2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Herkese selam arkadaşlar dünden beri çok mutluyum doktora gittim dün bebişimi görmeye :) yaramaz 5 dk yerinde durmadı kıpır kıpır maşallah eşimde girdi benimle muayneye onun hali çok komikti :) Kalp atışlarınıda duyduk yaa eşiminde benimde gözlerimiz dolu dolu oldu. Doktorum herşeye yolunda dedi bi sorun sıkıntı yok dedi Bebeğim ayına göre çok iyimiş boyu 4 cmmiş tabi tam net göremedik çünkü rahmim biras gerideymiş alttan muayne ile daha rahat görünür dedi ama 1-2 ay böle idare edelim dedi doktor bebek büyüdükçe daha rahat görürüz dedi. 2'li test yaptırıp yaptırmayacağımı sordu bende istemiyorum dedim neden dedi % 100 kesin sonuç vermiyo ve ihtimaller üzerine hamileliğimi kötü geçirmek istemiyorum dedim sen bilirsin dedi kararını değiştirirsen en geç 2 haftaya kadar gel dedi bakalım artık

2li test %80 3'lü test %70 doğru sonuç veriyormuş.

Son düzenleme:

Esselacığım ben ikili test sonucuu 5-6 gün sonr alacağım sadece ense burun ölçülerimizin iyi olduğunu biliyoruz şimdilik
İnşallah kan testelerimiz de temiz çıkar.
Herkesin güzel çıkar sonuçları inşallah
Oooo sen dün dr bebişin ensesini görmek için ultrason cihazıyla karnıma nasıl vurduğunu görseydin.
Pat pat pat. Anam dedim biz kemeri sıkmaya korkuyoruz kadın öyle vuruyor sert sert.
Demek öyle vurmayla kırmayla düşmeyle bir şey olacak değil bebişlere
Hiç kafaya takma arkadaşım

nerdesin bilmiyorumda gebe mağazası var bizim göbüş daha çıkmadığından almıyoruz ama çok şirin şeyler var tavsiye ederim

normal bedene göre alcaksın canım benim çevremde şu anda 5 tane hamile var onlardan biliyorum

bizde bugün doktora gittik usg girmeden çikolata yedim ama 2 aydır ilk defa tatlı bişey yedim bizimki kıpır kıpır yerinde duramadı dr. cinsiyetini gördü ama emin olmadığı için söylemedi ben bişey göremedim ikili tarama için kan verdik ense kalınlığı burun kemiği normal çıktı benim içimden kız geçiyo galiba :)) size bi tanede resim göndereyim teyzeleri :)))

aa doğrudur canım geçmiş çok birikmişti, baya okudum, aklımda öyle kalmış
innşallahhh kan sonucunuz da tertemiz çıkar

canım yaa ben de gidince çikolatalar yedim ama sanırım bi ben kıpır kıpır göremedim
en son pztesi gittik 13+5tim sata göre, ultrason görüntüsünden bişey anlamadım neden böyle diyince dr. ee artık büyüyo parça parça görebiliyoruz dedi
bi arkadaşım da demişti iyi bak, bikaç haftaya öyle kesede bütün vücudu görünmicek diye
hakkaten çabucak geçti
yandan bakıp ta cinsiyet tahmini yapılıyo ya, benim ööle fotom yok, dr son gidişimizde parça parça bakarken söyledi...
yandan profilden piposunu göremedik yani

Merhaba Kızlar;

Ben aranızda yeniyim. 12+6 haftalık hamileyim. İlk hamileliğim. Yazdıklarınızdan çok faydalanıyorum. Bebişimin cinsiyetini hala öğrenemedim. Doktor bir çıkıntı görüyorum ama bişey söylemek için çok erken dedi. Artık 1 ay sonraki kontrole kaldı :))

benimki ilk defa çikolatanın tadını aldı ya belki ondan heyecanlanmıştır :))bende şu ana kadar en az 7-8 tane resim oldu en sonkinde şekilden şekile girdi bi sabit durmadıki boyunu ölçsün boyumuzda 4.5 cm olmuş eşim 4 boyutlu çektirelim dedi ama ben gerek görmedim artı 50 tl istediler .sağlığını öğrenmek en önemlisi .seninki erkekmi

hoş geldin bende henüz yeniyim neden daha önce keşfetmemişim diyorum gerçekten çok faydalı bi site hem sıkıntılarımızı anlatıyoruz hem gülüyoruz :)))

hoşgeldin bizde burdan çok faydalanıyorz. aynı şeyleri yaşadığımız insanlarla konuşmak paylaşımda bulunmak daha da rahatlatıyor. hamileliğin hayırlı olsun allah bebişini sağlıkla kucağına aldırsın

ben bir iki tane şöyle sevimli bebe yaka elbise diktireceğim. modellerini ayarladım. hem kışa hem yaza..

canımm burada da paylaşsana elbiselerin modellerini biraz kopya çekelimm bende diktirmeyi düşünüyorumm.

Cnm snın kanaman ne kadar sürdü bir de ultrasonda kanama bölgesi gorulmusmuydu ve hala duruyo mu kanama bolgesi

canımmm benim de kanamamolmuştu.bir gün sürdü.karından bakıldığında kanama bölgesi görülmemişti ama alttan baktığında doktor daha demeden ben anlamıştım nerede olduğunu.benim o dönem eşim şırnaktaydı ve yalnızdım.doktor stres ve yorgunluk olabilir demiştii

canım hayırlı olsun hamilesin inşallah benim ilk değerim 140 çıkmişti 2gün sonra tekrar test yaptırdım 290 çıkti sende emin olmak için tekrarla testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…