur. Baska turlu evde senin ayarlaman zor sikma canini siz saglikli olun onemli olan o...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…