2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Yarın ikili testim var heyecanlıyım, insallah saglıklıdır evladım.. Allah hepimizin bebeklerinin saglıkla dunyaya gelmesini nasip etsin arkadaslar

Normal değil sanırım canım bu akıntı koyu sarı olması..
Ama dr daha iyi bilir tabi..
Ben çok yorulunca geliyor ayakta çok kalınca..
Dr'a söyleyince progeston vermişti..

canım zaten bnde progestan kullanıyorum. kahverengiydi lekelenmelerim şimdi koyu sarıya döndü

canım bnde idrar tahlili yaptırmıştım doktor bi problem yok dedi ama eritrosit 10-12 çıkmıştı. o olabilir normal dedi

oyy yerim onun çikolataya oynayan hallerini
bende de var bi kaç resim yandan tamamı falan ama daha küçüktü o zaman sonra büyüyünce hareket göremedik sonra da parça parça fotolar çıktı
evet canım erkek bizim ama henüz ankete katılmadım bi kesinleşsin bi dahaki gidişten sonra oyumu kullancam

oyyy allah korumuş cemrecim geçmiş olsun...

ohhh valla afiyet olsun
un helvası dimi, mide bulantısı için miydi?

slm kızlar 2 Lİ test sonuçlarından anlayan varmı netten sonucu aldım ama anlamıyorum tabiki dr. a yarın sabah gidicem merak yaptım şimdi :18:

canım cok sagol.. valla hayatımda başıma gelmeyen kalmadı tövbe yarabbım bı tecavüze uğramadım
senın bı tane daha oğlun mu vardı canım ? unuttum vallaa

un helvası mıde bulantısı ıcın evet valla ıse yarıyormuş keşke önceden bulaydık su formulu

bensizz buluşamazsınızzzzzzzzzzzzz nolamazzzzz
vallaa atlar gelırım bursadan ferıbotla 2 saatlık yok nolcakkk :13:

canım zaten bnde progestan kullanıyorum. kahverengiydi lekelenmelerim şimdi koyu sarıya döndü

Zamanla şeffafa döner ozaman.
Dediğim gibi bende kendimi çok yorunca geliyo benimde ..
İnşallah geçer ay ben çok tırsıyorum canım herşeyi sıkıntı ediyorum.

hamilelik takvimmini kendimce yaptım ama oldu mu biliyorum..bugün sağlık ocağında randevum vardı gittim dr bana tatonoz aşısı yaptı 13. haftadayım ben henüz dedim artık 13. haftada yapıyoruz dedi ama istersen ilerki haftadalarda da yapabiliriz seninkini dedi korktum ve yaptırmak zorunda kaldım ummarım iyi yapmışımdır ..bu arada yazılanlara baktığımda genellikle miğde bulantısı şikayetleri var ben 2 gün haricinde hiç zorluk çekmedim çok şükür ALLAH'IMA... ama kesinlikle tuzlu leblebi deneyin ben öyle atlattım çok şükür

merhaba kızlar nasılsınız? bugün okul çıkışı annem de geldi okulum taksimde olduğu için gezi parkına gittik annemin ödü kopuyordu bir şey olacak diye ama şimdi güzel olmuş müzikler oyunlar, bakalım sonu ne olacak..
ayrıca kayınvalidemin doğumda gelip 3-4 ay kalma planı yaptığını öğrendim yaa nasıl çekeceğim o kadar:) istanbul dışında olduğu için gelince bayağı kalıp gitmeyi planlıyor galiba, valla nasıl olacak bilmiyorum

ahaha abowwwwww kadını alıp nerelere goturmuşş :))
ıyı yapmışsınız canım .. kayınvalıden anlayışlı bırıyse sorundan cok yardımı dokunur. bosver gelsınnnnn...
bnmde lohusalık donemımde ıstanbuldan akrabalarım burda maşallahhh eşımın tarafı cok oldugu ıcın evım hıccc boş kalmamıştı
her kafadan bır ses çıkıyordu .. ama ben hep hee deyıp kendı bıldıgımı yaptım
ıdare edersin artık :)
bnm ıkıncıde evımın o kadar dolacağını sanmıyorum

ne kadar güzel yanınızda birleri var ben ise yalnızlıktan sıkılıyorum kendi annem yok malesef kayınvalidem ise hamile olduğumu öğrendiğinden beri gelmiyor diyebilirim bir kere olsun sormadı bile bebek nasıl diye keşke bizim evimizde öyle kalabalık olsa idi ilk bebeğim allahın izni ile cahilliğimde olacak ALLAH yardım etsin bana

canım aslında şimdiye kadar bir zararı olmadı kadının ama evimde birileri bir şeylere karışınca sinir oluyorum:) kendi annem bile bir eşyanın yerini değiştirse hemen düzeltiyorum annem burda olduğu için arada bir gelir gider ama işte bakalım. bebek için bir odayı boşaltacağız eşimin bekarlıktan tek kişilik yatağı bir kanepe kitaplıklar falan var annem boşaltma bu kış misafirin çok olur diyor yani ilk işim o odayı boşaltmak olacak
boşver canım ya şimdi her şeyi biliyoruz öğreniyoruz kimseye ihtiyacımız olacağını zannetmiyorum inşallah sorunsuz hallederiz hepimiz

kızlar bu arada burda bir topikte okudum bebek doğunca hiç emzirmeden ağzına 1-2 damla nar suyu damlatırsak hiç gazı olmuyormuş, deneyenler olmuş gerçekten işe yarıyormuş

ya cnm bizler varız.. her zaman ne sıkıntın olursa olsun yaz muhakkak cevap alırsın. ustelık annelık sadece yaşanılarak ogrenılen bi iş...

günaydın canım Allah yardımcın olsun sen ne sınavına giriyon hep sorcam atlıyorum..

ist üni banka okuyorum canım bennn son senem :)

Kızlaaar turşu gibi oldum yorgunluktann oooff tırnaklarım bile ağrıyooosınavlarımda ayıptır söylemesi b*k gibi geçti çok moralim bozuktu bende çıkışta alışverş yaptım ahaha
yarın da 2 tane var bakalım napıcam ooof off

allah korusun cemrecim ne geldi başına o kadar?
allah beterinden korusun...

yok canım, benim ilk bebişim olcak allahın izniyle.

daha önce bi düşüğüm olmuştu, daha doğrusu kalp atışı durması sebebiyle 9. haftada krtj olmak zorunda kalmıştım
öyle acı bi tecrübe yaşayınca insan tedirgin oluyo
olcak demeye bile çekiniyorum inan ki, allahın izniyle inşallah allahım sağ salim, sağlıkla kavuştursun hepimizinkini...

canım olmuş takvimin, hayırlı olsun
biz iyiyiz canım sen nasılsın
oralarda yormadın dimi kendini, dikkat et...
benim kayınvaldemler de ankarada biz istanbulda, eminim onlarda planlar yapıyolardır korkuyorum, çünkü kayınvaldemde bel fıtığı var, ameliyatlık, kayınpederimin baya rahatsızlıkları kendisi maalesef engelli ve akülü araba kullanıyo, şeker hastası biraz da başka rahatsızlıkları var yani aslında onların yardıma ihtiyacı var gelince evin düzeni baya değişiyo bakalım...
hayırlısı olsun

hiç cahilliğin olmaz canım, onları büyütürken öğrenicez inşallah

ALLAHIN izni ile inşallah sorunsuz bir hamileleik ve anne olurum bende panik atak başlangıcı var ondan dolayı korkularımda biraz da ..umarım sizlerle yazışmak fikirlerinizi önerilerinizi almak bana ve bebişime iyi gelecek hepimiz çok iyi annişler oluruz ..bu arada tatonoz aşısını olan varmı benden başka ?? ben bugün oldum sağlık ocağındaki dr arık 13. haftada oluyor dedi mecbur hissettim kendimi ve oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…