2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
günaaaydınnnnnnn :)
Allahımmm sınavım var ve hala çalışmadım ders çalışmam lazım 2de sınav bide 4te ayy bi tutuştum sormayın öptüm hepiniziiiiiiii:KK16:

sağol tatlım çok naziksin tek tek açıklamışın valla canumpenum :KK54:
olabilir değerler farklı bi cinsten sanırım sayıların yanındaki değerler ng/ml mıU/mLI ve nt olanında mm yazıyor
neyse, dr ii dedi çok kafa yormamak lazım sanırım
rica ederim doktor iyi demişse kurcalamaya hiç gerek yok canım Allahım sağlık versin bebişlerimize.

butikbebe ve unnado gibi sanal mağaqzalarda hamile kıyafetleri oluyor belki bakıp beğendiğiniz bişeyler çıkar :KK66:

teşekkürler ewet oralara da bakıyorum ama ölçüyü nasıl ayarlarız ki? s-m-l hamilelere göre mi yoksa normale göre mi anlayamıyorum ki

günaydın hanımlar nasılsınız ....şimdiye hiç bişeyim yoktu 3. aydan sonra kusmalarım başladı ve hiç halim yok ya....
cinsiyeti falan da öğrenemedik 15 gün sonra gözükür dedi doktor kilolu olduğum için görememiş..

günaaaydınnnnnnn :)
Allahımmm sınavım var ve hala çalışmadım ders çalışmam lazım 2de sınav bide 4te ayy bi tutuştum sormayın öptüm hepiniziiiiiiii:KK16:

kuşum sen hemen kapa pc yi otur derslere bugünlük kendini derslere ver ki sonra rahaaatt rahaat kaynatırıs dersler kalırsa yine kaçış yok olsun bitsin kurtul hadi göriyim seni :KK54:

rica ederim doktor iyi demişse kurcalamaya hiç gerek yok canım Allahım sağlık versin bebişlerimize.

teşekkürler ewet oralara da bakıyorum ama ölçüyü nasıl ayarlarız ki? s-m-l hamilelere göre mi yoksa normale göre mi anlayamıyorum ki

ya sanırım mesela normal bedenimiz M ise hamile bedeni de M oluyor. ona göre ayarlanmış oluyor. çünkü mesela mağazada ben bakarken normalde 40 beden giyiyorum ya o bile bazen büyük oluyor. gerçi koşulsuz şartsız iade seçeneği de var. ben çoğu ürünü iade ediyorum iade ettiğim aldığımdan fazla valla napiym. ya bide LCW nin hamile koleksiyonu var her şehirde var LCW. ay n çok konuştum :nazar::nazar::nazar:

ya sanırım mesela normal bedenimiz M ise hamile bedeni de M oluyor. ona göre ayarlanmış oluyor. çünkü mesela mağazada ben bakarken normalde 40 beden giyiyorum ya o bile bazen büyük oluyor. gerçi koşulsuz şartsız iade seçeneği de var. ben çoğu ürünü iade ediyorum iade ettiğim aldığımdan fazla valla napiym. ya bide LCW nin hamile koleksiyonu var her şehirde var LCW. ay n çok konuştum :nazar::nazar::nazar:

açıklaman için sağol canım internetten çok alışveriş yaparım. dediğin gibi iade olması iyi olmazsa göndeririz. ben çalışıyorum ve lcw dakıler falan bana fazla spor kaçıyor. tamam rahat ama günlük giyilecek şeyler. belki denk gelir arada elbisler falan :KK16::KK16::KK16:

açıklaman için sağol canım internetten çok alışveriş yaparım. dediğin gibi iade olması iyi olmazsa göndeririz. ben çalışıyorum ve lcw dakıler falan bana fazla spor kaçıyor. tamam rahat ama günlük giyilecek şeyler. belki denk gelir arada elbisler falan :KK16::KK16::KK16:

cnm sen nerde yasıyorsun ?
trendyolda flnda cok güzel elbıseler oluyor . dedıgın gıbı bıze gogus altından bollaşan uzun elbıseler cok ıyı gıder ..
hem calısanlar ıcınde ıdeal. aksaşmları boleronu tak gıy

trendyolda flnda cok güzel elbıseler oluyor . dedıgın gıbı bıze gogus altından bollaşan uzun elbıseler cok ıyı gıder ..

ben de internetten alışveriş yapıyorum Trendyol , Morhipo , Limango hepsinde çok güzel kıyafetler oluyor :) Lcw dekilerin kalıpları bana bir türlü olmadı :KK43:

Benim şey kemiğimde çok ağrı oluyor. Otururken kalkarken yürürken bile ağrıyor. Sizde de oluyor mu ?

ben de internetten alışveriş yapıyorum Trendyol , Morhipo , Limango hepsinde çok güzel kıyafetler oluyor :) Lcw dekilerin kalıpları bana bir türlü olmadı :KK43:

balıkesirdeyım ben. internetten bir kaç normal elbise aldım 40 beden şimdi onları giyerim sonra daha çok şişince de o bol elbiselerden giyerım diyorum dediğiniz gibi boleroyla çok iyi olur. işyerine uygun :pantolon giymeyi pek sevmiyorum zaten sıcakta da çekilmez. :KK9::KK9:

Benim şey kemiğimde çok ağrı oluyor. Otururken kalkarken yürürken bile ağrıyor. Sizde de oluyor mu ?

benim sol kasık kısmımda çok oluyo ya yatarken kalkarken falan bu hafta biraz yukarı çıktı sanki ağrı ama doktor bebekle ilgili değil diyor

Selam kizlsrrr

gercektende hamile kiyafetleri cok kotuuu yaaa..neyseki simdi yaz tatiline giriyorum ama eylulde alicamm artikkk.yazin tshirt le tayt sortla geciririmmm..

balıkesirdeyım ben. internetten bir kaç normal elbise aldım 40 beden şimdi onları giyerim sonra daha çok şişince de o bol elbiselerden giyerım diyorum dediğiniz gibi boleroyla çok iyi olur. işyerine uygun :pantolon giymeyi pek sevmiyorum zaten sıcakta da çekilmez. :KK9::KK9:

ben bir iki tane şöyle sevimli bebe yaka elbise diktireceğim. modellerini ayarladım. hem kışa hem yaza..

Benim de belimde çok ağrı var 3 gündür. Bir de göbeğim korkunç sert ve şişkinleşti, sizin nasıl arkidişler?
Bende de şişlik var. Bir de hazımsızlık oluyor. Sırt bel ağrısı göğüslerin irileşmesinden olabilir belki.

slm hamişler:) dün doktora gittim bebeğimi net göremedim ama kalp atışlarını duydum kilolu olduğum için karından net gözükmüyor bana hep vajinal bakıyorlardı bu doktor illa karından bakıcam diye tutturdu karnımıda çok bastırdı bişey olmamıştır inş sanki bu sabah karnım daha yumuşak geldi valla iice paranoyak oldum sanırsam:) bu hastaneyi altarnetif olsun diye denedim ama bu kadar gevşek bir hastane görmedim 3 kadın doğumcu var dışarda ise toplasan 6 hasta vardı 2 saat bekledik ilk gittiğim hastaneye devam edicem inş

bu arada kızlar ben terziyim kendime rahat bişeyler dikerim artık bursaya gidince biraz kumaş alayım gerçi evde kumaş deposu gibi evlenirken yarısını zaten annemde bıraktım:)) gelinliğimide kendim dikmiştim....

Cnm snın kanaman ne kadar sürdü bir de ultrasonda kanama bölgesi gorulmusmuydu ve hala duruyo mu kanama bolgesi

X